ГоловнаОстанні новини30 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Тернопільська область: в селі Загір’я урочисто відкрито новостворену місцеву пожежну команду

Опубліковано: 30.10.2018, 17:49

30 жовтня в с. Загір’я Зборівського району заступила на чергування новостворена команда місцевої пожежної охорони. На урочисту церемонію з нагоди відкриття пожежного підрозділу завітали представники обласних та районних органів влади, місцевого самоврядування та сільської громади, а також делегація пожежно-рятувальної служби області.

Вітаючи працівників новоствореного підрозділу з початком нелегкої та вкрай важливої для громади роботи начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей зауважив, що на плечі Загірянських вогнеборців відтепер лягає відповідальність за пожежну безпеку не лише с. Загір'я, а й прилеглих хуторів Ліщина, Нишківці, Петрівка та Серетеччина Загірянської сільської ради, а також сіл Панасівка, Чорний Ліс і хуторів Баранівка, Деренівка та Якоби Панасівської сільської ради. А захист від пожеж отримають близько 2 тис. осіб.

«Створення місцевих пожежних команд це вимога сьогодення! Адже саме у віддалених населених пунктах проблема захисту від вогню набуває особливої гостроти. Аби забезпечити надійний протипожежний захист сільської місцевості, необхідно, щоб у кожній територіальній громаді діяли місцеві протипожежні формування, за прикладом розвинутих європейських держав», – відзначив, звертаючись до присутніх, очільник обласної Служби порятунку «101» та передав для потреб місцевої пожежної команди бойовий одяг та ключі від пожежного автомобіля АЦ-40(130)63Б, обладнаного на шасі ЗІЛ-130.

Після офіційної церемонії відкриття, за християнським звичаєм, священнослужителі, з побажаннями миру та Божого благословення освятили новостворений підрозділ, пожежну техніку та працівників і побажали, аби ті гідно виконували свій професійний обов’язок та завжди, з Божою опікою, після гасіння пожеж живими й неушкодженими поверталися до своїх домівок.

До слова, у селі Загір'я, дійшла крізь століття й збереглась до наших днів фігура Св. Флоріана (захисника від пожеж та покровителя вогнеборців). Загірянський Флоріан ллє воду з відра на будинок у вогні. Фігура споруджена у 1775 році, на місці, де колись був розташований панський маєток, який кілька разів горів від ударів блискавки.


17.jpg19.jpg

У ДСНС України у Тернопільській області


   
Останні новини
21 Листопада17:27 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Листопада17:24 Інженерна група ДСНС України розпочала роботи по демонтажу бліндажів на лінії розмежування
21 Листопада17:22 Фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів будівельного ліцею інтерактивний захід з безпеки життєдіяльності
21 Листопада17:18 Черкаська область: школярі познайомилися із представниками служб екстреного виклику
21 Листопада17:08 На Донеччині інженерна група ДСНС України розпочала роботи на лінії розмежування
21 Листопада16:39 Житомирська область: в області триває Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
21 Листопада16:35 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах до Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:30 Хмельницький: у День Гідності та Свободи школярі знайомились із героїчною професією
21 Листопада16:25 Дніпропетровська область: з вихователями дитячого закладу проведено протипожежні занять
21 Листопада16:20 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:15 Київська область: рятувальники допомагають виховувати дітей у безпеці
21 Листопада15:14 В НУЦЗУ стартувала міжнародна науково-практична конференція “Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика”
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
21 Листопада10:38 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
Останні новини