ГоловнаОстанні новини24 Травня, 2019р.
 Версія для друку

м. Київ: в рамках робочого візиту польських рятувальників до Києва, підписано договір про подальшу співпрацю

Опубліковано: 24.05.2019, 17:00

Сьогодні, 24 травня, у Києві триває останній, п'ятий робочий день делегації співробітників пожежно-рятувальної служби Малопольського воєводства Республіки Польща. Впродовж тижня польські колеги ознайомлювалися із специфікою роботи пожежно-рятувальних підрозділів столиці України.

Основна мета візиту – налагодження тісної взаємодії у плані обміну професійним досвідом між польськими та українськими рятувальниками.

Саме тому, сьогодні, у актовій залі Головного управління ДСНС України у м. Києві відбулася робоча зустріч київських та польських рятувальників, аби підбити підсумки даного візиту та підписати договір про подальшу співпрацю.

На початку зустрічі, заступник начальника Департаменту Комендатури Малопольського воєводства Республіки Польща Пйотр Штепен подякував очільнику столичних рятувальників Андрію Ватоліну за гостинність та чудову можливість дізнатися про специфіку роботи київських рятувальників, а також ознайомитися із об'єктами історико-культурної спадщини міста Києва.

У ході зустрічі, гості із сусідньої держави поділилися з київськими колегами своїм досвідом роботи, розповіли, які саме особливості служби є у Польщі. Відмітили, що сама специфіка роботи, як у польських так і в українських рятувальників, особливо не відрізняється. Проте, у Польщі на дуже високому рівні розвинута співпраця із добровільними пожежними командами. Такий рух в Україні тільки набирає обертів і ми маємо велику надію, що у майбутньому він матиме успіх і на теренах нашої держави.

Після зустрічі, Андрій Ватолін та Пйотр Штепен підписали договір про подальшу співпрацю та проведення навчання столичних рятувальників у Польщі з різних напрямків діяльності. Слід відмітити, що перші такі навчання для київських рятувальників у Польщі розпочнуться вже з наступного тижня. "Ми маємо досвід проведення таких навчань для українських рятувальників, адже подібні такі навчання у Польщі проходили рятувальники із українських областей, таких як Івано-Франківська, Одеська та Херсонська", - зазначив заступник начальника Департаменту Комендатури Малопольського воєводства Республіки Польща Пйотр Штепен.

Договір про співпрацю включає не тільки навчання у Польщі, а й передачу техніки та обладнання для українських рятувальників.

Андрій Ватолін подякував польським колегам за таку можливість обміну досвідом: "Для нас така співпраця - це новий напрямок діяльності, сподіваюся, що він буде не тільки успішним і корисним, а й ефективним!"

Наостанок, київські та польські рятувальники обмінялися сувенірами та подарунками і зробили спільне фото на пам'ять.

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
26 Червня17:59 Кропивницький: на березі Інгулу рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил безпеки на воді
26 Червня17:52 У Львові тривають навчально-методичні збори психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
26 Червня17:46 Чернівецька область: рятувальники з дітьми вирушили у «подорож до країни безпеки»
26 Червня17:21 Рятувальники та позаштатні медичні бригади МВС взяли участь у навчаннях з аеромедичної евакуації
26 Червня17:12 У пожежно-рятувальних підрозділах Миколаївщини тривають екскурсії
26 Червня17:08 Вінницька область: рятувальники продовжують нагадувати громадянам правила безпеки
26 Червня17:05 Черкаська область: рятувальники перевірять готовність сільськогосподарських підприємств до жнивної компанії
26 Червня17:00 На Вінниччині проведено збір-змагання постів радіаційного та хімічного спостереження
26 Червня16:57 Івано-Франківськ: рятувальники розповіли як подбати про власну безпеку під час відпочинку в горах і на воді
26 Червня16:54 Закарпатські рятувальники вчили селян безпеки влітку
26 Червня16:51 м. Кропивницький: рятувальники провели семінар для голів квартальних комітетів міста
26 Червня16:17 Закарпатські рятувальники дбають по безпеку літнього відпочинку дітей
26 Червня16:11 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у спільних навчаннях з відпрацювання взаємодії під час виборчої кампанії
26 Червня16:08 Житомир: рятувальники пропагують безпечний відпочинок на водних об’єктах
26 Червня16:04 Рятувальники Миколаївщини взяли участь у семінарі та навчальному тренінгу з комунікації в соціальних мережах
Останні новини