ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2019р.
 Версія для друку

У Дніпрі відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»!

Опубліковано: 15.03.2019, 16:43

Безпека громадян - це запорука сталого розвитку держави та впевненості кожного в щасливому майбутньому. Не даремно говорять, що безпека починається з дитинства. Саме в цей період підростаючий громадянин нашої держави формує культуру життєдіяльності, вбирає знання від своїх батьків та вихователів.

Допомагає дорослим в цьому питанні і Державна служба України з надзвичайних ситуацій. З метою поширення та популяризації знань про безпеку рятувальники проводять громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», яка щороку охоплює тисячі дітей Дніпропетровщини.

15 березня на базі дитячого садочка «Планета щастя» рятувальники міста Дніпро знайомили дітей з роботою Служби порятунку та основними знаннями з безпеки. Під час Акції малеча дізналась як викликати співробітників ДСНС, в яких випадках слід телефонувати за номером «101», як безпечно поводитись в надзвичайних ситуаціях.

Діти спільно з вогнеборцями, в ігровій та доступній формі відповідали на питання вікторини, гралися, дивилися мультики та презентаційний фільм, - і все це заради того, аби в кожного хлопчика та дівчинки сформувались знання та елементарні навички, які допоможуть врятувати життя.

В рамках Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» рятувальники показали дітям справжній пожежний автомобіль, його оснащення та подачу води на гасіння пожежі. Все це викликало у вихованців садочку шквал емоцій та радості, тому проводжали рятувальників з оплесками та вигуками «Дякуємо!». Загалом в Акції взяли участь більше 100 дітей.

В свою чергу фахівці Служби порятунку звертаються до батьків, педагогів та усіх дорослих з проханням бути прикладом для своїх дітей. Спільними зусиллями ми виховуємо нове покоління, яке повинно відчувати, що найвища цінність для країни – життя та безпека її громадян.

До відома:

З початку 2019 року на Дніпропетровщині виникло 1304 пожежі, на яких загинула 61 людина, з яких одна дитина, було травмовано 49 людей, з яких 6 дітей. На водоймах загинуло 7 людей. У 80% випадків надзвичайні ситуації стаються з вини самих громадян через недотримання ними заходів безпеки. Пам’ятайте, в разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером – «101».

1d.jpg2d.jpg

3d.jpg7d.jpg

8d.jpg9d.jpg

12d.jpg10d.jpg

4d.jpg13d.jpg

5d.jpg14d.jpg

6d.jpg

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


   
Останні новини
20 Червня12:10 Увага! Попередження про підйом рівнів води на водоймах країни
20 Червня11:38 Черкаси: рятувальники та лісники здійснили профілактичний рейд-патрулювання лісовими масивами
20 Червня11:33 Донеччина: рятувальники нагадують аграріям правила пожежної безпеки під час хлібозбиральної кампанії
20 Червня11:28 На Волині визначені переможці обласних змагань з пожежно-прикладного спорту
20 Червня10:18 Хмельниччина: рятувальники навчали медичних працівників діям в умовах надзвичайної ситуації
20 Червня09:03 На Рівненщині відбудеться комунікаційний семінар для представників територіальних прес-служб ДСНС України
20 Червня08:07 На Рівненщині стартували перші в Україні навчання “Rescue Days Ukraine 2019”
20 Червня08:02 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні, Києву та Київській області
20 Червня08:01 Попередження про грози, град та шквали на території України
20 Червня08:00 Попередження про метеорологічні умови високого рівня забруднення повітря в м.Києві
19 Червня18:09 м. Чернігів: психологи ДСНС провели психологічний тренінг з членами збірної рятувальників зі змагань Firefighter Combat Challenge
19 Червня18:05 Чернівецька область: рятувальники продовжують нагадувати громадян правила поведінки під час відпочинку біля водойм
19 Червня18:00 На Хмельниччині відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
19 Червня17:31 м. Суми: рятувальники роз’яснили вимоги безпеки відпочиваючим на воді
19 Червня17:27 Миколаївська область: рятувальники м. Очаків провели екскурсію пожежно-рятувальною частиною
Останні новини