ГоловнаОстанні новини9 Липня, 2019р.
 Версія для друку

Черкаська область: фахівці Управління ДСНС надали рекомендації щодо налагодження системи цивільного захисту представникам новостворених ОТГ

Опубліковано: 09.07.2019, 18:15

9 липня в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації, представники Управління ДСНС України у Черкаській області надали рекомендаціії, щодо налагодження системи цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації в об‘єднаних територіальних громадах, в яких, днями, відбулися перші вибори Голів ОТГ.

Семінар “Перші кроки ОТГ після виборів” був орієнтований на налагодження дієвої взаємодії та співпраці з ОТГ у питаннях забезпечення функціонування, в юридичному, фінансовому та кадровому забезпеченні, а також щодо організації заходів цивільного захисту, зокрема створення Центрів безпеки та місцевих пожежних команд.

Тому питанням цивільного захисту населення було приділено значну частину семінару на прикладі вже створених громад, де вже функціонують місцеві пожежні команди та Центри безпеки.

Виступаючи перед присутніми, заступник начальника Управління В‘ячеслав Перевізник, поінформував учасників про сучасну структуру та особливості реформування системи ДСНС, яке відбувається в країні.

Окрім основних механізмів щодо створення Центрів безпеки та місцевих пожежних команд в ОТГ, в ході семінару, було розглянуто досвід організації цивільного захисту на прикладі Польщі та Німеччини, в системі цивільного захисту, яких широко розвинута розгалужена мережа добровільних пожежних команд на усіх адміністративних рівнях.

Також В”ячеслав Миколайович зробив наголос на основних завданнях структурних підрозділів з питань цивільного захисту у складі виконавчих комітетів в об‘єднаних територіальних громадах.

-ЧIMG_8653.jpg-ЧIMG_8659.jpg

-ЧIMG_8711.jpg

У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
5 Грудня17:58 У Чернігові рятувальники ліквідували умовну пожежу в медичному закладі
5 Грудня17:13 Рятувальники Миколаївщини спілкуються з підростаючим поколінням стосовно безпеки
5 Грудня17:07 На Вінниччині рятувальники проводять роз'яснювальну роботу з населенням
5 Грудня16:33 Київська область: рятувальники опановують ази медицини
5 Грудня16:28 Закарпатські рятувальники вчили селян безпечному життю взимку
5 Грудня16:25 На Сумщині рятувальники поспілкувалися з любителями зимової риболовлі
5 Грудня16:19 Миколаїв: із професією пожежного-рятувальника познайомились школярі Заводського району
5 Грудня15:51 Донеччина: фахівці ДСНС розповіли громадянам правила експлуатації пічного опалення
5 Грудня15:28 Відбулось підсумкове засідання Науково-технічної ради ДСНС України
5 Грудня15:10 Чернівецька область: рятувальники закликають школярів завжди пам’ятати про дотримання правил безпеки
5 Грудня15:06 На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності вперше відбулась І Міжнародна науково-практична конференція з екологічної безпеки
5 Грудня15:04 м. Чернівці: рятувальники провели практичні інструктажі з пожежної безпеки з працівниками сфери торгівлі
5 Грудня14:43 Рятувальники Черкащини привітали волонтерів
5 Грудня13:48 Керівник Служби порятунку Хмельниччини відверто поспілкувався «сам на сам» з рядовими рятувальниками гарнізону
5 Грудня13:12 Дніпропетровська область: рятувальники активно проводять роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в побуті
Останні новини