ГоловнаОстанні новини18 Червня, 2018р.
 Версія для друку

З початку року на водоймах країни загинуло 432 особи

Опубліковано: 18.06.2018, 08:49

Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 114 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

Так, у Житомирській області о 9 год. 20 хв. 11 червня у ставку в с. Яроповичі Андрушівського району рятувальниками вилучено з води та передано працівникам поліції тіло чоловіка, який потонув під час купання.

У Києві об 11 год. 25 хв. 11 червня у технічному каналі Голосіївського району знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло
чоловіка, який потонув внаслідок порушення правил поведінки на воді (нетверезий стан).

О 21 год. 53 хв. 12 червня в Венеціанській затоці в Дніпровському районі рятувальниками знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло іноземного громадянина, який потонув за невідомих обставин.

О 19 год. 15 хв. 15 червня на озері Вирлиця Дарницького району рятувальниками знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло невідомої людини чоловічої статі, віком близько 75 років, який потонув за невідомих обставин.

У Львівській областіо13 год. 45 хв. 16 червня на річці Західний Буг в місті Червоноград рятувальниками Червоноградської рятувальної станції знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло невідомого чоловіка, без явних ознак насильницької смерті.

У Полтавській області о 16 год. 30 хв. 11 червня у річці Ворскла в селі Терешки Полтавського району рятувальниками знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло чоловіка., який потонув за невідомих обставин.

У Вінницькій області о 20 год. 21 хв. 11 червня у ставку у селі Дяківці Літинського району рятувальниками Д знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло громадянина, який потонув під час купання.

У Запорізькій області о 7 год. 27 хв. 12 червня на ставку «Заповіт» в місті Гуляйполе аварійно-рятувальним відділенням знайдено, вилучено
з води та передано працівникам поліції тіло місцевого мешканця, який потонув під час вилову риби.

У Волинські області 12 червня на озері у селі Великий Окорськ Локачинського району водолазно-рятувальним відділенням знайдено, вилучено з води та передано працівникам поліції тіло громадянина, який потонув під час купання в нетверезому стані.


Загалом, з початку року на водоймах країни вже потонуло 432 особи, з яких 38 дітей. При цьому врятовано 249 людей, у тому числі 22 дітей.

Тож, аби зменшити показники загибелі на водних об'єктах, фахівці Служби порятунку патрулюють місця відпочинку біля води, а також щодня проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. Проте, найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина!

Зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм, Державна служба України застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема, пам'ятайте:

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!
   
Останні новини
17 Серпня17:30 Рятувальники Миколаївської області долучились до програми отримання власного житла на умовах пільгового фінансового лізингу
17 Серпня14:42 Навчально-тренувальний збір 2019 Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відкрито!
17 Серпня11:00 “Основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів було зосереджено на рятування людей”, - Володимир Демчук
16 Серпня16:24 Тернопільська область: відбулось практичне тренування з підготовки до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду
16 Серпня16:19 Хмельницька область: рятувальники провели патрулювання у місцях відпочинку на водних об’єктах
16 Серпня15:31 У Києві відбулися спільні навчання з реагування на надзвичайну подію на Дніпрі
16 Серпня13:59 Увага! Попередження про погіршення погоди в східних областях України
16 Серпня12:29 В ДСНС відбулася підсумкова зустріч із ментором Пошуково-рятувальної команди важкого класу HUSAR MRC Ukraine
16 Серпня08:41 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
16 Серпня08:21 В ДСНС відбулася зустріч з делегацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні
16 Серпня08:20 Увага! Попередження про підвищення рівнів води на водоймах країни!
15 Серпня17:22 Рятувальники Чернігівщини проводять профілактично-роз'яснювальні бесіди серед населення
15 Серпня17:21 Як не спалити власну хату й не отруїтися чадним газом та про інші правила безпеки, розповідали селянам рятувальники Закарпаття
15 Серпня16:35 Рятувальники Закарпаття дбають про безпеку людей похилого віку
15 Серпня16:34 Одеська область: рятувальники провели профілактичний рейд з відпочивальниками на водних обєктах
Останні новини