ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2019р.
 Версія для друку

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих лейтенантів

Опубліковано: 15.06.2019, 16:15

15 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра отримали 299 фахівців, з них 17 із відзнакою. До Університету завітали і випускники Ліцею цивільного захисту Вінницького вищого професійного училища, сьогодні 28 ліцеїстів отримали свої свідоцтва про повну загальну середню освіту.
У вітальній промові до випускників ректор Університету професор Мирослав Коваль зазначив: «Дорогі випускники! Ви здобули добру освіту і віднині, стаєте офіцерами Державної служби з надзвичайних ситуацій. Віримо, що Ви на високому рівні, будете виконувати свої обов’язки для забезпечення спокою громадян нашої Держави, бо ви гідні надій, які ми на вас покладаємо! Переконаний, що престиж професії рятувальника у нашій Державі зростатиме, тому головною стратегічною метою Університету залишається розвиток потужного європейського центру з безпеки людини, підвищення якості надання освітніх послуг, розбудова лабораторних комплексів та виховання у кожному почуття духовності і патріотизму, що формується на основі історичних традицій та інновацій.»

Випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завжди славились високим рівнем знань та не раз доводили свою фаховість на ділі. Багато з них продовжують родинні династії пожежних-рятувальників. Зокрема, серед них і Вадим Гринчук, який сьогодні став молодим офіцером у славній родині пожежників.

"Ми пройшли складний шлях від табірного збору до лейтенантів служби цивільного захисту, опанувавши кожен свою спеціальність під керівництвом викладачів, які багато зробили для формування нас як фахівців. Ми щасливі , бо закінчили один із найкращих освітніх закладів, який готує спеціалістів у галузі безпеки людини, і ми будемо старатись, аби наші наставники пишались нами!" – розповідає лейтенант Надія Біленко.

З року в рік навчальний заклад готує висококваліфікованих фахівців для Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Серед випускників є відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу. Неабиякою окрасою цьогорічного дійства став п’ятий ювілейний офіцерський вальс - танець, під час якого понад 100 танцівників-аматорів подарували батькам, гостям та всім присутнім яскраву панораму емоцій. Несподіванкою для всіх було освідчення молодого лейтенанта Андрія Скрипки своїй коханій, яка теж цього року закінчила Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, саме під час навчання вони знайшли один одного.

dsc_9217.jpg dsc_9725.jpg

fda6346a-7b26-47ac-9394-b90d26e7a296.jpg dsc_9440.jpg

dsc_9596.jpg

 

ЛДУ БЖД

 


   
Останні новини
19 Січня13:04 Черкаська область: рятувальники забезпечили безпеку черкащан під час купання на свято Водохреща
19 Січня12:48 Рятувальники Житомирщини пильнують безпеку на Водохреще
19 Січня12:35 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Січня12:13 На Хмельниччині 144 рятувальники ДСНС на 30 одиницях спецтехніки у цілодобовому режимі забезпечують безпеку подолян під час Водохреща
19 Січня12:09 Рятувальники Донеччини забезпечують безпеку громадян на Водохреща
19 Січня11:20 Служба порятунку Херсонщини бажає всім безпечного Святого Водохреща!
19 Січня11:19 Одеська область: рятувальники проводять профілактичну роботу з метою запобігання пожеж
19 Січня08:04 Фахівці Служби порятунку дбають про безпеку маленьких українців
19 Січня07:50 На Водохреща на водоймах країни чергуватиме понад 3 тисячі рятувальників та майже 600 одиниць техніки ДСНС
18 Січня16:24 Київська область: рятувальники провели протипожежне відпрацювання села, де стихія забрала три життя (ВІДЕО)
18 Січня14:04 Донеччина: рятувальники навчали громадян правилам пожежної безпеки у побуті
18 Січня13:40 Черкаська область: рятувальники вкотре нагадують громадянам правила безпеки на Водохреща
18 Січня07:56 Увага! Попередження про туман в Україні
17 Січня16:15 Дніпропетровська область: рятувальники навчали людей правилам безпеки життєдіяльності
17 Січня16:11 Пожежно-рятувальні підрозділи Вінниччини отримали нові спецавтомобілі
Останні новини