ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Київська область: рятувальники навчають пожежної безпеки на підприємствах

Опубліковано: 18.04.2019, 16:48

Пожежна безпека підприємства - це комплекс заходів, до яких входять технічні засоби, організаційні заходи, перевірки, теоретичні інструктажі та практичні уроки для співробітників. Тільки забезпечивши необхідні дії в усіх напрямках можна гарантувати успішний результат з надзвичайної ситуації. Особливе місце в комплексі заходів займають протипожежні тренування на підприємстві, нормативні документи, які регламентують заняття: методичні рекомендації та накази ДСНС, а також внутрішні документи організації. Їх мета - навчити персонал правилам поведінки при пожежі: виклик вогнеборців, гасіння загорянь, і багато іншого.

Так, 18 квітня з метою попередження виникнення пожеж та забезпечення відповідного рівня пожежної безпеки на об`єктах з масовим перебуванням людей працівниками Білоцерківського районного відділу ДСНС було проведено спеціальне об’єктове навчання на території Санаторію-профілакторію «Діброва».

Особовий склад Аварійно-рятувального загону спеціального призначення також взяв участь в об'єктових навчаннях на ТОВ "Білоцерківський хлібокомбінат". На об'єкті було умовно створено аварійну ситуацію та відпрацьовувались спільні дії персоналу разом з рятувальниками під час ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації.

Цього ж дня представники Іванківського районного сектору в Чорнобильському  радіаційно-екологічному біосферному заповіднику, проводили аналогічне тренування на тему: «Дії персоналу при виникненні пожежі та проведенні евакуації людей, документів, майна та надання першої медичної допомоги. Порядок користування засобами індивідуального захисту». Преставники Вишгородської станції екстреної медичної допомоги продемонстрували знання і навики надання першої домедичної допомоги.

Перед початком навчань проводились протипожежні інструктажі персоналу. А під час самих тренувань, практично було відпрацьовано гасіння умовної пожежі, евакуація потерпілих та проведено заняття з персоналом щодо користування первинними засобами пожежогасіння. Під час тренувань було наголошено на необхідності дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці, нагадано дії під час виникнення пожежі та про поводження з вибухонебезпечними або підозрілими предметами.

аі3a06-V.jpgаі5113-V.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
19 Серпня16:09 Одеська область: рятувальники провели екскурсію для вихованців центру розвитку дитини
19 Серпня16:05 На Сумщині рятувальники дбають про безпеку врожаю
19 Серпня15:35 Закарпатські гірські рятувальники опікувалися безпекою під час проведення двох спортивних фестивалів у Карпатах
19 Серпня15:27 Ліквідація пригод по-польськи, або як рятувальників Закарпаття іноземні колеги навчають
19 Серпня15:07 Дніпропетровська область: співробітники ДСНС провели бесіди з населенням щодо безпечного відпочинку
19 Серпня15:01 Запоріька область: рятувальники взяли участь у святкуванні Дня добровільної пожежної охорони
19 Серпня14:26 На Хмельниччині рятувальники провели патрулювання у місцях відпочинку на водних об’єктах
19 Серпня13:35 Луганська область: рятувальники напередодні свята — Дня Незалежності України відвідали заклади культури
19 Серпня13:23 Житомирська область: рятувальники здійснили мрію кіпріотських дітлахів
19 Серпня13:01 Рятувальники продовжують проводити з мешканцями житлового сектора Кіровоградщини профілактичні відпрацювання
19 Серпня12:42 Попередження про пожежну небезпеку на території м. Києва та Київської області
19 Серпня12:30 В Головному управлінні привітали команду "Екстрим" - переможців Всеукраїнських зборів-змагань юних рятувальників "Школа безпеки"
19 Серпня11:49 Донеччина: рятувальники завітали до дитячого садка
19 Серпня10:20 м. Київ: рятувальники провели навчання в одному із столичних бізнес-центрів
19 Серпня09:18 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 76 осіб та ліквідували 1 тис. 850 пожеж
Останні новини