ГоловнаОстанні новини2 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія Ольги Бібікової з Мобільного рятувального центру ДСНС України

Опубліковано: 02.06.2018, 08:07

Служба порятунку — це потужна сила, яка щодня боронить нашу країну від надзвичайних ситуацій та подій. Водночас це і горизонт можливостей для усіх, кому важливо бути частиною благородної справи — допомагати людям у скрутній ситуації. При цьому не важливо — чоловік ти, чи жінка. В Державній службі з надзвичайних ситуацій є місце для кожного. Тож сьогодні ми знайомимося із новою героїнею традиційної рубрики про жінок, яка лише кілька місяців тому приєдналася до великої родини ДСНС.

Ольга Бібікова — рятувальниця-кінолог Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”. Разом зі своєю вихованицею Клюквою, Оля прийшла працювати у Службу порятунку у лютому 2018-го. До того часу дівчина була частиною Київського об'єднання Спілки Самаритян-кінологів України.

Клюква — особлива собака. На відміну від інших чотирилапих, що несуть службу в ДСНС, вона безпородна. Проте, має усі необхідні для пошукових робіт здібності. Свою підопічну Оля натренувала до пошуку у природному середовищі та на техногенному завалі. Кінологічний розрахунок успішно склав іспити по класу В (пошук трьох умовних постраждалих) за нормативом IPO-R на Міжнародному Тестуванні IRO, що відбувся у 2015 році під Києвом.

Підготовка хороших та надійних пошуково-рятувальних собак для допомоги людям — саме такі цілі перед собою ставить дівчина. І те, що Оля не боїться викликів, красномовно свідчить той факт, що вона тренує одразу двох чотирилапих рятувальниць. Окрім чарівної Клюкви, у дівчини є ще собака Деа — бретонський епаньоль. До слова, ця мисливська порода також потребує неабияких зусиль кінолога при тренуваннях. Однак утрьох вони впевнено ламають загальноприйняті “породисті” стереотипи.

Ми вітаємо Олю у нашій великій родині ДСНС та обіцяємо і надалі знайомити читачів із натхненними історіями жінок, що нарівні з чоловіками несуть службу у лавах рятувальників.

Більше інформації у нашому тематичному розділі: http://www.dsns.gov.ua/ua/enderna-politika.html

ж-2.jpgж-4.jpg

ж-3.jpgж-5.jpg

ж-1.jpg


   
Останні новини
23 Квітня11:47 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
23 Квітня11:06 Черкаська область: рятувальники завітали до школярів
23 Квітня11:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
23 Квітня10:54 Житомирська область: попередження надзвичайних подій в пріоритеті у рятувальників
23 Квітня10:25 Волинська область: рятувальники проводять уроки безпеки у навчальних закладах
23 Квітня09:31 Миколаївська область: рятувальники нагадують священнослужителям правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
23 Квітня07:46 Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях!
23 Квітня07:46 Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах
23 Квітня07:44 В рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19, в ДСНС розпочалася кампанія з вакцинації
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про заморозки в Україні
22 Квітня18:06 Житомирська область: напередодні Великодня рятувальники контролюють пожежну безпеку культових споруд
22 Квітня18:03 Відбувся перший етап онлайн-семінару по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
22 Квітня17:18 На Кіровоградщині тривають превентивні заходи щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах
22 Квітня16:43 В НУЦЗ України триває онлайн візит експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
22 Квітня15:58 Рахівські рятувальники перевіряють як на АЗС дбають про пожежну та техногенну безпеку
Останні новини