ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Напередодні святкування Трійці рятувальники провели профілактичні заходи у культових спорудах країни

Опубліковано: 15.06.2019, 08:44

Упродовж останнього тижня рятувальники перевіряли на предмет безпеки культові споруди країни. Посилення профілактичної роботи в українських храмах та церквах зумовлено святкуванням Трійці, а головна мета таких відпрацювань — впевнитися у тому, що будівлі знаходяться у належному протипожежному стані, а безпеці вірян під час масових заходів нічого не загрожує.

Зокрема, працівники Кіцманського районного сектору Управління ДСНС у Чернівецькій області провели інструктажі з пожежної безпеки з настоятелями та старостами церков в місті Кіцмань, смт Лужани та ще 13 селах Кіцманського району. Працівники Служби порятунку перевірили справність первинних засобів пожежогасіння та нагадали священнослужителям як правильно ними користуватися. Оглянули рятувальники й шляхи евакуації з приміщень церков. Священників рятувальники закликали також звернутися до прихожан, аби вони, у свою чергу, теж дотримувалися правил пожежної безпеки під час перебування у храмі – не тримали запалених свічок поблизу легкозаймистих предметів чи інших людей, а також слідкували за вогнем свічки.

Подібний захід відбувся днями і на Кіровоградщині, де фахівці ДСНС спільно зі знімальною групою обласного телебачення перевірили стан пожежної та техногенної безпеки у храмах Кропивницького та провели серед священників і прихожан інформаційно-роз’яснювальну роботу. Під час спілкування з вірянами та служителями церков рятувальники дали їм чіткі інструкції як поводитись, щоб не допустити пожежі у приміщенні церкви, а також як діяти, якщо пожежа раптом виникла.

Водночас на Волині працівники Любомльського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели інструктажі з Благочинними Любомльської округи та обслуговуючим персоналом релігійних громад.

У свою чергу, співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області відвідали храми м. Краматорськ.

Загалом, така профілактична робота відбулася у всіх областях країни.

Зауважимо також, що під час святкування Трійці органи управління та формування ДСНС України переходять на посилений варіант несення служби.

церкви.jpg


   
Останні новини
19 Липня17:14 Полтавська область: відбулася робоча зустріч очільника обласної Служби порятунку «101» та радника міністра внутрішніх справ
19 Липня16:21 Рятувальники Миколаївщини навчають відпочиваючих на узбережжі Чорного моря правилам поведінки на воді
19 Липня16:05 Хмельниччина: рятувальники закликають подолян не ризикувати власним життям під час відпочинку на воді
19 Липня16:00 Закарпатська область: рятувальники взяли участь у спеціальних антитерористичних навчаннях СБУ
19 Липня15:42 Миколаївська область: в дитячому спортивному таборі “Спортіум” відбулась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” (ВІДЕО)
19 Липня15:37 Донеччина: психологи Головного управління вчили рятувальників, що чергують на КПВВ, як надати першу психологічну допомогу громадянам при різноманітних емоційних станах
19 Липня15:33 Миколаївська область: дітлахи, що відпочивають у таборі «Вітрила» м. Очаків зустрічали рятувальників з інформаційною програмою
19 Липня15:30 На Донеччині рятувальники обстежили всі об’єкти та приміщення, де розташовані виборчі дільниці (ВІДЕО)
19 Липня15:23 Івано-Франківськ: рятувальники навчали дітей правил безпеки
19 Липня15:21 Вінницька область: рятувальники контролюють збирання жнив
19 Липня15:17 У м. Херсоні рятувальники провели рейд у місцях купання людей
19 Липня15:00 м. Дніпро: надзвичайники пройшли школу підвищення оперативної майстерності
19 Липня14:58 Закарпатські рятувальники опікуються безпекою збирання врожаю зернових культур
19 Липня14:51 Донецька область: рятувальники дбають про безпеку городян під час відпочинку на воді
19 Липня14:49 Дніпропетровська область: тактико-спеціальні навчання на об’єкті підвищеної небезпеки
Останні новини