ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2019р.
 Версія для друку

Черкаська область: на Уманщині відбулось урочисте відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони

Опубліковано: 05.07.2019, 16:39

Одним із важливих напрямків діяльності, що довели свою ефективність у справі захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій в сільській місцевості, є створення нових та модернізація існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони.

Поява таких підрозділів, – завжди значуща й непересічна подія не лише для загальної системи цивільного захисту а й безпосередньо для мешканців сільських населених пунктів, особливо для тих, хто проживає у населених пунктах, віддалених від місць дислокації пожежно-рятувальних частин ДСНС.

Так, 4 липня відбулось урочисте введення в дію чергового підрозділу місцевої пожежної охорони. Цього разу свято прийшло до селища Берестівець Паланської об’єднаної територіальної громади, Уманського району. Це вже 78-мий підрозділ місцевої пожежної охорони, який введено у бойовий розрахунок в області, і 8-мий створений в районі.

Як зазначив під час урочистостей заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області, - Олександр Горобець: - “Створення місцевої пожежної команди у цьому населеному пункті є важливим кроком для забезпечення безпеки мешканців цього та найближчих населених пунктів, зменшення матеріальних збитків у випадку виникнення пожеж. У нас є стратегічний план, як максимально ефективно забезпечити надійний захист усього району, і відкриття чергової місцевої команди, це ще один важливий крок на шляху до його реалізації,” – підкреслив Олександр Іванович.

Вітаючи вогнеборців з початком нелегкої та вкрай важливої для громади роботи, він також побажав їм впевненості при виконанні службових обов‘язків, та задоволення від важливої справи, яка відтепер пов‘язана з їхньою долею.

На завершення офіційної церемонії відкриття, - ОТЕЦЬ Володимир, за християнським звичаєм, надав працівникам МПК Боже благословення та провів обряд освячення техніки та приміщення новоствореного підрозділу. Він також нагадав фахівцям підрозділу, що виконуючи богоугодну справу, вони усі безумовно знаходяться під Божою опікою.

IMG_6088.JPGIMG_6050.JPG

У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
6 Грудня17:01 Хмельниччина: сапери ГУ ДСНС вдосконалювали свою майстерність у підводному розмінуванні
6 Грудня15:39 Рятувальники Донеччини отримали нові пожежні автомобілі
6 Грудня14:46 м. Дніпро: рятувальники провели відкриту перевірку вищого навчального закладу
6 Грудня13:54 Полтавська область: рятувальники вдосконалюють професійні навики та навчають працівників установ правилам пожежної безпеки
6 Грудня13:41 Черкаська область: рятувальники провели практичні заняття в димокамері
6 Грудня10:39 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! Практичні поради як вберегти свою оселю від вогню
6 Грудня09:36 Донеччина: рятувальники разом з представниками поліції проводять рейди серед незахищених верств населення
5 Грудня17:58 У Чернігові рятувальники ліквідували умовну пожежу в медичному закладі
5 Грудня17:13 Рятувальники Миколаївщини спілкуються з підростаючим поколінням стосовно безпеки
5 Грудня17:07 На Вінниччині рятувальники проводять роз'яснювальну роботу з населенням
5 Грудня16:33 Київська область: рятувальники опановують ази медицини
5 Грудня16:28 Закарпатські рятувальники вчили селян безпечному життю взимку
5 Грудня16:25 На Сумщині рятувальники поспілкувалися з любителями зимової риболовлі
5 Грудня16:19 Миколаїв: із професією пожежного-рятувальника познайомились школярі Заводського району
5 Грудня15:51 Донеччина: фахівці ДСНС розповіли громадянам правила експлуатації пічного опалення
Останні новини