ГоловнаОстанні новини26 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Житомир: рятувальники пропагують безпечний відпочинок на водних об’єктах

Опубліковано: 26.06.2019, 16:08

Минулого року водяна стихія Житомирщини забрала життя 29 громадян, з яких 3 дітей. Вже цього року, станом на сьогоднішній день – 26 червня, на водних об’єктах області загинуло 19 осіб, 5 з яких – діти.

Зокрема, 21 червня біля смт Романів у місцевій водоймі загинув 10-річний хлопчик. В неділю на одному з кар’єрів обласного центру працювали міські водолази у пошуках тіла 35-річної жінки, що втопилась напередодні ввечері. Цей тиждень також розпочався трагедією – 24 червня в м. Новоград-Волинський в р. Смілка загинув підліток, 2002 року народження.

Основними причинами трагедій на водоймах традиційно залишаються купання людей у нетверезому стані, порушення правил безпечної поведінки, невміння плавати та безконтрольність із боку батьків.

З метою запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах, 26 червня у м. Житомир рятувальники провели масштабний профілактичний рейд по місцям стихійного купання, об’єднавши свої зусилля з представниками Управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради. Для всебічного висвітлення проблематики були залучені засоби масової інформації.

З’ясувалося, що незважаючи на всю небезпеку відпочинку в таких місцях, населення все одно іде у воду. Відсутність рятувальних постів, невідомі глибина та дно, нікого не зупиняють. Відпочиваючі нехтують правилами безпеки, ризикуючи своїм життям, а в деяких випадках і життям своїх дітей.

Під час рейду організатори доводили присутнім гірку статистику, пояснювали як правильно надавати першу медичну допомогу потерпілому, нагадували правила безпечної поведінки у воді, а також роздавали наочну агітацію.

Адже щоб не допустити трагедій, потрібно лише дотримуватися елементарних правил безпеки. Хочеться вірити, що проведена робота все ж таки вплине на свідомість наших громадян!

IMG_1913.jpg

У ДСНС України у Житомирській області


   
Останні новини
19 Липня17:14 Полтавська область: відбулася робоча зустріч очільника обласної Служби порятунку «101» та радника міністра внутрішніх справ
19 Липня16:21 Рятувальники Миколаївщини навчають відпочиваючих на узбережжі Чорного моря правилам поведінки на воді
19 Липня16:05 Хмельниччина: рятувальники закликають подолян не ризикувати власним життям під час відпочинку на воді
19 Липня16:00 Закарпатська область: рятувальники взяли участь у спеціальних антитерористичних навчаннях СБУ
19 Липня15:42 Миколаївська область: в дитячому спортивному таборі “Спортіум” відбулась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” (ВІДЕО)
19 Липня15:37 Донеччина: психологи Головного управління вчили рятувальників, що чергують на КПВВ, як надати першу психологічну допомогу громадянам при різноманітних емоційних станах
19 Липня15:33 Миколаївська область: дітлахи, що відпочивають у таборі «Вітрила» м. Очаків зустрічали рятувальників з інформаційною програмою
19 Липня15:30 На Донеччині рятувальники обстежили всі об’єкти та приміщення, де розташовані виборчі дільниці (ВІДЕО)
19 Липня15:23 Івано-Франківськ: рятувальники навчали дітей правил безпеки
19 Липня15:21 Вінницька область: рятувальники контролюють збирання жнив
19 Липня15:17 У м. Херсоні рятувальники провели рейд у місцях купання людей
19 Липня15:00 м. Дніпро: надзвичайники пройшли школу підвищення оперативної майстерності
19 Липня14:58 Закарпатські рятувальники опікуються безпекою збирання врожаю зернових культур
19 Липня14:51 Донецька область: рятувальники дбають про безпеку городян під час відпочинку на воді
19 Липня14:49 Дніпропетровська область: тактико-спеціальні навчання на об’єкті підвищеної небезпеки
Останні новини