ГоловнаОстанні новини16 Липня, 2019р.
 Версія для друку

На Луганщині в селі Микільське Міловського району урочисто відкрили підрозділ місцевої пожежної команди

Опубліковано: 16.07.2019, 17:19

Гарантування пожежної безпеки громадян, які проживають у віддалених населених пунктах, є одним із пріоритетних завдань для органів  місцевого самоврядування. Як свідчить статистика, значна частка пожеж в Україні виникає саме у сільській місцевості, де здебільшого відсутні пожежні частини. Таким чином, аби доїхати до місця виклику, вогнеборці часом долають десятки кілометрів та втрачають дорогоцінні хвилини, які можна було б використати для допомоги людям.
Одним із напрямків реформування ДСНС є вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації, і як результат – максимальне скорочення часу прибуття першого пожежно-рятувального підрозділу до місця виникнення пожежі або ліквідації надзвичайної ситуації. Досягнути цього можна шляхом формування у сільських громадах розвинутої мережі місцевої пожежної охорони та залучення добровольців до ліквідації пожеж.
Тож, 16 липня  2019 року  урочисто відкрили підрозділ місцевої пожежної команди у с. Микільське Міловського району. Слід зазначити, що до штату підрозділу увійшли 4 добровольця, які цілодобово будуть забезпечувати пожежну та техногенну безпеку на території  Микільської сільської ради. Усі вони пройшли відповідні фахові навчання.
Після урочистого перерізання стрічки, почесні гості мали змогу оглянути приміщення пожежного депо, ознайомитися з технікою та озброєнням добровольців.
Сьогодні на адресу співробітників місцевої пожежної команди лунало ще багато теплих та щирих слів, гості заходу бажали всім міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, мирного неба. Але головне, що хотілося б побажати вогнеборцям – щоб кількість виїздів завжди співпадала із кількістю повернень та звісно ж сухих рукавів! А також гідно виконувати свій професійний обов’язок на благо українського народу.  

IMG_4928.JPGIMG_5085.JPG

IMG_4975.JPG


ГУ ДСНС України у Луганській області   
Останні новини
5 Грудня17:58 У Чернігові рятувальники ліквідували умовну пожежу в медичному закладі
5 Грудня17:13 Рятувальники Миколаївщини спілкуються з підростаючим поколінням стосовно безпеки
5 Грудня17:07 На Вінниччині рятувальники проводять роз'яснювальну роботу з населенням
5 Грудня16:33 Київська область: рятувальники опановують ази медицини
5 Грудня16:28 Закарпатські рятувальники вчили селян безпечному життю взимку
5 Грудня16:25 На Сумщині рятувальники поспілкувалися з любителями зимової риболовлі
5 Грудня16:19 Миколаїв: із професією пожежного-рятувальника познайомились школярі Заводського району
5 Грудня15:51 Донеччина: фахівці ДСНС розповіли громадянам правила експлуатації пічного опалення
5 Грудня15:28 Відбулось підсумкове засідання Науково-технічної ради ДСНС України
5 Грудня15:10 Чернівецька область: рятувальники закликають школярів завжди пам’ятати про дотримання правил безпеки
5 Грудня15:06 На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності вперше відбулась І Міжнародна науково-практична конференція з екологічної безпеки
5 Грудня15:04 м. Чернівці: рятувальники провели практичні інструктажі з пожежної безпеки з працівниками сфери торгівлі
5 Грудня14:43 Рятувальники Черкащини привітали волонтерів
5 Грудня13:48 Керівник Служби порятунку Хмельниччини відверто поспілкувався «сам на сам» з рядовими рятувальниками гарнізону
5 Грудня13:12 Дніпропетровська область: рятувальники активно проводять роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в побуті
Останні новини