ГоловнаОстанні новини16 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Курсанти НУЦЗУ відпрацювали навички з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру

Опубліковано: 16.05.2019, 12:31

15 травня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України відбулися комплексні тактико-спеціальні навчання з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. Учасниками навчань стали науково-педагогічні працівники, курсанти випускних курсів факультетів та слухачі магістратури управління Національного університету цивільного захисту України, представники ГУ ДСНС України у Харківській області, Оперативно-рятувальної служби міста Харків, кінологічного загону.
Метою навчань є відпрацювання дій пожежно-рятувальних підрозділів під час виконання завдань за призначенням, органів управління під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, а також порядок залучення та використання чергового підрозділу університету до ліквідації наслідків НС.
Як зазначив начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрій Лісняк, під час комплексних навчань курсанти під керівництвом досвідчених науково-педагогічних працівників закладу вищої освіти відпрацювали такі навчальні питання, як організація управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, гасіння пожежі та проведення рятувальних робіт під час аварій на авіаційному транспорті, організація рятувальних робіт з поверхів будівель, гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайної ситуації на водних об’єктах, а також проведення піротехнічних і рятувальних робіт в осередку хімічної аварії та у зруйнованій будівлі.
«Я буду точно знати, - говорить курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки Єгор Перцев,- як потрібно діяти, якщо станеться непередбачувана ситуація з іншими людьми, тому що сам «пережив» це. Вже не тільки теоретично, а й практично знатиму, як діяти оперативно, яких заходів слід вжити при ліквідації наслідків тієї чи іншої надзвичайної ситуації».
За словами проректора з навчальної та методичної роботи Олега Назарова, такі тактичні навчання є запланованими і проходять щороку відповідно до навчального плану університету. Практика є запорукою успіху. Тому на сьогодні майбутнім рятувальникам ДСНС вкрай необхідні як теоретичні, так і практичні знання, щоби правильно, оперативно та якісно допомагати людям у будь-якій надзвичайній ситуації.

dsc_7046-qpr.jpgdsc_7086-qpr.jpg

dsc_7100-qpr.jpgdsc_7170-qpr.jpg

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
19 Серпня16:09 Одеська область: рятувальники провели екскурсію для вихованців центру розвитку дитини
19 Серпня16:05 На Сумщині рятувальники дбають про безпеку врожаю
19 Серпня15:35 Закарпатські гірські рятувальники опікувалися безпекою під час проведення двох спортивних фестивалів у Карпатах
19 Серпня15:27 Ліквідація пригод по-польськи, або як рятувальників Закарпаття іноземні колеги навчають
19 Серпня15:07 Дніпропетровська область: співробітники ДСНС провели бесіди з населенням щодо безпечного відпочинку
19 Серпня15:01 Запоріька область: рятувальники взяли участь у святкуванні Дня добровільної пожежної охорони
19 Серпня14:26 На Хмельниччині рятувальники провели патрулювання у місцях відпочинку на водних об’єктах
19 Серпня13:35 Луганська область: рятувальники напередодні свята — Дня Незалежності України відвідали заклади культури
19 Серпня13:23 Житомирська область: рятувальники здійснили мрію кіпріотських дітлахів
19 Серпня13:01 Рятувальники продовжують проводити з мешканцями житлового сектора Кіровоградщини профілактичні відпрацювання
19 Серпня12:42 Попередження про пожежну небезпеку на території м. Києва та Київської області
19 Серпня12:30 В Головному управлінні привітали команду "Екстрим" - переможців Всеукраїнських зборів-змагань юних рятувальників "Школа безпеки"
19 Серпня11:49 Донеччина: рятувальники завітали до дитячого садка
19 Серпня10:20 м. Київ: рятувальники провели навчання в одному із столичних бізнес-центрів
19 Серпня09:18 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 76 осіб та ліквідували 1 тис. 850 пожеж
Останні новини