ГоловнаОстанні новини31 Липня, 2018р.
 Версія для друку

«З нашого боку будуть вжиті усі необхідні заходи в межах компетенції Служби для безпечного святкування Рош а-Шана», - Микола Чечоткін

Опубліковано: 31.07.2018, 07:48

З 5 по 14 вересня до Умані для святкування Іудейського Нового року Рош а-Шана прибудуть десятки тисяч паломників з усього світу. Тож, з метою узгодження всіх заходів щодо гарантування безпеки брацлавських хасидів під час перебування в Україні, 30 липня відбулася зустріч Голови ДСНС Миколи Чечоткіна з Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, а також представниками поліції та Служби Безпеки Посольства Держави Ізраїль.

«Ми високо цінуємо конструктивне ставлення вашої країни до співпраці з Україною в галузі реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків. Зокрема, продовженням нашого двосторонього співробітництва стало підписання у травні минулого року спільної декларації про наміри щодо співробітництва в сфері попередження НС», - зазначив Голова ДСНС України.

Микола Чечоткін також запевнив, що в межах компетенції, Службою буде вжито усіх необхідних заходів, аби гарантувати безпеку паломникам під час святкування Іудейського Нового року.

В свою чергу, Еліав Бєлоцерковські зауважив, що захід, який щороку збирає в Умані паломників з різних країн, є найбільшим у світі заходом за межами Ізраїлю.

«Стабільність наших відносин підтверджується нашою плідною багаторічною співпрацею. Літаки, які ви відправили на допомогу Державі Ізраїль для ліквідації пожеж у 2016 році, а також гарантування безпеки під час щорічних паломництв - дають упевненість, що у вас є достатньо досвіду для вирішення проблем, які можуть виникнути цьогоріч», - підкреслив він.

Так, ДСНС спільно з місцевими органами влади, Національною поліцією, Службою безпеки України розроблено комплекс заходів взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, подій, а також План реагування. Зокрема, у період проведення заходів весь Черкаський гарнізон знаходитиметься у посиленому режимі готовності. З 5 по 14 вересня в м. Умань буде розгорнуто зведений загін у складі 110 чоловік особового складу та 22 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазне відділення, хімічна та піротехнічна групи.

Крім того, традиційно у місцях масового перебування паломників цілодобово чергуватимуть рятувальники. Аби запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій, була також проведена перевірка протипожежного і техногенного стану об'єктів, де прогнозується найбільше скупчення людей: зокрема будівлі над похованням рабі Нахмана, синагоги та навчального центру. Також в Умані чергуватиме медичний вертоліт. Загалом, сили і засоби ДСНС готові гарантувати пожежну безпеку брацлавських хасидів під час святкування Рош а-Шана.

2018-0281-001.jpg

2018-0281-009.jpg

2018-0281-030.jpg

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
4 Грудня18:13 Івано-Франківська область: на Прикарпатті тривають навчання гірських рятувальників
4 Грудня11:49 м. Запоріжжя: рятувальники завітали до вихованців школи-інтернату
4 Грудня11:30 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку!
4 Грудня11:02 Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України: 2-й випуск водолазів ДСНС України
4 Грудня08:55 ДСНС: головне за тиждень
4 Грудня08:20 На карпатських перевалах рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву
4 Грудня08:00 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
4 Грудня08:00 Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час походу у гори
4 Грудня08:00 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
3 Грудня18:29 Сапери ДСНС Хмельниччини провели навчально-методичні збори
3 Грудня18:20 Запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей
3 Грудня17:16 Дніпропетровська область: неправильно припарковані автомобілі біля будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей (ФОТО. ВІДЕО)
3 Грудня17:05 Кіровоградська область: засідання комісії ТЕБ та НС
3 Грудня16:58 Закарпатські рятувальники та Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» спільно опікуватимуться безпекою туристів у Карпатських горах
3 Грудня16:49 Чернівецька область: у навчальних закладах завершився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Останні новини