ГоловнаОстанні новини20 Червня, 2018р.
 Версія для друку

У рамках «Дня поля» волинські рятувальники нагадали аграріям про важливість дотримання протипожежних вимог задля безпечної жнивної кампанії

Опубліковано: 20.06.2018, 16:07

20 червня на базі підприємства «Волинь-Зерно-Продукт» відбулася відкрита профільна зустріч «День поля». До заходів, що об’єднали аграріїв, представників органів влади та громадськості, долучилися представники Управління ДСНС України у Волинській області та Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства України.

Учасники дійства ознайомилися з новаторськими розробками та здобутками у галузі агропромислового розвитку та обмінялися досвідом у цій сфері.

У виставковому павільйоні, що був розгорнутий на час проведення заходу, співробітники Служби порятунку представили різнопланові напрацювання у системі протипожежного захисту сільського господарства. Важливу увагу приділили превентивним заходам пожежної безпеки, що триватимуть упродовж усієї зернозбиральної кампанії, аби зберегти майбутній врожай від вогню. Зокрема експонувалися інформаційні матеріали з роз’ясненням вимог та норм пожежної безпеки під час збирання, транспортування, переробки та зберігання врожаю.

Крім того, фахівці Добровільного пожежного товариства розповіли усім зацікавленим про специфіку застосування та ефективність первинних засобів пожежогасіння на початкових етапах виникнення загорянь.

24.jpg

 

У ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
22 Квітня16:43 Увага! Попередження про пориви вітру!
22 Квітня16:08 Чернігівська область: рятувальники здійснюють профілактичні рейди та проводять інструктажі з мешканцями приватного житлового сектору
22 Квітня16:04 Хмельниччина: фахівці ДСНС навчають подолян правилам пожежної безпеки
22 Квітня15:43 На Луганщині напередодні святкових богослужінь рятувальники проводять профілактичну роботу у храмах
22 Квітня15:35 Одеська область: рятувальники проводять заходи для забезпечення безпечного святкування Великодня
22 Квітня15:13 Берегти власне майно та довкілля від пожеж закликають селян рятувальники Кіровоградщини
22 Квітня15:11 Львівська область: напередодні Великодня рятувальники перевіряють стан пожежної безпеки храмів
22 Квітня14:56 Хмельниччина: вогнеборці взяли участь у практико-тактичних навчаннях на території лісогосподарства
22 Квітня14:19 Школярі з Кіровоградщини взяли участь у акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
22 Квітня14:16 Черкаська область: рятувальники здійсни протипожежні перевірки культових споруд
22 Квітня14:13 Рятувальники Миколаївщини провели пізнавальні заходи, присвячені Дню Землі
22 Квітня13:22 У Києві розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності
22 Квітня12:59 Черкаська область: на урок мужності до пожежно-рятувальної виставки Управління завітали учні Черкаської гімназії №9 (ВІДЕО)
22 Квітня12:26 Волинські рятувальники навчають школярів правилам безпеки під час акції «Запобігти, врятувати, допомогти»
22 Квітня12:17 Рятувальники Кіровоградщини здійснюють протипожежні заходи у православних храмах та церквах напередодні Великодня
Останні новини