ГоловнаОстанні новини25 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники дбають про безпеку підростаючого покоління

Опубліковано: 25.11.2018, 08:55

Для того, щоб вберегти дітей від надзвичайних ситуацій та подій, фахівці Служби порятунку регулярно відвідують заклади освіти, де спілкуються із школярами та дошкільнятами про правила поведінки на вулиці і вдома.

Зокрема, 21 листопада у Харкові, в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності, рятувальники завітали на виховну годину до одного з місцевих садочків. Під час заходу вони в ігровій формі нагадали малюкам правила пожежної безпеки у побуті та про те, що не можна бавитися із сірниками, запальничками і свічками. Наголосили, що їм ще не можна самостійно вмикати електричні прилади, а також користуватися ними без нагляду дорослих. Кожен малюк отримав кольорову пам’ятку на протипожежну тематику.

22 листопада в одному із закладів дошкільної освіти селища міського типу Межова, представники Межівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели з дітьми профілактичний захід на тему безпеки у побуті та навчали правильних дій в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники за допомогою листівок та плакатів провели з дітьми гру на знання правил пожежної безпеки, вчили користуватися вогнегасником та ще раз нагадали номер телефону Служби порятунку «101».

Цього ж тижня, на виставку пожежно-рятувальної служби Хмельниччини завітали маленькі гості з Хмельницького дошкільного навчального закладу № 48. Діти познайомились із аварійно-рятувальною технікою та пожежними автомобілями, що були представлені у музеї, та поспілкувалися із справжніми вогнеборцями.

Загалом, просвітницька робота із підростаючим поколінням проходить по всій території України.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
20 Жовтня19:05 Волинська область: рятувальники інструктували членів виборчих дільниць
20 Жовтня16:47 Черкаська область: канівські рятувальники розповсюдили інформаційні листівки
20 Жовтня16:46 Рятувальники Дніпропетровщини інформують населення щодо необхідності дотримання карантинних заходів (ВІДЕО)
20 Жовтня16:44 На Івано-Франківщині рятувальники провели комплексні відпрацювання населених пунктів області
20 Жовтня16:43 Херсонщина: каланчацькі рятувальнки розповідали водіям, як вберегти автомобіль від загорання
20 Жовтня16:41 Донецька область: рятувальники пояснюють правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів
20 Жовтня16:39 Житомирська область: під час карантину рятувальники щодня знезаражують нові об’єкти різного призначення
20 Жовтня16:38 Луганщина: рятувальники провели для новопсковських освітян навчання з пожежної безпеки
20 Жовтня16:37 Чернігівська область: рятувальники відпрацювали дії по ліквідації аварії з витоком хімічно-небезпечної речовини
20 Жовтня16:34 Київська область: рятувальники перевірили протипожежну готовність виборчих дільниць
20 Жовтня16:33 м. Чернівці: рятувальники проводять роботу із запобігання пожежам в оселях
20 Жовтня14:31 У ДСНС України обговорили готовність Служби до протидії загрозам осінньо-зимового періоду
20 Жовтня14:01 Донеччина: надзвичайники роз’яснили жителям правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період
20 Жовтня13:39 У Хмельницькому рятувальники розповіли людям, як поводитися з підозрілими предметами
20 Жовтня13:38 Волинська область: рятувальники нагадали громадянам вимоги пожежної безпеки у побуті, актуальні для осінньо-зимового періоду
Останні новини