ГоловнаОстанні новини16 Травня, 2019р.
 Версія для друку

У Сумах рятувальники навчали дошкільнят поведінці у надзвичайних ситуаціях

Опубліковано: 16.05.2019, 11:49

На Сумщині у дитсадках, школах, професійно-технічних навчальних закладах тривають Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Діти засвоюють життєво необхідні правила та разом з вчителями відпрацьовують дії у екстремальних ситуаціях.

15 травня в м. Суми до вихованців дошкільного навчального закладу №21 “Волошка” завітали працівники обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Малюки із зацікавленням долучились до розмови про правила безпеки. Вони згадували життєві ситуації, коли їм разом із батьками доводилось ставати свідками пожеж і роботи вогнеборців з приборкання цих загорянь.

Рятувальники застерегли дітей, що не можна пустувати із сірниками та навели приклади до яких небезпечних наслідків призводять такі забавки. Вони розглянули з юною аудиторією правила безпечної поведінки при виникненні пожежі. Зокрема, як треба залишати задимлене приміщення щоб не отримати отруєння продуктами горіння. Окремо присутні зупинились на засобах, якими можна ліквідувати загоряння. Фахівці ознайомили дітей з вогнегасниками та навчили малюків як правильно їх застосовувати.

Також працівники Служби порятунку розповіли й про іншу найпоширенішу небезпеку - боєприпаси часів минулих війн.  Натрапити на них можуть як дорослі так і діти. Тому вкрай важливо кожному знати як поводитись у таких ситуаціях щоб не сталося лиха.  

Свій виступ фахівці супроводжували тематичними відеороликами та мультфільмами. Всі охочі змогли приміряти захисний одяг вогнеборців та поринути у відповідну атмосферу представників відважної професії.

Організатори переконані, що такі безпосередні зустрічі рятувальників із підростаючим поколінням відіграють важливу роль в формуванні у дітей змалку основ безпечного способу життя та готовності протистояти різним ризикам, що можуть трапитись у житті.  

S8310018.JPGS8310028.JPG

 Управління ДСНС України у Сумській області


   
Останні новини
26 Травня19:43 м. Запоріжжя: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в рамках міського заходу «День безпеки»
26 Травня08:00 Рятувальники турбуються про безпеку маленьких українців під час літніх канікул
26 Травня07:52 Увага! Попередження про підвищення рівнів води на водоймах країни!
26 Травня07:51 “Про складну метеорологічну обстановку в західних областях було завчасно попереджено органи влади, що дозволило оперативно організувати заходи з ліквідації негоди”, - Олег Мельчуцький
26 Травня07:49 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в окремих областях України!
26 Травня07:49 В Одесі вперше відбувся “Сімейний день надзвичайних ситуацій” - фестиваль безпеки для усієї родини!
25 Травня14:35 Рятувальники ДСНС України та Головного управління ДСНС у Рівненській області відвідують Міжнародні навчання «RESCUE DAYS POLAND 2019»
25 Травня12:03 В Одесі стартувало родинне свято безпеки - “Сімейний день надзвичайних ситуацій”!
25 Травня08:00 Вже за кілька годин в Одесі стартує “Сімейний день надзвичайних ситуацій”!
24 Травня17:57 На базі навчального закладу системи ДСНС у Вінниці відбулася патріотична акція «Естафета поколінь»
24 Травня17:10 Донеччина: рятувальники нагадали мешканцям правила безпеки на водоймищах
24 Травня17:08 Столичні рятувальники ознайомили дошкільнят із професією вогнеборця
24 Травня17:07 Полтавська область: психолог Головного управління провели для працівників райдержадміністрацій тренінгове заняття
24 Травня17:06 У двох районах Закарпаття рятувальники спілкувались з місцевим населенням на тему безпеки життєдіяльності
24 Травня17:05 Вінницька область: рятувальники та лісівники спільно ліквідували умовну лісову пожежу
Останні новини