ГоловнаОстанні новини29 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

В рамках реалізації програми «Польська допомога» об’єднані територіальні громади Рівненщини, що беруть участь у проекті отримали нове сучасне обладнання

Опубліковано: 29.10.2018, 16:43

29 жовтня з робочим візитом на Рівненщину завітав керівник добровільної пожежної охорони Західно-Поморського воєводства Республіки Польща генерал Марек Ковальські. Даний візит відбувся в рамках проекту «Підтримка процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області», який реалізується в ході програми «Польська допомога».

Генерал Марек Ковальскі провів робочу зустріч на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного управління ДСНС з керівниками об’єднаних територіальних громад, які приймають активну участь у проекті. Також на зустрічі було присутнє керівництво Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Звертаючись до присутніх, Марек Ковальські зазначив, що «Реалізація програми «Програма польська», як стартувала на Рівненщині майже два роки тому дала відчутні результати. Зокрема підготовлено 36 добровольців-вогнеборців з місцевого населення сіл Велика Омеляна та Біла Криниця Рівненського району та села Бугрин Гощанського району, які пройшли навчання з домедичної та пожежно-рятувальної підготовки на навчально-тренувальних коплексах Рівненщини та Республіки Польща. Для потреб об’єднаних територіальних громад в рамках програми передано чимало сучасного аварійно-рятувального обладнання. Також в селі Бугрин Гощанського райрну відреставроване приміщення  депо для потреб добровольців-вогнеборців. Також нове приміщення під пожежне депо планується відкрити, а до кінця листопада у селі Біла Криниця Рівненського району». Також звертаючись до керівників ОТГ області генерал Марек Ковальські наголосив, що основною метою проекту є залучення молоді до пожежно-рятувальної справи.

На завершення керівник добровільної пожежної охорони Республіки Польща передав керівникам ОТГ Рівненщини три сучах мобільних намети, які можуть використовуватися також для обігріву громадян під час осінньо-зимового періоду та обігрівальні пристрої, а також обладнання для дитячих пожежних смуг перешкод.  

Довідково:  У сусідній Республіці Польща пожежні добровольці складають 70% від усієї загальної кількості вогнеборців країни. Цей рух надзвичайно потужно розвинений та має своє 150-річне історичне підґрунтя. Тому польські колеги активно сприяють розвитку у Рівненській області волонтерського добровільного пожежного руху. З цією метою на Рівненщини був започаткований перший в України пілотний проект з «підтримки процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області» в рамках програми «Польської допомога».

36.JPG41.JPG

33.jpg

ГУ ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
11 Листопада17:46 м. Чернівці: рятувальники взяли участь в зустрічі з делегацією Австрійського Червоного Хреста Нижньої Австрії
11 Листопада17:00 Представник ЛДУБЖД лауреат премії молодих учених та дослідників
11 Листопада16:38 Закарпатські рятувальники нагадали працівникам АЗС правила пожежної безпеки
11 Листопада16:33 На Хмельниччині рятувальники навчали школярів правилам пожежної безпеки
11 Листопада15:48 Одеська область: рятувальники дбають про безпеку громадян
11 Листопада14:22 На Донеччині рятувальники провели навчальну евакуацію у загальноосвітній школі
11 Листопада14:19 Хмельниччина: рятувальники знайомили дошкільнят зі Службою порятунку
11 Листопада14:11 У Дніпрі розпочалась Міжнародна конференція НАТО з безпеки
11 Листопада13:50 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
11 Листопада12:56 м. Чернівці: рятувальників-футболістів відзначили спортивними нагородами
11 Листопада11:23 Херсонщина: каховські рятувальники провели екскурсію в підрозділі
11 Листопада10:55 Представники НУЦЗУ - переможці Міжнародної програми «Науковець року — 2019»
11 Листопада10:49 В ДСНС відбулася зустріч з представниками Федерального відомства ФРН у справах захисту населення
11 Листопада10:23 Донеччина: рятувальники проводять рейди з безпеки життєдіяльності
11 Листопада09:23 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 90 пожеж
Останні новини