ГоловнаОстанні новини12 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

“Загострення пожежної обстановки вимагає від органів влади щоденного контролю та вжиття превентивних заходів”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)

Опубліковано: 12.04.2019, 08:05

 10-го квітня відбулось засідання Кабінету Міністрів України, під час якого Голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що аналіз поточної ситуації свідчить про формування негативної тенденції до збільшення кількості пожеж у природних екосистемах. 

“У середньому кожної доби фіксується до 600 таких пожеж і зараз їх кількість перевищила 13 тисяч за останні три місяці”, - зазначив Микола Чечоткін. 

Крім того, Голова Служби звернув увагу на загоряння сухої рослинності поблизу населених пунктів, сміттєзвалищах і заплавах річок , яких з початку року зафіксовано вже 12,7 тис випадків, наслідком чого стало загибель 16 людей. 

Микола Чечоткін також підкреслив, що основною причиною загострення ситуації є те, що органи влади, лісокористувачі та власники торфовищ не розпочали роботи з протидії пожежам в природних екосистемах. 

Він також проінформував, що для ліквідації пожеж в екосистемах вже залучали майже 57 тисяч осіб особового складу та 14 тис одиниць техніки. Для гасіння великих пожеж в Одеській, Чернігівських областях та Чорнобильській зоні відчуження залучалася пожежна авіація. 

«Негативні тенденції з пожежами критично наростають в Чорнобильській зоні відчуження. За останній тиждень там виникло 6 пожеж, а з початку року, внаслідок 26 пожеж вогнем було охоплено 130 га радіоактивно забруднених територій», - сказав Микола Чечоткін.

Голова ДСНС також зауважив на запровадженні в регіонах комплексу заходів щодо захисту від пожеж лісових масивів і торфовищ. Вжиття вичерпних заходів щодо протидії пожежам на території Чорнобильської зони, посилення охорони та організації профілактичної роботи з відвідувачами зони відчуження під час роковин Чорнобильської катастрофи та поминальних днів. Звернення уваги Міноборони на недопущення пожеж на полігонах під час проведення навчань із застосуванням імітаційних засобів і боєприпасів та посилення протипожежного захисту складів боєприпасів.

«Важливо акцентувати щоб органи влади організували цю роботу. Ліквідовувати надзвичайну ситуацію - дуже небезпечно та дорого для державного бюджету. Тому протокольне рішення ми сьогодні ухвалимо. Нам потрібен один рамковий закон, що буде давати нам повноваження встановлювати міру відповідальності», - додав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

57000735_277348436508871_6108741756151398400_n.jpg


   
Останні новини
3 Серпня15:08 Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах
3 Серпня14:53 Надзвичайники Луганщини закликають пляжників дотримуватися правил безпеки на воді
3 Серпня13:18 Полтавська область: фахівці Служби порятунку «101» роз’яснили містянам як уникнути пожежі
3 Серпня12:04 Кіровоградська область: проведено профілактичне відпрацювання з мешканцями міста Знам'янки
3 Серпня11:53 Дніпропетровська область: пожежна безпека у приватному житловому секторі
3 Серпня11:50 Донеччина: рятувальники, поліціанти та екологи закликають громадян відпочивати безпечно
3 Серпня11:47 Херсонщина: з початку карантину рятувальники обласної ДСНС постійно проводять комплекс заходів, що спрямований на запобігання поширення коронавірусної інфекції.
3 Серпня11:29 Луганська область: рятувальники дбають про безпеку громадян на водоймах
3 Серпня10:12 Рятувальники Миколаївщини попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах та на водних об’єктах
3 Серпня10:05 Волинська область: фахівці ДСНС – за безпечні жнива
3 Серпня09:38 Львівська область: рятувальники проводять протиепідемічні заходи на території міста Дрогобич
3 Серпня09:34 Донецька область: фахівці Служби порятунку розповіли громадянам, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
3 Серпня09:02 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
3 Серпня08:56 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
3 Серпня08:01 Фахівці Служби порятунку закликають дотримуватися правил безпеки під час відпочинку поблизу водойм
Останні новини