ГоловнаДіяльністьОсвіта і наукаМетодичні матеріалиЗвіти за результатами науково-дослідних робіт за напрямом реагування на надзвичайні ситуації
 Версія для друку

ЗВІТ про дослідно-конструкторську роботу розроблення технічного засобу пожежогасіння компресійною піною та дослідження його характеристик 

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка рекомендацій щодо проведення аварійно-рятувальних робіт на залізничному транспорті”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка рекомендацій щодо проведення аварійно-рятувальних робіт на авіаційному транспорті”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Закономірності діяльності рятувальників при проведені аварійно-рятувальних робіт на станціях метрополітену”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Підвищення ефективності роботи рятувальників в засобах індивідуального захисту”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Проведення аналізу та досліджень ефективності проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з подальшим розробленням посібника “Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Провести дослідження та розробити Довідник керівника гасіння пожежі”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Написання та підготовка до друку навчального посібника “Пожежна тактика”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка рекомендацій щодо підвищення рівня індивідуальної безпеки особового складу піротехнічних підрозділів при вилученні, транспортуванні та знищенні вибухонебезпечних предметів”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка методики діагностування та прогнозування залишкового ресурсу напірних пожежних рукавів”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка методики проведення аварійно-рятувальних робіт в обмеженому просторі газодимозахисниками”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Провести дослідження з визначення шляхів підвищення ефективності експлуатації пожежних рукавів у підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Провести дослідження ефективності Загороджувальних смуг для локалізації пожеж природних екосистем із застосуванням речовин з вогнезахисними властивостями”. 

Звіт про науково-дослідну роботу: “Провести дослідження та розробити рекомендації щодо застосування переносних засобів димо - та тепловидалення для підвищення ефективності гасіння пожеж”. 

Звіт про науково-дослідну роботу: “Провести дослідження щодо визначення технічних рішень для генерування піни високої кратності”. 

Звіт про науково-дослідну роботу: "Провести пошукові дослідження з відпрацювання складу вогнегасної речовини у вигляді компресійної піни («Піна- К»)".

Звіт про науково-дослідну роботу: "Провести дослідження та розробити методику проведення занять на багатофункціональному тренажері (симуляторі) контейнерного типу".

Звіт про науково-дослідну роботу:" Провести дослідження та розробити технічні вимоги щодо облаштування смуги психологічної підготовки рятувальників та методику проведення занять на ній"

Звіт про науково-дослідну роботу: "Провести дослідження виконання аварійно-рятувальних робіт на висоті та розробити довідник рятувальника-верхолаза"

 

    Твіт