ГоловнаОстанні новини19 Червня, 2019р.
 Версія для друку

На Хмельниччині відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини

Опубліковано: 19.06.2019, 18:00

19 червня на Хмельниччині на базі однієї з військових частин відбулись масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних сил України, що охопили два райони – Деражнянський та Летичівський.

За легендою, на технічній території зберігання боєприпасів військової частини виникла пожежа з подальшим детонуванням боєприпасів. Внаслідок надзвичайної події до ймовірної 5-кілометрової зони ураження потрапили 3 населених пункти, в яких проживає 2000 людей (з яких понад 200 – діти). Через ситуацію, що склалася, сили й засоби цивільного захисту області були переведені у режим підвищеної готовності, а також негайно розгорнуто 3 збірних пункти евакуації.

Щоб запобігти важким наслідкам, силами ЦЗ в комплексі було вжито відповідних заходів. Під час тренувань учасники відпрацювали необхідні дії із залученням населення. Було здійснено оповіщення персоналу військової частини, евакуацію населення із «зони ураження» до місць тимчасового розміщення, де для людей були створені умови, необхідні для нормальної життєдіяльності. Крім того, для забезпечення публічної безпеки були організовані блок-пости та пости регулювання руху із залученням працівників поліції.

Підбиваючи підсумки тренувань, організатори відзначили високий рівень взаємодії між підрозділами ДСНС, злагодженість та оперативність в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту щодо оповіщення, евакуації та життєзабезпечення населення, а також забезпечення громадської безпеки.

IMG_0224.JPGхIMG_0227.JPG

хIMG_0246.JPGхIMG_0251.JPG

хIMG_0256.JPGхIMG_0254.JPG

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області


   
Останні новини
19 Листопада12:53 Київ: рятувальники провели навчання в одному із торговельних центрів столиці
19 Листопада12:42 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Листопада11:29 Донеччина: рятувальники провели профілактичну бесіду серед непрацюючого населення
19 Листопада11:14 Рятувальниця міськрайвідділу на Кіровоградщині провела інформаційно-роз’яснювальну роботу у житловому секторі
19 Листопада10:33 м. Київ: столичні рятувальники перебувають із робочим візитом у Республіці Польща
19 Листопада09:47 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 59 тисяч вибухонебезпечних предметів
19 Листопада08:58 Вітання працівникам гідрометеорологічної служби
19 Листопада08:25 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Листопада08:01 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 39 осіб та ліквідували 1 тис. 48 пожеж
19 Листопада08:00 Піротехнічні розрахунки ДСНС України продовжують роботи з розмінування в районі розведення сил (ВІДЕО)
18 Листопада16:53 У Міжрегіональному центрі швидкого реагування розпочалася щорічна атестація водолазних спеціалістів ДСНС України
18 Листопада16:11 Прикарпатські рятувальники беруть участь в навчаннях в рамках проєкту "Підвищення ефективності реагування українських рятувальних служб на кризові ситуації - ІІІ етап"
18 Листопада15:52 Вогнеборці Ужгорода не тільки розповіли про свою професію, а й привітали давнього товариша з днем народження
18 Листопада15:38 Миколаїв: про небезпеку в побуті розповіли рятувальники вихованцям Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія»
18 Листопада15:26 Рятувальники взяли участь у відкритті першого навчального модулю проекту "Підвіщення дієвості реагування українських рятувальних служб на надзвичайні ситуації - етап III"
Останні новини