ГоловнаОстанні новини16 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Курсанти НУЦЗУ відпрацювали навички з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру

Опубліковано: 16.05.2019, 12:31

15 травня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України відбулися комплексні тактико-спеціальні навчання з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. Учасниками навчань стали науково-педагогічні працівники, курсанти випускних курсів факультетів та слухачі магістратури управління Національного університету цивільного захисту України, представники ГУ ДСНС України у Харківській області, Оперативно-рятувальної служби міста Харків, кінологічного загону.
Метою навчань є відпрацювання дій пожежно-рятувальних підрозділів під час виконання завдань за призначенням, органів управління під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, а також порядок залучення та використання чергового підрозділу університету до ліквідації наслідків НС.
Як зазначив начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрій Лісняк, під час комплексних навчань курсанти під керівництвом досвідчених науково-педагогічних працівників закладу вищої освіти відпрацювали такі навчальні питання, як організація управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, гасіння пожежі та проведення рятувальних робіт під час аварій на авіаційному транспорті, організація рятувальних робіт з поверхів будівель, гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайної ситуації на водних об’єктах, а також проведення піротехнічних і рятувальних робіт в осередку хімічної аварії та у зруйнованій будівлі.
«Я буду точно знати, - говорить курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки Єгор Перцев,- як потрібно діяти, якщо станеться непередбачувана ситуація з іншими людьми, тому що сам «пережив» це. Вже не тільки теоретично, а й практично знатиму, як діяти оперативно, яких заходів слід вжити при ліквідації наслідків тієї чи іншої надзвичайної ситуації».
За словами проректора з навчальної та методичної роботи Олега Назарова, такі тактичні навчання є запланованими і проходять щороку відповідно до навчального плану університету. Практика є запорукою успіху. Тому на сьогодні майбутнім рятувальникам ДСНС вкрай необхідні як теоретичні, так і практичні знання, щоби правильно, оперативно та якісно допомагати людям у будь-якій надзвичайній ситуації.

dsc_7046-qpr.jpgdsc_7086-qpr.jpg

dsc_7100-qpr.jpgdsc_7170-qpr.jpg

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
26 Травня19:43 м. Запоріжжя: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в рамках міського заходу «День безпеки»
26 Травня08:00 Рятувальники турбуються про безпеку маленьких українців під час літніх канікул
26 Травня07:52 Увага! Попередження про підвищення рівнів води на водоймах країни!
26 Травня07:51 “Про складну метеорологічну обстановку в західних областях було завчасно попереджено органи влади, що дозволило оперативно організувати заходи з ліквідації негоди”, - Олег Мельчуцький
26 Травня07:49 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в окремих областях України!
26 Травня07:49 В Одесі вперше відбувся “Сімейний день надзвичайних ситуацій” - фестиваль безпеки для усієї родини!
25 Травня14:35 Рятувальники ДСНС України та Головного управління ДСНС у Рівненській області відвідують Міжнародні навчання «RESCUE DAYS POLAND 2019»
25 Травня12:03 В Одесі стартувало родинне свято безпеки - “Сімейний день надзвичайних ситуацій”!
25 Травня08:00 Вже за кілька годин в Одесі стартує “Сімейний день надзвичайних ситуацій”!
24 Травня17:57 На базі навчального закладу системи ДСНС у Вінниці відбулася патріотична акція «Естафета поколінь»
24 Травня17:10 Донеччина: рятувальники нагадали мешканцям правила безпеки на водоймищах
24 Травня17:08 Столичні рятувальники ознайомили дошкільнят із професією вогнеборця
24 Травня17:07 Полтавська область: психолог Головного управління провели для працівників райдержадміністрацій тренінгове заняття
24 Травня17:06 У двох районах Закарпаття рятувальники спілкувались з місцевим населенням на тему безпеки життєдіяльності
24 Травня17:05 Вінницька область: рятувальники та лісівники спільно ліквідували умовну лісову пожежу
Останні новини