ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Київська область: рятувальники навчають пожежної безпеки на підприємствах

Опубліковано: 18.04.2019, 16:48

Пожежна безпека підприємства - це комплекс заходів, до яких входять технічні засоби, організаційні заходи, перевірки, теоретичні інструктажі та практичні уроки для співробітників. Тільки забезпечивши необхідні дії в усіх напрямках можна гарантувати успішний результат з надзвичайної ситуації. Особливе місце в комплексі заходів займають протипожежні тренування на підприємстві, нормативні документи, які регламентують заняття: методичні рекомендації та накази ДСНС, а також внутрішні документи організації. Їх мета - навчити персонал правилам поведінки при пожежі: виклик вогнеборців, гасіння загорянь, і багато іншого.

Так, 18 квітня з метою попередження виникнення пожеж та забезпечення відповідного рівня пожежної безпеки на об`єктах з масовим перебуванням людей працівниками Білоцерківського районного відділу ДСНС було проведено спеціальне об’єктове навчання на території Санаторію-профілакторію «Діброва».

Особовий склад Аварійно-рятувального загону спеціального призначення також взяв участь в об'єктових навчаннях на ТОВ "Білоцерківський хлібокомбінат". На об'єкті було умовно створено аварійну ситуацію та відпрацьовувались спільні дії персоналу разом з рятувальниками під час ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації.

Цього ж дня представники Іванківського районного сектору в Чорнобильському  радіаційно-екологічному біосферному заповіднику, проводили аналогічне тренування на тему: «Дії персоналу при виникненні пожежі та проведенні евакуації людей, документів, майна та надання першої медичної допомоги. Порядок користування засобами індивідуального захисту». Преставники Вишгородської станції екстреної медичної допомоги продемонстрували знання і навики надання першої домедичної допомоги.

Перед початком навчань проводились протипожежні інструктажі персоналу. А під час самих тренувань, практично було відпрацьовано гасіння умовної пожежі, евакуація потерпілих та проведено заняття з персоналом щодо користування первинними засобами пожежогасіння. Під час тренувань було наголошено на необхідності дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці, нагадано дії під час виникнення пожежі та про поводження з вибухонебезпечними або підозрілими предметами.

аі3a06-V.jpgаі5113-V.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
23 Травня17:52 м. Чернівці: стартували обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів Управління
23 Травня17:14 Херсонська область: Як запобігають, рятують і допомагають розповіли дітям горностаївські надзвичайники
23 Травня17:10 Донеччина: фахівці Служби порятунку підвищують рівень обізнаності громадян з правил безпеки життєдіяльності
23 Травня16:48 Сумська область: рятувальники провели роз`яснювальну роботу щодо дотримання правил безпеки.
23 Травня16:45 Чернігівська область: рятувальники провели уроки з безпеки життєдіяльності
23 Травня16:38 Вінницькі рятувальники навчаються згуртованості та доброзичливості в колективі
23 Травня16:36 Навіть велика вода не зупинить тячівських рятувальників профілактувати надзвичайні події
23 Травня16:34 Львів: представники диспетчерських служб області обговорили перспективи системи взаємоінформування
23 Травня15:37 Спільні рейди у лісових масивах Кіровоградщини мають на меті запобігти пожежам у природних екосистемах
23 Травня15:07 У Вінниці відбулося два чемпіонати з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО)
23 Травня15:03 Миколаївська область: відбулась комісія з питань ТЕБ та НС
23 Травня14:26 м. Запоріжжя: відбулось спеціальне об’єктове тренування на філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»
23 Травня13:29 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в окремих областях України!
23 Травня13:16 Курсантка НУЦЗУ отримала диплом ІII ступеня у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Професійна освіта"
23 Травня12:52 Черкаська область: рятувальники Управління взяли участь у заходах по вшануванню Тараса Шевченка
Останні новини