ГоловнаГромадянамНавчання населення діям у надзвичайних ситаціяхПрограма загальної підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях
 Версія для друку

 

Організація вивчення Програми загальної підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях

 

Для організації вивчення працівниками питань цивільного захисту на кожному підприємстві, установі, організації на основі затвердженої ДСНС Програми розробляються та затверджуються власні Програми загальної підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.

Зміст таких програм вивчається працівниками за курсовою (груповою) та індивідуальною формами навчання, для чого наказом (розпорядженням) керівника підприємства, установи, організації всі працівники розподіляються за навчальними групами, які утворюються в структурних підрозділах підприємства, установи, організації.

На кожну навчальну групу складається розклад занять, який затверджується керівником (заступником керівника відповідно до затвердженого розподілу обов'язків) підприємства, установи, організації та ведеться журнал обліку занять.

Навчання за програмою завершується перевіркою рівня знань тих, хто навчався у період проведення на підприємствах, установах, організаціях спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

 

 


 

Наказ ДСНС України № 458 від 08.08.2014 "Про внесення змін до Програми загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях" (ПРОГРАМА)

НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК рекомендований ДСНС для використання у системі навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях з працівниками за програмою.

 

    Твіт