ГоловнаОстанні новини31 Травня, 2018р.
 Версія для друку

На Вінниччині організовано одразу дві місцеві пожежні команди (ВІДЕО)

Опубліковано: 31.05.2018, 18:00

31 травня у Вінницькій області в Мурованокуриловецькому районі відкрили одразу дві місцеві пожежні команди. Віднині на варті безпеки місцевих жителів будуть вогнеборці у селах Снітків та Долиняни.
В останньому, аби відкрити місцеву пожежну команду, керівник фермерського господарства «Весна» Євген Гуменюк на переобладнання місцевої бані на пожежне депо витратив значні кошти. Також переробили звичайний молоковоз на автоцистерну місткістю 4 тонни. Машину оснастили усім необхідним для гасіння пожеж, а також придбали повсякденну робочу форму для бійців. Вогнеборці цілодобово нестимуть службу та у разі потреби будуть першими виїжджати на допомогу не лише у своє село, а й у сусідні – Михайлівці, Кривохижинці Мурованокуриловецького району та Супівка Барського району.
Ще одне урочисте відкриття МПК відбулося у селі Снітків. Фінансування ремонтно-будівельних робіт приміщення пожежного депо, придбання літнього форменого одягу для пожежників взяв на себе місцевий фермер Віктор Гора.
Для забезпечення пожежного депо спеціальною технікою Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, відповідно до договору оренди, надало в користування Снітківській сільській раді повністю укомплектований пожежний автомобіль. Також керівник фермерського господарства за власної ініціативи забезпечив депо МПК ще двома одиницями техніки, а саме пристосованою технікою для цілей пожежогасіння на базі ЗІЛ-130, який обладнаний 8-тонною цистерною та забезпечений мотопомпою, а також вантажним автомобілем КрАЗ – 375, який у разі потреби може здійснювати буксирування техніки при ускладненні погодних умов.

У Сніткові у новоствореній місцевій пожежній команді цілодобово нестимуть службу троє місцевих жителів, які мають офіційне працевлаштування, адже директор фермерського підприємства взяв на себе повне фінансування щодо функціонування МПК.

Головне управління ДСНС області забезпечило вогнеборців даних МПК бойовим одягом та касками, а також надало допомогу в облаштуванню приміщення.

«Варто зазначити, що це вперше в один день відбувається відкриття в одному районні Вінницької області одразу двох пожежних команд. Це дозволить максимально скоротити час прибуття на місце виникнення пожежі не лише у Долинянах та Сніткові, а й у сусідньо розташованих селах, адже дані населені пункти є одними із найвіддаленіших у районі», – зазначив начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук. Також головний рятувальник області під час урочистостей передав на озброєння вогнеборців двох МПК бойовий одяг та каски.

Привітати громаду сіл з відкриттям новостворених команд приїхали керівники району та депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір, яка в свою чергу, керівникам команд вручила грошові сертифікати.

IMG_7326.JPG11IMG_7360.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

 

 


   
Останні новини
13 Червня14:25 Рятувальники Кіровоградщини закликають громадян берегти лісові насадження
13 Червня11:07 Хмельницькі рятувальники нагадують громадянам про безпечний відпочинок біля водойм
13 Червня08:00 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації та її розвиток на водоймах країни
13 Червня08:00 Служба порятунку закликає не провокувати пожежі в екосистемах країни!
13 Червня08:00 Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
13 Червня08:00 Упродовж тижня вогнеборці проводили превентивну роботу серед молодого покоління
12 Червня14:54 На Кіровоградщині рятувальники, поліцейські та лісівники закликають берегти природні екосистеми від вогню
12 Червня14:34 У Черкаському інституті пожежної безпеки відбувся випуск молодих фахівців
12 Червня13:50 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, спільно з лісниками, провели патрулювання в природних екосистемах
12 Червня12:12 На Сумщині підростаюче покоління завітало в гості до рятувальників
12 Червня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
12 Червня08:00 Визначились переможці змагань "Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021"
11 Червня17:31 Херсон: представники апарату Головного управління ДСНС області провели рейд на міських пляжах разом із журналістами
11 Червня16:50 Одеса : рятувальники проводять для дітей пізнавальні інформаційно-профілактичні заходи
11 Червня16:17 На Донеччині проходить первинна атестація рятувальників
Останні новини