ГоловнаОстанні новини26 Червня, 2019р.
 Версія для друку

У Львові тривають навчально-методичні збори психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 26.06.2019, 17:52

26 червня  на базі Головного управління ДСНС України у Львівській області продовжили свою роботу учасники навчально-методичних зборів психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на тему: «Психологічне забезпечення персоналу ДСНС України та психологічний захист населення».

Проводяться дані збори з метою підвищення професійного рівня практичних психологів ДСНС з питань психологічного захисту населення при надзвичайних ситуаціях та забезпечення готовності до дій за призначенням. Очолив збори впродовж усіх трьох робочих днів начальник психологічної служби ДСНС Анатолій Сичевський.

Сьогодні відкривав роботу зборів перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Іван Дідух, який привітав гостей та розповів про соціально-економічні та географічні особливості Львівського регіону.

Представники відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ДСНС Львівщини презентували колегам роботу психологічної служби та розповіли про основні показники службової діяльності.

Одним з найважливіших акцентів роботи семінару стала демонстрація роботи системи «112» та обговорення можливості залучення психологів для супроводу населення в кризових ситуаціях.

«Служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» створена, щоб допомогти людям. Людині достатньо знати єдиний номер, зателефонувавши на який, можна отримати допомогу в будь-якій ситуації. Для рятувальників Львівщини найважливіше – це зворотна реакція мешканців області», - зазначають львівські психологи ДСНС.  

Від періоду проведення ЄВРО-2012 й досі психологи залучаються для надання  психологічної допомоги громадянам. І результат є надзвичайно ефективним.

Станом на перше півріччя 2019 року психологами надано 122 консультації у питаннях фахової компетенції відповідно до  звернення громадян за  телефонним номером «112». А упродовж минулого 2018 року львівські психологи надали 3988  консультацій.

Окрім практичного впровадження знань і вмінь психологів системи ДСНС, також для учасників провели цікаві майстер-класи «Де ховаються ваші емоції», «Формування сприятливого психологічного клімату в колективі», «Особливості застосування метафоричних асоціативних карт у психологічному консультуванні».

У зустрічах такого типу найбільш цінним є обмін досвідом. І власне, психологам ДСНС з усієї країни, а також інших силових відомств, вдалося колективно обговорити соціально-психологічну адаптацію звільнених у запас військовослужбовців, психологічне забезпечення персоналу ДСНС та захист населення, досвід надання екстреної психологічної допомоги постраждалому населенню, шляхи підвищення ефективності функціонування психологічної служби в системі ДСНС в цілому.

Загалом збори вдалися цікавими та результативними, дозволили налагодити співпрацю між

 різними силовими структурами, громадськими організаціями, та органами державної влади в питаннях психологічного захисту населення.

Начальник психологічної служби ДСНС України Анатолій Сичевський підсумував:     «Нам вдалося обмінятися цінним практичним досвідом, як в питаннях супроводу колег по роботі, так і наданні допомоги громадянам в біді. Впевнений, що кожен із нас почерпнув впродовж семінару цікаву інформацію, яку обов’язково застосує у власній практиці. Дякую вам за участь, та переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться гарантувати конституційне право людини на безпеку».

псDSC_0236.JPGпсDSC_0243.JPG

псDSC_0247.JPGпсDSC_0248.JPG

псScreenshot_1.pngпсScreenshot_3.png


   
Останні новини
21 Жовтня08:54 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 18 осіб та ліквідували 1 тис. 986 пожеж
21 Жовтня07:42 Служба порятунку навчає маленьких українців як захиститися від небезпечних ситуацій
21 Жовтня07:41 Надзвичайники тренуються протидіяти різного роду надзвичайним подіям
21 Жовтня07:40 У Чернівцях рятувальники отримали сертифікати на квартири, придбані на умовах фінансового лізингу
21 Жовтня07:38 Попередження про погіршення погодних умов
20 Жовтня12:03 Рятувальники Миколаївщини проводять інформаційно-просвітницькі заходи в лісових масивах
20 Жовтня12:00 Полтавська область: рятувальники нагадують громадянам правила безпечної поведінки на відкритих територіях
20 Жовтня11:00 Одещина: рятувальники продовжують профілактичні заходи серед населення
20 Жовтня10:56 У Сумах рятувальники спільно з персоналом готелю відпрацювали алгоритм дій на випадок виникнення пожежі (ВІДЕО)
20 Жовтня09:52 Хмельницька область: рятувальники здійснили патрулювання природних екосистем
20 Жовтня08:20 Увага! Попередження про туман на території Київської області
19 Жовтня16:35 Кропивницький: спортсмени-рятувальники здобули «золото» в змаганнях з волейболу
19 Жовтня15:05 Рятувальники Херсонщини взяли участь у заході щодо відновлення рукотворних лісів області.
19 Жовтня12:35 Хмельницька область: рятувальники взяли участь у інтерактивному заході «Подорож у світ професій»
19 Жовтня11:27 Увага! Попередження про туман на території України
Останні новини