ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2019р.
 Версія для друку

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих лейтенантів

Опубліковано: 15.06.2019, 16:15

15 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра отримали 299 фахівців, з них 17 із відзнакою. До Університету завітали і випускники Ліцею цивільного захисту Вінницького вищого професійного училища, сьогодні 28 ліцеїстів отримали свої свідоцтва про повну загальну середню освіту.
У вітальній промові до випускників ректор Університету професор Мирослав Коваль зазначив: «Дорогі випускники! Ви здобули добру освіту і віднині, стаєте офіцерами Державної служби з надзвичайних ситуацій. Віримо, що Ви на високому рівні, будете виконувати свої обов’язки для забезпечення спокою громадян нашої Держави, бо ви гідні надій, які ми на вас покладаємо! Переконаний, що престиж професії рятувальника у нашій Державі зростатиме, тому головною стратегічною метою Університету залишається розвиток потужного європейського центру з безпеки людини, підвищення якості надання освітніх послуг, розбудова лабораторних комплексів та виховання у кожному почуття духовності і патріотизму, що формується на основі історичних традицій та інновацій.»

Випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завжди славились високим рівнем знань та не раз доводили свою фаховість на ділі. Багато з них продовжують родинні династії пожежних-рятувальників. Зокрема, серед них і Вадим Гринчук, який сьогодні став молодим офіцером у славній родині пожежників.

"Ми пройшли складний шлях від табірного збору до лейтенантів служби цивільного захисту, опанувавши кожен свою спеціальність під керівництвом викладачів, які багато зробили для формування нас як фахівців. Ми щасливі , бо закінчили один із найкращих освітніх закладів, який готує спеціалістів у галузі безпеки людини, і ми будемо старатись, аби наші наставники пишались нами!" – розповідає лейтенант Надія Біленко.

З року в рік навчальний заклад готує висококваліфікованих фахівців для Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Серед випускників є відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу. Неабиякою окрасою цьогорічного дійства став п’ятий ювілейний офіцерський вальс - танець, під час якого понад 100 танцівників-аматорів подарували батькам, гостям та всім присутнім яскраву панораму емоцій. Несподіванкою для всіх було освідчення молодого лейтенанта Андрія Скрипки своїй коханій, яка теж цього року закінчила Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, саме під час навчання вони знайшли один одного.

dsc_9217.jpg dsc_9725.jpg

fda6346a-7b26-47ac-9394-b90d26e7a296.jpg dsc_9440.jpg

dsc_9596.jpg

 

ЛДУ БЖД

 


   
Останні новини
19 Липня17:14 Полтавська область: відбулася робоча зустріч очільника обласної Служби порятунку «101» та радника міністра внутрішніх справ
19 Липня16:21 Рятувальники Миколаївщини навчають відпочиваючих на узбережжі Чорного моря правилам поведінки на воді
19 Липня16:05 Хмельниччина: рятувальники закликають подолян не ризикувати власним життям під час відпочинку на воді
19 Липня16:00 Закарпатська область: рятувальники взяли участь у спеціальних антитерористичних навчаннях СБУ
19 Липня15:42 Миколаївська область: в дитячому спортивному таборі “Спортіум” відбулась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” (ВІДЕО)
19 Липня15:37 Донеччина: психологи Головного управління вчили рятувальників, що чергують на КПВВ, як надати першу психологічну допомогу громадянам при різноманітних емоційних станах
19 Липня15:33 Миколаївська область: дітлахи, що відпочивають у таборі «Вітрила» м. Очаків зустрічали рятувальників з інформаційною програмою
19 Липня15:30 На Донеччині рятувальники обстежили всі об’єкти та приміщення, де розташовані виборчі дільниці (ВІДЕО)
19 Липня15:23 Івано-Франківськ: рятувальники навчали дітей правил безпеки
19 Липня15:21 Вінницька область: рятувальники контролюють збирання жнив
19 Липня15:17 У м. Херсоні рятувальники провели рейд у місцях купання людей
19 Липня15:00 м. Дніпро: надзвичайники пройшли школу підвищення оперативної майстерності
19 Липня14:58 Закарпатські рятувальники опікуються безпекою збирання врожаю зернових культур
19 Липня14:51 Донецька область: рятувальники дбають про безпеку городян під час відпочинку на воді
19 Липня14:49 Дніпропетровська область: тактико-спеціальні навчання на об’єкті підвищеної небезпеки
Останні новини