ГоловнаОстанні новини12 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Київська область: рятувальники та поліцейські відпрацьовували спільні дії при загрозі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)

Опубліковано: 12.06.2019, 16:19

12 червня на території Мобільного рятувального центру ДСНС України відбулись спільні навчання по відпрацюванню взаємодії всіх служб при отриманні повідомлень про виявлення вибухонебезпечних предметів. Вони складались з теоретичного етапу і двох практичних ввідних.

Спочатку всі присутні мали можливість ознайомитись з спеціальною технікою і обладнанням, особлива увага приділялась питанням розпізнання вибухонебезпечних предметів, або тих, що викликають підозру, а також заходів безпеки при поводженні з ними. Начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Анатолій Врублевський розповів присутнім керівникам районних підрозділів ДСНС області про основні типи вибухових пристроїв та вибухових речовин, тактико-технічні характеристики штатних боєприпасів. Спеціаліст звернув особливу увагу на те, як повинен діяти працівник ДСНС при виявленні вибухонебезпечних предметів та які повинен вжити заходи щодо безпеки громадян та мінімізації можливих негативних наслідків.

Відповідно до першої ввідної на лінію «102» від громадянина надійшло повідомлення про виявлення підозрілої коробки з дротами під власним автомобілем. Відпрацьовується алгоритм дій на випадок виникнення подібної ситуації, яка в останній час є типовою для багатьох міст нашої країни. До прибуття вибухотехнічної служби вживаються заходи по охороні місця і відводу людей з небезпечної зони. Після прибуття фахівці кінологічної служби з собаками оглядають місце. Переконавшись, що в коробці знаходиться дійсно саморобний вибуховий пристрій вибухотехніки за допомогою роботехнічного комплексу транспортують його і знищують гідроруйнувачем.

Друга ввідна навчала рятувальників чітко відпрацьовувати алгоритм проходження інформації при виявлені снарядів часів минулих війн.

«У зв'язку з бойовими діями на сході нашої країни спостерігається значне зростання кількості боєприпасів на мирних територіях держави, частішають випадки застосування саморобних вибухових пристроїв. І це разом з тим, що кожного дня наш піротехнічний підрозділ виїжджає на знешкодження боєприпасів часів минулої війни. Тож подібні навчання та обмін досвідом вкрай необхідні для наших працівників», - зазначив начальник Головного управління Василь Слободяник.

На завершення керівники ДСНС та Національної поліції області підписали спільний наказ про порядок взаємодії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

 Загалом, навчання пройшли у атмосфері обміну досвідом та продуктивної співпраці, а його основними висновками стало розуміння критичної важливості досконалого володіння спеціальними вибухотехнічними засобами та сумлінного і неухильного виконання вимог установчих документів.

коIMG_9572.JPGкоIMG_9704.JPG

коIMG_9711.JPGкоIMG_9754.JPG

коIMG_9844.JPG

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
23 Вересня07:52 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
23 Вересня07:51 На столичному Хрещатику відбулися урочистості з нагоди професійного свята — Дня рятівника
23 Вересня07:51 П’ятеро цуценят пройшли урочисту посвяту у рятувальники в рамках святкування Дня рятівника
23 Вересня07:50 У столиці визначено переможців Міжнародних змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник»
23 Вересня07:49 Закарпатські рятувальники долучились до участі у Програмі пільгового фінансового лізингу
22 Вересня18:33 У Луцьку рятувальники доллучилися до проведення науково-пізнавального заходу для дітей "Науковий пікнік"
22 Вересня17:49 Житомир: на щорічному фестивалі рятувальники знайомили дітей із своєю професією
22 Вересня17:16 м. Київ: колектив Київського гарнізону поповнився новобранцями
22 Вересня17:04 На Хмельниччині рятувальники ДСНС активно патрулюють місця масового відпочинку громадян
22 Вересня12:23 В рамках програми «U-LEAD з Європою» добровольці-вогнеборці Хмельниччини склали присягу перед жителями своїх громад
22 Вересня11:31 Миколаївська область: вихідними рятувальники проводять профілактичну роботу із відпочиваючими на водних об’єктах та в лісопаркових зонах
21 Вересня15:36 Співробітники та курсанти НУЦЗУ спільно із рятувальниками відзначили День рятівника із жителями Харкова
21 Вересня14:58 Рятувальники відзначили День міста Кропивницький та долучились до загальної програми святкових заходів
21 Вересня14:54 У Харкові відбулось справжнє сімейне свято безпеки для рятувальників і харків’ян
21 Вересня12:07 Хмельницька область: вогнеборці відточували майстерність діяти під час гасіння пожежі у готелі
Останні новини