ГоловнаДіяльністьПротимінна діяльність
 Версія для друку

ОСТАННІ НОВИНИ 

8 жовтня 2021

Чернівецька область: піротехніки знищили снаряд часів Першої світової війни

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 2 застарілих боєприпаси, ще 29 виявлено

Миколаївська область: піротехнічною групою ДСНС знищено 29 вибухонебезпечних предметів 

МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ

ТА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДСНС УКРАЇНИ 

Банер БЕЗ ФОНУ МЦГР (1).jpg

 

РЕАЛІЗАЦІЯ СПІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ З МІЖНАРОДНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

noname7.pngnoname6.png


 Державна служба України з надзвичайних ситуацій згідно із законодавчими та нормативно-правовими актами виконує завдання щодо виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів на всій території України, за винятком місцевості, наданої для діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.

ДСНС у межах повноважень реалізує заходи протимінної діяльності відповідно до імплементованих в Україні Міжнародних стандартів протимінної діяльності «IMAS», зокрема:

1. Організовано інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами та правил поведінки у разі їх виявлення.

2. Проводиться гуманітарне розмінування ділянок місцевості та акваторій водних об'єктів від боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

3. У межах повноважень здійснюються заходи щодо знешкодження та утилізації надлишкових та непридатних до використання боєприпасів.

4. Надається допомога:
- постраждалому населенню, у тому числі медично-психологічна допомога;
- місцевим органам влади під час проведення евакуації постраждалих з уражених територій, відновлення об'єктів інфраструктури тощо.

Для забезпечення ефективної реалізації завдань та заходів у сфері гуманітарного розмінування ДСНС створено систему гуманітарного розмінування та забезпечено її ефективне функціонування.
Система складається з трьох рівнів:

координаційний - комісія з питань гуманітарного розмінування, яка визначає пріоритетні напрямки діяльності;

організаційний - профільний структурний підрозділ апарату ДСНС, що забезпечує організацію та контроль за виконанням завдань із гуманітарного розмінування;

виконавчий - піротехнічні підрозділи ДСНС, які забезпечують виконання практичної складової комплексу заходів гуманітарного розмінування.

Для реалізації завдань з гуманітарного розмінування у ДСНС існує угрупування у складі 100 піротехнічних відділень штатною чисельністю понад 600 чол., які дислокуються у кожному регіоні України.

В рамках реалізації заходів протимінної діяльності ДСНС співпрацює з різними країнами та міжнародними організаціями, серед яких:

 

 

анімація.gif

Новини

 

Нормативна-база.gifНормативна база

 

гуманітарне розмінування.gifГуманітарне розмінування 

 

 

115997233.gif

Архів новин

 

 video_kamera.gif

Відео

 

resize (1).gif

Фото

 

 

 IJPp.gifІнформування про мінну небезпеку

  

 

TIC_com.gifУправління інформацією

 

 

 
 
noname17.pngnoname15.pngnoname14.pngnoname13.pngnoname16.pngnoname12.pngnoname11.pngnoname18.pngnoname8.pngnoname7.pngnoname6.pngnoname9.pngnoname3.pngnoname5.pngnoname2.pngnoname1.png  noname4.png  
 
 


 

 

  

    Твіт