ГоловнаОстанні новини18 Червня, 2019р.
 Версія для друку

На Луганщині рятувальники закликали прихильників відпочинку у лісі не провокувати пожежі в природних екосистемах

Опубліковано: 18.06.2019, 10:31

За статистикою, збільшення кількості лісових пожеж спостерігається у період свят і вихідних днів, коли багато людей відправляються на відпочинок на природу. Нерідко гулянки у лісі закінчуються лихом для зеленого багатства. Причинами виникнення пожеж у лісі, як не дивно, здебільшого є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: непогашені багаття, кинуті в суху траву недопалки цигарок, а також дитячі пустощі з вогнем.

Така ситуація викликає занепокоєння у фахівців ДСНС Луганської області, тому цими вихідними разом з правоохоронцями та журналістами рятувальники вирушили у ліси, щоб провести роз’яснювальну роботу з населенням.

Рейдові групи відвідали улюблені місця масового відпочинку громадян у лісах Новоайдарського, Марківського, Кремінського районі та м. Рубіжне. Під час проведення рейдів рятувальники роз’яснювали заходи безпеки та надавали пам’ятки, з’ясовували, чи знають відпочивальники про можливу небезпеку та шляхи попередження надзвичайних ситуацій.

Під час проведення рейдових заходів у лісових масивах, фахівці Служби порятунку нагадували, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі забороняється. За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо у хвойному лісі. Слід дуже важливо наглядати за дітьми, адже вони можуть підпалити чагарник та сухостій. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

Якщо ж ви помітили невелике загоряння трави або тліючу лісову підстилку, спробуйте загасити його самі. Адже іноді досить просто затоптати полум’я. Якщо ж пожежа велика — негайно зателефонуйте до Служби порятунку за номером "101”, повідомте про місце загоряння і його площу та як туди доїхати.

DSC06487.JPGФото лес 3.JPG

ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
19 Липня17:14 Полтавська область: відбулася робоча зустріч очільника обласної Служби порятунку «101» та радника міністра внутрішніх справ
19 Липня16:21 Рятувальники Миколаївщини навчають відпочиваючих на узбережжі Чорного моря правилам поведінки на воді
19 Липня16:05 Хмельниччина: рятувальники закликають подолян не ризикувати власним життям під час відпочинку на воді
19 Липня16:00 Закарпатська область: рятувальники взяли участь у спеціальних антитерористичних навчаннях СБУ
19 Липня15:42 Миколаївська область: в дитячому спортивному таборі “Спортіум” відбулась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” (ВІДЕО)
19 Липня15:37 Донеччина: психологи Головного управління вчили рятувальників, що чергують на КПВВ, як надати першу психологічну допомогу громадянам при різноманітних емоційних станах
19 Липня15:33 Миколаївська область: дітлахи, що відпочивають у таборі «Вітрила» м. Очаків зустрічали рятувальників з інформаційною програмою
19 Липня15:30 На Донеччині рятувальники обстежили всі об’єкти та приміщення, де розташовані виборчі дільниці (ВІДЕО)
19 Липня15:23 Івано-Франківськ: рятувальники навчали дітей правил безпеки
19 Липня15:21 Вінницька область: рятувальники контролюють збирання жнив
19 Липня15:17 У м. Херсоні рятувальники провели рейд у місцях купання людей
19 Липня15:00 м. Дніпро: надзвичайники пройшли школу підвищення оперативної майстерності
19 Липня14:58 Закарпатські рятувальники опікуються безпекою збирання врожаю зернових культур
19 Липня14:51 Донецька область: рятувальники дбають про безпеку городян під час відпочинку на воді
19 Липня14:49 Дніпропетровська область: тактико-спеціальні навчання на об’єкті підвищеної небезпеки
Останні новини