ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2019р.
 Версія для друку

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих лейтенантів

Опубліковано: 15.06.2019, 16:15

15 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра отримали 299 фахівців, з них 17 із відзнакою. До Університету завітали і випускники Ліцею цивільного захисту Вінницького вищого професійного училища, сьогодні 28 ліцеїстів отримали свої свідоцтва про повну загальну середню освіту.
У вітальній промові до випускників ректор Університету професор Мирослав Коваль зазначив: «Дорогі випускники! Ви здобули добру освіту і віднині, стаєте офіцерами Державної служби з надзвичайних ситуацій. Віримо, що Ви на високому рівні, будете виконувати свої обов’язки для забезпечення спокою громадян нашої Держави, бо ви гідні надій, які ми на вас покладаємо! Переконаний, що престиж професії рятувальника у нашій Державі зростатиме, тому головною стратегічною метою Університету залишається розвиток потужного європейського центру з безпеки людини, підвищення якості надання освітніх послуг, розбудова лабораторних комплексів та виховання у кожному почуття духовності і патріотизму, що формується на основі історичних традицій та інновацій.»

Випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завжди славились високим рівнем знань та не раз доводили свою фаховість на ділі. Багато з них продовжують родинні династії пожежних-рятувальників. Зокрема, серед них і Вадим Гринчук, який сьогодні став молодим офіцером у славній родині пожежників.

"Ми пройшли складний шлях від табірного збору до лейтенантів служби цивільного захисту, опанувавши кожен свою спеціальність під керівництвом викладачів, які багато зробили для формування нас як фахівців. Ми щасливі , бо закінчили один із найкращих освітніх закладів, який готує спеціалістів у галузі безпеки людини, і ми будемо старатись, аби наші наставники пишались нами!" – розповідає лейтенант Надія Біленко.

З року в рік навчальний заклад готує висококваліфікованих фахівців для Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Серед випускників є відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу. Неабиякою окрасою цьогорічного дійства став п’ятий ювілейний офіцерський вальс - танець, під час якого понад 100 танцівників-аматорів подарували батькам, гостям та всім присутнім яскраву панораму емоцій. Несподіванкою для всіх було освідчення молодого лейтенанта Андрія Скрипки своїй коханій, яка теж цього року закінчила Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, саме під час навчання вони знайшли один одного.

dsc_9217.jpg dsc_9725.jpg

fda6346a-7b26-47ac-9394-b90d26e7a296.jpg dsc_9440.jpg

dsc_9596.jpg

 

ЛДУ БЖД

 


   
Останні новини
21 Жовтня10:57 Донеччина: в гості до рятувальників завітали школярі
21 Жовтня08:54 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 18 осіб та ліквідували 1 тис. 986 пожеж
21 Жовтня07:42 Служба порятунку навчає маленьких українців як захиститися від небезпечних ситуацій
21 Жовтня07:41 Надзвичайники тренуються протидіяти різного роду надзвичайним подіям
21 Жовтня07:40 У Чернівцях рятувальники отримали сертифікати на квартири, придбані на умовах фінансового лізингу
21 Жовтня07:38 Попередження про погіршення погодних умов
20 Жовтня12:03 Рятувальники Миколаївщини проводять інформаційно-просвітницькі заходи в лісових масивах
20 Жовтня12:00 Полтавська область: рятувальники нагадують громадянам правила безпечної поведінки на відкритих територіях
20 Жовтня11:00 Одещина: рятувальники продовжують профілактичні заходи серед населення
20 Жовтня10:56 У Сумах рятувальники спільно з персоналом готелю відпрацювали алгоритм дій на випадок виникнення пожежі (ВІДЕО)
20 Жовтня09:52 Хмельницька область: рятувальники здійснили патрулювання природних екосистем
20 Жовтня08:20 Увага! Попередження про туман на території Київської області
19 Жовтня16:35 Кропивницький: спортсмени-рятувальники здобули «золото» в змаганнях з волейболу
19 Жовтня15:05 Рятувальники Херсонщини взяли участь у заході щодо відновлення рукотворних лісів області.
19 Жовтня12:35 Хмельницька область: рятувальники взяли участь у інтерактивному заході «Подорож у світ професій»
Останні новини