ГоловнаОстанні новини31 Липня, 2018р.
 Версія для друку

«З нашого боку будуть вжиті усі необхідні заходи в межах компетенції Служби для безпечного святкування Рош а-Шана», - Микола Чечоткін

Опубліковано: 31.07.2018, 07:48

З 5 по 14 вересня до Умані для святкування Іудейського Нового року Рош а-Шана прибудуть десятки тисяч паломників з усього світу. Тож, з метою узгодження всіх заходів щодо гарантування безпеки брацлавських хасидів під час перебування в Україні, 30 липня відбулася зустріч Голови ДСНС Миколи Чечоткіна з Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, а також представниками поліції та Служби Безпеки Посольства Держави Ізраїль.

«Ми високо цінуємо конструктивне ставлення вашої країни до співпраці з Україною в галузі реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків. Зокрема, продовженням нашого двосторонього співробітництва стало підписання у травні минулого року спільної декларації про наміри щодо співробітництва в сфері попередження НС», - зазначив Голова ДСНС України.

Микола Чечоткін також запевнив, що в межах компетенції, Службою буде вжито усіх необхідних заходів, аби гарантувати безпеку паломникам під час святкування Іудейського Нового року.

В свою чергу, Еліав Бєлоцерковські зауважив, що захід, який щороку збирає в Умані паломників з різних країн, є найбільшим у світі заходом за межами Ізраїлю.

«Стабільність наших відносин підтверджується нашою плідною багаторічною співпрацею. Літаки, які ви відправили на допомогу Державі Ізраїль для ліквідації пожеж у 2016 році, а також гарантування безпеки під час щорічних паломництв - дають упевненість, що у вас є достатньо досвіду для вирішення проблем, які можуть виникнути цьогоріч», - підкреслив він.

Так, ДСНС спільно з місцевими органами влади, Національною поліцією, Службою безпеки України розроблено комплекс заходів взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, подій, а також План реагування. Зокрема, у період проведення заходів весь Черкаський гарнізон знаходитиметься у посиленому режимі готовності. З 5 по 14 вересня в м. Умань буде розгорнуто зведений загін у складі 110 чоловік особового складу та 22 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазне відділення, хімічна та піротехнічна групи.

Крім того, традиційно у місцях масового перебування паломників цілодобово чергуватимуть рятувальники. Аби запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій, була також проведена перевірка протипожежного і техногенного стану об'єктів, де прогнозується найбільше скупчення людей: зокрема будівлі над похованням рабі Нахмана, синагоги та навчального центру. Також в Умані чергуватиме медичний вертоліт. Загалом, сили і засоби ДСНС готові гарантувати пожежну безпеку брацлавських хасидів під час святкування Рош а-Шана.

2018-0281-001.jpg

2018-0281-009.jpg

2018-0281-030.jpg

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
21 Січня14:18 Чернівецька область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в залі суду
21 Січня13:55 м. Миколаїв: в Центральному районі відбувся рейд по домівкам літніх громадян
21 Січня13:41 Працівники харківського гарнізону провели тренінг для співробітників навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ щодо роботи на спецтранспорті
21 Січня12:53 Вінницька область: рятувальники провели рейд з попередження нещасних випадків на льоду
21 Січня12:39 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
21 Січня11:29 Фахівці Служби порятунку Волині закликали громадян не виходити на кригу товщина і міцність якої вам невідомі
21 Січня11:15 Івано-Франківська область: Рятувальники Прикарпаття провели навчання
21 Січня10:24 Хмельницька область: у Нетішині рятувальники закликали містян бути обережними на льоду
21 Січня09:51 Надзвичайники Львівщини нагадують правила пожежної безпеки помешкань
21 Січня09:48 Донецька область: рятувальники нагадують правила поведінки на зимових водоймах
21 Січня09:30 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям, вирушаючи у туристичні походи за несприятливих погодних умов
21 Січня08:25 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
21 Січня08:12 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
20 Січня17:42 Донецька область: для того щоб громадяни не отримали травм від невідомих знахідок, рятувальники надали корисні рекомендації
20 Січня17:34 У Черкасах рятувальники здійснили профілактичний рейд серед рибалок
Останні новини