ГоловнаОстанні новини23 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Черкаська область: відбулось урочисте відкриття центру безпеки громадян

Опубліковано: 23.08.2019, 16:28

23 серпня у селі Руська Поляна Руськополянської об’єднаної територіальної громади, відбулось урочисте відкриття Центру безпеки громадян. На свято, яке стало всенародним були запрошені як представники органів влади так і громадськості.

Виступаючи перед присутніми, почесні гості відзначали високий рівень громадянської активності усієї громади, постійну участь у зведенні цього об‘єкту не лише органів влади, а й простих людей. Достатньо лише пригадати кількамісячні толоки вихідного дня, до яких долучалися сотні селян.

Як зазначив перший заступник начальника Управління Сергій Озеран, «Центр безпеки, дозволить більше ефективно та оперативно реагувати на можливі загрози, що дозволить вплинути на загальний рівень цивільного захисту громадян».

Варто зазначити, що з початком функціонування Центру безпеки, пожежний розрахунок буде включено до районного плану залучення сил та засобів на ліквідацію надзвичайних подій. А за Муніципальною угодою, яку укладено між кількома сусідніми ОТГ, в зоні оперативного реагування новоствореного підрозділу будуть не лише Руська Поляна та Геронимівка, а й села Дубіївка, Хутори, Степанки та Хацьки.

Важливою, у будівництві стала участь українського козацтва з місцевої козацької сотні імені Петра Дорошенка.

Взагалі, варто відмітити зростання активності козацтва у вирішенні багатьох важливих питань громад. Козаки надають допомогу у охороні громадського порядку, за потреби активно долучаються до інших проектів.

Зовсім нещодавно, між керівництвом Руськополянської козачої сотні та черкаським міськрайонним відділом Управління було підписано Меморандум про співпрацю. У відповідності до положень цього документу, поміж іншого, 20 козаків пройдуть спеціальне 140 годинне навчання, після чого у складі сільського пожежного розрахунку будуть заступати на цілодобове чергування разом із водіями пожежного автомобіля, які таке навчання вже пройшли і прийняті на роботу до Центру безпеки.

23 серпня стало важливою датою, як у 30 річній історії зі створення Центру безпеки у селі Руська Поляна так і для обласної системи цивільного захисту, яка розвивається, вдосконалюється, стає більш ефективною.

ч-IMG_7737.jpgч-IMG_7730.jpg

ч-IMG_7763.jpgч-IMG_7785.jpg

ч-20190823_111040.jpgч-IMG_7803.jpg

 

У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
22 Жовтня14:46 Закарпатські рятувальники закликають громадян припинити палити суху траву та берегти від вогню лісові угіддя
22 Жовтня14:44 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Жовтня14:00 У Харкові розпочався соціально-психологічний тренінг для практичних психологів
22 Жовтня13:26 У Кропивницькому рятувальники пройшли заняття в теплодимокамері
22 Жовтня13:20 “В аеропорту “Бориспіль” було виявлено наявність аміаку в повітрі без перевищення гранично допустимої концентрації”, - Володимир Демчук
22 Жовтня13:14 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні!
22 Жовтня12:56 “За даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано”, - Микола Кульбіда
22 Жовтня12:51 Волинські рятувальники провели навчання з ліквідації пожежі на об’єкті лісового господарства
22 Жовтня12:46 Одеська область: рятувальники влаштували спортивне свято для особового складу та їх дітей
22 Жовтня11:38 Рятувальники Донеччини попередили громадян: «У разі небезпечної знахідки необхідно терміново дзвоніть "101"»!
22 Жовтня11:35 Рятувальники Луганщини: “Обережно! Вибухонебезпечні предмети!”
22 Жовтня10:39 Сумська область: працівники Служби порятунку провели профілактичну роботу в житловому секторі
22 Жовтня10:37 Донецька область: рятувальники посилюють профілактичну роботу серед населення
22 Жовтня10:27 Хмельницька область: рятувальники попереджують населення про небезпеку пожеж у лісі
22 Жовтня10:01 Київська область: з настанням осінньо-зимового періоду рятувальники провели рейд спільно з органами місцевого самоврядування
Останні новини