ГоловнаОстанні новини26 Червня, 2019р.
 Версія для друку

У Львові тривають навчально-методичні збори психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 26.06.2019, 17:52

26 червня  на базі Головного управління ДСНС України у Львівській області продовжили свою роботу учасники навчально-методичних зборів психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на тему: «Психологічне забезпечення персоналу ДСНС України та психологічний захист населення».

Проводяться дані збори з метою підвищення професійного рівня практичних психологів ДСНС з питань психологічного захисту населення при надзвичайних ситуаціях та забезпечення готовності до дій за призначенням. Очолив збори впродовж усіх трьох робочих днів начальник психологічної служби ДСНС Анатолій Сичевський.

Сьогодні відкривав роботу зборів перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Іван Дідух, який привітав гостей та розповів про соціально-економічні та географічні особливості Львівського регіону.

Представники відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ДСНС Львівщини презентували колегам роботу психологічної служби та розповіли про основні показники службової діяльності.

Одним з найважливіших акцентів роботи семінару стала демонстрація роботи системи «112» та обговорення можливості залучення психологів для супроводу населення в кризових ситуаціях.

«Служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» створена, щоб допомогти людям. Людині достатньо знати єдиний номер, зателефонувавши на який, можна отримати допомогу в будь-якій ситуації. Для рятувальників Львівщини найважливіше – це зворотна реакція мешканців області», - зазначають львівські психологи ДСНС.  

Від періоду проведення ЄВРО-2012 й досі психологи залучаються для надання  психологічної допомоги громадянам. І результат є надзвичайно ефективним.

Станом на перше півріччя 2019 року психологами надано 122 консультації у питаннях фахової компетенції відповідно до  звернення громадян за  телефонним номером «112». А упродовж минулого 2018 року львівські психологи надали 3988  консультацій.

Окрім практичного впровадження знань і вмінь психологів системи ДСНС, також для учасників провели цікаві майстер-класи «Де ховаються ваші емоції», «Формування сприятливого психологічного клімату в колективі», «Особливості застосування метафоричних асоціативних карт у психологічному консультуванні».

У зустрічах такого типу найбільш цінним є обмін досвідом. І власне, психологам ДСНС з усієї країни, а також інших силових відомств, вдалося колективно обговорити соціально-психологічну адаптацію звільнених у запас військовослужбовців, психологічне забезпечення персоналу ДСНС та захист населення, досвід надання екстреної психологічної допомоги постраждалому населенню, шляхи підвищення ефективності функціонування психологічної служби в системі ДСНС в цілому.

Загалом збори вдалися цікавими та результативними, дозволили налагодити співпрацю між

 різними силовими структурами, громадськими організаціями, та органами державної влади в питаннях психологічного захисту населення.

Начальник психологічної служби ДСНС України Анатолій Сичевський підсумував:     «Нам вдалося обмінятися цінним практичним досвідом, як в питаннях супроводу колег по роботі, так і наданні допомоги громадянам в біді. Впевнений, що кожен із нас почерпнув впродовж семінару цікаву інформацію, яку обов’язково застосує у власній практиці. Дякую вам за участь, та переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться гарантувати конституційне право людини на безпеку».

псDSC_0236.JPGпсDSC_0243.JPG

псDSC_0247.JPGпсDSC_0248.JPG

псScreenshot_1.pngпсScreenshot_3.png


   
Останні новини
22 Січня09:25 Під час тренінгу рятувальників Вінниччини психологи навчали “вирішувати конфлікти”
22 Січня08:00 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
22 Січня08:00 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 906 вибухонебезпечних предметів
22 Січня08:00 Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички реагування на небезпечні ситуації
22 Січня08:00 Українська делегація на чолі з заступником Голови ДСНС Миколою Ільченком з робочим візитом перебуває у Польщі
21 Січня17:26 Київська область: евакуація - життєвоважливе вміння для дітей та дорослих (ВІДЕО)
21 Січня17:12 Одеська область: рятувальники провели навчання з працівниками лікарні
21 Січня17:00 Рятувальники Донеччини перевірили чи знають громадяни, як опалювати житло безпечно
21 Січня16:53 м. Одеса: призначено заступників начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області
21 Січня16:48 м. Чернівці: рятувальники перевірили ліцей з цілодобовим перебуванням дітей
21 Січня16:44 Ужгородські рятувальники провели навчання для персоналу та орендарів торговельного центру «Дастор»
21 Січня16:34 Дніпропетровська область: громадян закликали дотримуватись правил безпеки під час опалювального сезону
21 Січня16:17 Миколаївська область: рятувальники Вознесенського та Врадіївського районів навчали дітлахів та освітян діям у разі пожежі
21 Січня16:10 м. Київ: рятувальники навчають дітлахів основам безпечного життя
21 Січня16:04 м. Чернівці: рятувальники навчили дошкільнят, як дбати про свою безпеку
Останні новини