ГоловнаОстанні новини21 Червня, 2018р.
 Версія для друку

У Запорізькій області тренери з Німеччини провели практикум для добровільних пожежних та професійних рятувальників

Опубліковано: 21.06.2018, 15:28

З метою підвищення професійного рівня добровольців 19 та 20 червня на території Веселівської ОТГ відбувся тренінг-практикум, який провели тренери з Німеччини Філіп Кнофф та Сімон Фріц. У навчаннях взяли участь керівництво Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, представники товариства GIZ, керівництво Веселівської селищної територіальної громади, районної державної адміністрації та районної ради.

На початку тренінгу 19 червня учасники оглянули та ознайомилися із обладнанням, яке є на озброєнні у Веселівській ОТГ. Після цього, в учбовому класі тренери провели інструктаж щодо основних правил та порядку дій при ДТП. У ході практичної частини учасники відпрацювали роботу рятувального підрозділу під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди. Вогнеборці впоралися з комплексом заходів по деблокуванню умовного постраждалого з автомобільної кабіни.

20 червня відбулась офіційна передача у бойовий розрахунок ДПО (добровільної пожежної дружини) пожежного автомобіля на базі FORD PICKUP. Практичний блок тренінгу розпочався із забору води за допомогою плаваючої мотопомпи PS POSEIDON. Метою цього заняття було навчити добровольців основам подачі та пуску води ознайомити їх із різними типами насосів та знають сферами їх застосування та різницю між різними типами стволів та сферу їх застосування. Після цього добровольці-пожежні разом з рятувальниками ДСНС області відпрацювали взаємодію під час ліквідації надзвичайної події. За легендою внаслідок аварійної зупинки двигуна – впав і загорівся літак, відбулося розповсюдження полум’я на відкриту територію лісосмуги, є умовна загроза інтенсивного розповсюдження фронту загоряння та набуття великого масштабу пожежі. Вогнеборці показали гарний результат у спільній роботі з професійними рятувальниками.

Після завершення всіх етапів відбулось підведення підсумків та вручення сертифікатів про успішне погодження тренінг-практикуму із питань пожежогасіння та надання технічної допомоги.

«Допомога виявилась дуже важливою для нас. Не стільки в матеріальному плані, скільки в організаційному, у перейнятому досвіді європейських країн. Ми стали першими в Запорізькій області, де з’явилися добровольчі пожежні бригади. Ми півтора роки готували центр пожежної безпеки до запуску. Проходили навчання, їздили до Німеччини обмінюватися досвідом, формували бригаду добровольців, обирали приміщення. На сьогодні ми вже маємо обладнаний центр безпеки, офіційно зареєстровані 10 осіб у добровільній пожежній дружині» - розповів Петро Кіяшко, голова Веселівської ОТГ, яка є партнером проекту GIZ «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями.

ФОТОАЛЬБОМ

80.JPG 81.JPG

84.JPG

 02.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Запорізькій області


   
Останні новини
28 Травня15:31 Волинська область: рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу у сільській місцевості
28 Травня15:13 Мешканців Дніпропетровщини закликають бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів
28 Травня14:58 Одеська область: рятувальники провели профілактичні бесіди з місцевими мешканцями
28 Травня14:47 Хмельницька область: фахівці ДСНС закликають краян не провокувати пожеж в екосистемах
28 Травня14:27 Донецька область: фахівці Служби порятунку розповіли громадянам про основні правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі
28 Травня14:15 Дніпропетровська область: відбулись навчання із працівниками будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К»
28 Травня13:36 На Дніпропетровщині рятувальники та правоохоронці проводять спільне рейдове патрулювання
28 Травня12:40 Увага! Попередження про пориви вітру
28 Травня11:52 Дніпропетровська область: проведено профілактичну роботу із трудовим колективом
28 Травня11:49 На Донеччині рятувальники нагадують, що вибухонебезпечні предмети несуть значну загрозу для життя та здоров’я громадян
28 Травня11:15 Черкаська область: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед жителів сільської місцевості
28 Травня11:03 Миколаївська область: рятувальники Вознесенщини провели протипожежний інструктаж з трудовим колективом
28 Травня10:54 Луцьк: рятувальники продовжують заходи для дезінфекції будинків
28 Травня09:48 На Волині відбулися просвітницькі заходи для запобігання пожежам у житлі та в екосистемах
28 Травня09:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України!
Останні новини