ГоловнаОстанні новини23 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

м. Одеса: рятувальники та психологи ДСНС взяли участь у Всеукраїнському змаганні «Кубок Парамедик 2019»

Опубліковано: 23.09.2019, 13:53

 

21 вересня у м. Одеса на території санаторія «Біла акація» відбулись Всеукраїнські змагання з надання першої домедичної допомоги «Кубок Парамедик – 2019». Мета проведення заходу є популяризація безпечного способу життя, навчання навичкам першої домедичної допомоги.

На відкритті змагань заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил Олександр Крицький подякував організаторам та учасникам змагань за їх громадянську позицію та соціальну місію – збереження людського життя та небайдужість до питань навчання основам першої домедичної та психологічної допомоги, що дуже важливо при надзвичайних ситуаціях.

Змагання почались з інструктажу учасників в конференц-залі, після чого стартував забіг по заздалегідь підготовленим локаціям з різними подіями, які нажаль можуть трапитись в реальному житті.

Однією із ситуацій, в якій взяли участь наші рятувальники, була дорожньо-транспортна пригода в разі якої потрібно було витягнути постраждалих чоловіків з авто та надати їм домедичну допомогу. Також, серед ситуацій було надання допомоги дитині, яка потрапила у надзвичайну ситуацію у басейні, спасіння дитини, яка застрягла головою під металевим парканом, надання першої домедичної допомоги парашутисту, який невдало приземлився та зазнав важких травм та інші реалістичні події, які потребували від учасників не тільки знань домедичної, а також першої психологічної допомоги.

За всіма діями учасників пильно стежили судді, серед яких були рятувальники, психологи, лікарі й парамедики. Головним суддею змагань став парамедик з 35 річним стажем, гість з Ізраїлю Гарі Гросман.

Наприкінці змагань, рятувальники показали майстер-клас з гасіння  пожежі в автомобілі та за допомогою гідравлічного інструменту розрізали його, що в реальній ситуації допомагає усунути небезпеку додаткового затиснення постраждалого при ДТП.

До речі, одними з засновників змагань є Учбовий Центр «SAR» та Національна Рада з охорони здоров’я та безпеки, з якими психологи Головного управління ДСНС України в Одеській області, в рамках спільної угоди вже понад 3-х років навчають школярів та освітян діям у надзвичайних ситуаціях та основам першої психологічної допомоги.

 IMG_3688.JPGIMG_3732.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
24 Травня20:24 На Хмельниччині рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі
24 Травня20:22 На Кіровоградщині рятувальники продовжують вживати заходів по запобіганню пожежам у лісових масивах
24 Травня20:20 Рятувальники Миколаївщини проводять інформаційно-просвітницькі заходи в лісових масивах
24 Травня16:25 Херсонська область: каховські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил в природних екосистемах
24 Травня09:50 Херсонщина: за минулу добу проведено дезінфекцію 78 об’єктів соціальної сфери та 8 км автошляхів
24 Травня09:30 Хмельницька область: рятувальники провели дезінфекцію на території стихійного ринку
24 Травня09:25 Рятувальники закликають українців дбати про безпеку дітей!
24 Травня09:24 ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах
24 Травня09:24 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила безпечного відвідування водойм
23 Травня17:33 Хмельницька область: рятувальники розповіли про наслідки, до яких призводить нехтування правилами пожежної безпеки під час відпочинку на природі
23 Травня12:07 Хмельницька область: рятувальники провели дезінфекцію у гуртожитках міста Нетішин
23 Травня10:16 Херсонщина: рятувальники продовжують роботу, спрямовану на протидію поширенню коронавірусної інфекції
23 Травня10:12 Львівська область: надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію у населених пунктах
23 Травня09:21 Житомирська область: рятувальники Коростишева провели дезінфекцію об’єктів інфраструктури міста
23 Травня08:22 З початку виконання протиепідемічних заходів силами ДСНС вже оброблено 44 тис. 95 об’єктів та 42 тис. 633 км автодоріг
Останні новини