ГоловнаОстанні новини12 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Київська область: рятувальники та поліцейські відпрацьовували спільні дії при загрозі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)

Опубліковано: 12.06.2019, 16:19

12 червня на території Мобільного рятувального центру ДСНС України відбулись спільні навчання по відпрацюванню взаємодії всіх служб при отриманні повідомлень про виявлення вибухонебезпечних предметів. Вони складались з теоретичного етапу і двох практичних ввідних.

Спочатку всі присутні мали можливість ознайомитись з спеціальною технікою і обладнанням, особлива увага приділялась питанням розпізнання вибухонебезпечних предметів, або тих, що викликають підозру, а також заходів безпеки при поводженні з ними. Начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Анатолій Врублевський розповів присутнім керівникам районних підрозділів ДСНС області про основні типи вибухових пристроїв та вибухових речовин, тактико-технічні характеристики штатних боєприпасів. Спеціаліст звернув особливу увагу на те, як повинен діяти працівник ДСНС при виявленні вибухонебезпечних предметів та які повинен вжити заходи щодо безпеки громадян та мінімізації можливих негативних наслідків.

Відповідно до першої ввідної на лінію «102» від громадянина надійшло повідомлення про виявлення підозрілої коробки з дротами під власним автомобілем. Відпрацьовується алгоритм дій на випадок виникнення подібної ситуації, яка в останній час є типовою для багатьох міст нашої країни. До прибуття вибухотехнічної служби вживаються заходи по охороні місця і відводу людей з небезпечної зони. Після прибуття фахівці кінологічної служби з собаками оглядають місце. Переконавшись, що в коробці знаходиться дійсно саморобний вибуховий пристрій вибухотехніки за допомогою роботехнічного комплексу транспортують його і знищують гідроруйнувачем.

Друга ввідна навчала рятувальників чітко відпрацьовувати алгоритм проходження інформації при виявлені снарядів часів минулих війн.

«У зв'язку з бойовими діями на сході нашої країни спостерігається значне зростання кількості боєприпасів на мирних територіях держави, частішають випадки застосування саморобних вибухових пристроїв. І це разом з тим, що кожного дня наш піротехнічний підрозділ виїжджає на знешкодження боєприпасів часів минулої війни. Тож подібні навчання та обмін досвідом вкрай необхідні для наших працівників», - зазначив начальник Головного управління Василь Слободяник.

На завершення керівники ДСНС та Національної поліції області підписали спільний наказ про порядок взаємодії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

 Загалом, навчання пройшли у атмосфері обміну досвідом та продуктивної співпраці, а його основними висновками стало розуміння критичної важливості досконалого володіння спеціальними вибухотехнічними засобами та сумлінного і неухильного виконання вимог установчих документів.

коIMG_9572.JPGкоIMG_9704.JPG

коIMG_9711.JPGкоIMG_9754.JPG

коIMG_9844.JPG

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
7 Грудня12:29 Представники ДСНС та НУЦЗ України взяли участь у практичній конференції щодо нагальних тенденцій розвитку гендерної політики органів системи МВС
7 Грудня12:25 Про пожежну безпеку в побуті розповідають рятувальники Миколаївщини мешканцям осель під час рейдів
7 Грудня11:24 На базі ТОВ «Кривоозерський комбікормовий завод» рятувальники провели тактико-спеціальні навчання
7 Грудня07:26 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! Практичні поради як вберегти свою оселю від вогню
6 Грудня17:01 Хмельниччина: сапери ГУ ДСНС вдосконалювали свою майстерність у підводному розмінуванні
6 Грудня15:39 Рятувальники Донеччини отримали нові пожежні автомобілі
6 Грудня14:46 м. Дніпро: рятувальники провели відкриту перевірку вищого навчального закладу
6 Грудня13:54 Полтавська область: рятувальники вдосконалюють професійні навики та навчають працівників установ правилам пожежної безпеки
6 Грудня13:41 Черкаська область: рятувальники провели практичні заняття в димокамері
6 Грудня09:36 Донеччина: рятувальники разом з представниками поліції проводять рейди серед незахищених верств населення
5 Грудня17:58 У Чернігові рятувальники ліквідували умовну пожежу в медичному закладі
5 Грудня17:13 Рятувальники Миколаївщини спілкуються з підростаючим поколінням стосовно безпеки
5 Грудня17:07 На Вінниччині рятувальники проводять роз'яснювальну роботу з населенням
5 Грудня16:33 Київська область: рятувальники опановують ази медицини
5 Грудня16:28 Закарпатські рятувальники вчили селян безпечному життю взимку
Останні новини