ГоловнаДіяльністьФінансово-господарська діяльністьСтан виплати заробітної плати
 Версія для друку

Інформація

про стан виплати грошового забезпечення особам рядового і

начальницького складу, заробітної плати працівникам ДСНС, сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України

станом на 01.07.2017

 

Питання своєчасної оплати праці осіб рядового і начальницького складу, працівників на підвідомчих установах, державних підприємствах сфери управління ДСНС, а також сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України знаходяться на постійному контролі в ДСНС. Виплата грошового забезпечення і заробітної плати здійснюється в першочерговому порядку.

ДСНС не допускається виникнення заборгованості із виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу, заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Заборгованості із заробітної плати працівникам на економічно активних державних підприємствах сфери управління ДСНС немає.

Однак станом на 01.07.2017 існує вона на економічно неактивних державних підприємствах і становить 317,0 тис. грн., у тому числі:

Державне підприємство «Управління капітального будівництва» – 202,0 тис. грн.;

Державне підприємство «Миронівське будівельно-монтажне управління» – 115,0 тис. гривень.

У липні 2017 року відбудеться засідання Колегії ДСНС. Спільно з керівниками структурних підрозділів розглядатимуться питання про стан виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу, заробітної плати працівникам, сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України на підвідомчих підприємствах і в установах, підбиватимуться підсумки фінансово-економічної діяльності структурних підрозділів ДСНС у І півріччі 2017 року.

ДСНС щомісяця інформує Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів України, Міністерство соціальної політики України і Державну службу України з питань праці, Пенсійний фонд України щодо своєчасної оплати праці на підвідомчих структурних підрозділах та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Щотижня здійснюється моніторинг погашення заборгованості із заробітної плати, сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України на підвідомчих підприємствах, в установах і організаціях, щодекади - моніторинг щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються із державного і місцевих бюджетів всіх рівнів.

Питання своєчасної виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу, заробітної плати працівникам установ і державних підприємств перебувають на жорсткому контролі в ДСНС.

    Твіт