ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Луцьк: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на залізничному вокзалі (відео)

Опубліковано: 19.04.2019, 13:45

18 квітня на території станції Луцьк відбулись пожежно-тактичні навчання. Згідно з тактичним задумом, внаслідок розгерметизації однієї з цистерн вантажного потягу стався вилив та викид аміаку в навколишнє середовище (близько 2-х тонн). Від отруєння парами аміаку постраждав 1 працівник об’єкту. Хмара аміаку поширюється на північ в напрямку гаражного кооперативу та промислової зони.

Про умовну подію працівники залізниці повідомили за телефоном «101» рятувальників, сповістили керівництво об’єкту та пожежну службу залізниці. Після чого провели оповіщення, розпочали евакуацію обслуговуючого персоналу та вжили заходів щодо гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

У свою чергу, після отримання інформації про пожежу оперативно-диспетчерська служба Управління ДСНС України у Волинській області за підвищеним номером виклику направила до місця події підрозділи гарнізону, а також повідомила працівників оперативно-координаційного центру та інші екстрені служби міста.

По прибуттю бійці ДСНС організували розвідку, евакуювали з осередку пожежі умовного потерпілого, надали йому першу медичну допомогу, здійснили розстановку сил і засобів, передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій, провели бойове розгортання з прокладенням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. Для координації усіх дій під час гасіння умовної пожежі було розгорнуто оперативний штаб. Загалом у навчаннях взяли участь 16 чоловік особового складу пожежно-рятувальної служби ДСНС, а також працівники служб екстреного реагування.

Такі тренування щодо ліквідації пожеж на об’єктах із масовим перебування людей та наявністю великої кількості легкозаймистих рідин регулярно проводяться для вдосконалення взаємодії між підрозділами служби порятунку та іншими оперативними службами.

в111.jpgв113.jpg

в114.jpgв115.jpg

в116.jpgв117  .jpg

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
26 Травня19:43 м. Запоріжжя: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в рамках міського заходу «День безпеки»
26 Травня08:00 Рятувальники турбуються про безпеку маленьких українців під час літніх канікул
26 Травня07:52 Увага! Попередження про підвищення рівнів води на водоймах країни!
26 Травня07:51 “Про складну метеорологічну обстановку в західних областях було завчасно попереджено органи влади, що дозволило оперативно організувати заходи з ліквідації негоди”, - Олег Мельчуцький
26 Травня07:49 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в окремих областях України!
26 Травня07:49 В Одесі вперше відбувся “Сімейний день надзвичайних ситуацій” - фестиваль безпеки для усієї родини!
25 Травня14:35 Рятувальники ДСНС України та Головного управління ДСНС у Рівненській області відвідують Міжнародні навчання «RESCUE DAYS POLAND 2019»
25 Травня12:03 В Одесі стартувало родинне свято безпеки - “Сімейний день надзвичайних ситуацій”!
25 Травня08:00 Вже за кілька годин в Одесі стартує “Сімейний день надзвичайних ситуацій”!
24 Травня17:57 На базі навчального закладу системи ДСНС у Вінниці відбулася патріотична акція «Естафета поколінь»
24 Травня17:10 Донеччина: рятувальники нагадали мешканцям правила безпеки на водоймищах
24 Травня17:08 Столичні рятувальники ознайомили дошкільнят із професією вогнеборця
24 Травня17:07 Полтавська область: психолог Головного управління провели для працівників райдержадміністрацій тренінгове заняття
24 Травня17:06 У двох районах Закарпаття рятувальники спілкувались з місцевим населенням на тему безпеки життєдіяльності
24 Травня17:05 Вінницька область: рятувальники та лісівники спільно ліквідували умовну лісову пожежу
Останні новини