ГоловнаОстанні новини31 Травня, 2018р.
 Версія для друку

На Вінниччині організовано одразу дві місцеві пожежні команди (ВІДЕО)

Опубліковано: 31.05.2018, 18:00

31 травня у Вінницькій області в Мурованокуриловецькому районі відкрили одразу дві місцеві пожежні команди. Віднині на варті безпеки місцевих жителів будуть вогнеборці у селах Снітків та Долиняни.
В останньому, аби відкрити місцеву пожежну команду, керівник фермерського господарства «Весна» Євген Гуменюк на переобладнання місцевої бані на пожежне депо витратив значні кошти. Також переробили звичайний молоковоз на автоцистерну місткістю 4 тонни. Машину оснастили усім необхідним для гасіння пожеж, а також придбали повсякденну робочу форму для бійців. Вогнеборці цілодобово нестимуть службу та у разі потреби будуть першими виїжджати на допомогу не лише у своє село, а й у сусідні – Михайлівці, Кривохижинці Мурованокуриловецького району та Супівка Барського району.
Ще одне урочисте відкриття МПК відбулося у селі Снітків. Фінансування ремонтно-будівельних робіт приміщення пожежного депо, придбання літнього форменого одягу для пожежників взяв на себе місцевий фермер Віктор Гора.
Для забезпечення пожежного депо спеціальною технікою Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, відповідно до договору оренди, надало в користування Снітківській сільській раді повністю укомплектований пожежний автомобіль. Також керівник фермерського господарства за власної ініціативи забезпечив депо МПК ще двома одиницями техніки, а саме пристосованою технікою для цілей пожежогасіння на базі ЗІЛ-130, який обладнаний 8-тонною цистерною та забезпечений мотопомпою, а також вантажним автомобілем КрАЗ – 375, який у разі потреби може здійснювати буксирування техніки при ускладненні погодних умов.

У Сніткові у новоствореній місцевій пожежній команді цілодобово нестимуть службу троє місцевих жителів, які мають офіційне працевлаштування, адже директор фермерського підприємства взяв на себе повне фінансування щодо функціонування МПК.

Головне управління ДСНС області забезпечило вогнеборців даних МПК бойовим одягом та касками, а також надало допомогу в облаштуванню приміщення.

«Варто зазначити, що це вперше в один день відбувається відкриття в одному районні Вінницької області одразу двох пожежних команд. Це дозволить максимально скоротити час прибуття на місце виникнення пожежі не лише у Долинянах та Сніткові, а й у сусідньо розташованих селах, адже дані населені пункти є одними із найвіддаленіших у районі», – зазначив начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук. Також головний рятувальник області під час урочистостей передав на озброєння вогнеборців двох МПК бойовий одяг та каски.

Привітати громаду сіл з відкриттям новостворених команд приїхали керівники району та депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір, яка в свою чергу, керівникам команд вручила грошові сертифікати.

IMG_7326.JPG11IMG_7360.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

 

 


   
Останні новини
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
21 Листопада10:38 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
21 Листопада10:09 Полтавська область: рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
21 Листопада10:07 м. Херсон: у гуртожитку музичного училища відбувся масштабний профілактичний захід з пожежної безпеки
21 Листопада09:25 Рятувальники Донеччини нагадують мешканцям, що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета
21 Листопада08:26 Хмельницька область: рятувальники навчалися ліквідовувати пожежу на атомній електростанції
21 Листопада08:02 Піротехнічні розрахунки ДСНС України продовжують роботи з розмінування в районі розведення сил (ВІДЕО)
21 Листопада08:02 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
21 Листопада08:01 Увага! Попередження про пориви вітру
21 Листопада08:00 ДСНС співпрацюватиме з країнами ЄС у сфері обміну інформацією про транскордонні аварії
20 Листопада17:26 Житомирська область: рятувальники з нагоди Всесвітнього дня дитини провели найрізноманітніші пізнавальні заходи в різних районах
20 Листопада17:23 Чернівецька область: вогнеборці вдосконалювали навики з гасіння пожеж на різних об’єктах
20 Листопада17:20 Закараптська область: Як надавати долікарську допомогу відтепер знають і школярі, й студенти
20 Листопада17:18 У Центральному районі м. Миколаєва відбувався семінар із працівниками соціальної служби
Останні новини