ГоловнаОстанні новини31 Травня, 2018р.
 Версія для друку

На Вінниччині організовано одразу дві місцеві пожежні команди (ВІДЕО)

Опубліковано: 31.05.2018, 18:00

31 травня у Вінницькій області в Мурованокуриловецькому районі відкрили одразу дві місцеві пожежні команди. Віднині на варті безпеки місцевих жителів будуть вогнеборці у селах Снітків та Долиняни.
В останньому, аби відкрити місцеву пожежну команду, керівник фермерського господарства «Весна» Євген Гуменюк на переобладнання місцевої бані на пожежне депо витратив значні кошти. Також переробили звичайний молоковоз на автоцистерну місткістю 4 тонни. Машину оснастили усім необхідним для гасіння пожеж, а також придбали повсякденну робочу форму для бійців. Вогнеборці цілодобово нестимуть службу та у разі потреби будуть першими виїжджати на допомогу не лише у своє село, а й у сусідні – Михайлівці, Кривохижинці Мурованокуриловецького району та Супівка Барського району.
Ще одне урочисте відкриття МПК відбулося у селі Снітків. Фінансування ремонтно-будівельних робіт приміщення пожежного депо, придбання літнього форменого одягу для пожежників взяв на себе місцевий фермер Віктор Гора.
Для забезпечення пожежного депо спеціальною технікою Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, відповідно до договору оренди, надало в користування Снітківській сільській раді повністю укомплектований пожежний автомобіль. Також керівник фермерського господарства за власної ініціативи забезпечив депо МПК ще двома одиницями техніки, а саме пристосованою технікою для цілей пожежогасіння на базі ЗІЛ-130, який обладнаний 8-тонною цистерною та забезпечений мотопомпою, а також вантажним автомобілем КрАЗ – 375, який у разі потреби може здійснювати буксирування техніки при ускладненні погодних умов.

У Сніткові у новоствореній місцевій пожежній команді цілодобово нестимуть службу троє місцевих жителів, які мають офіційне працевлаштування, адже директор фермерського підприємства взяв на себе повне фінансування щодо функціонування МПК.

Головне управління ДСНС області забезпечило вогнеборців даних МПК бойовим одягом та касками, а також надало допомогу в облаштуванню приміщення.

«Варто зазначити, що це вперше в один день відбувається відкриття в одному районні Вінницької області одразу двох пожежних команд. Це дозволить максимально скоротити час прибуття на місце виникнення пожежі не лише у Долинянах та Сніткові, а й у сусідньо розташованих селах, адже дані населені пункти є одними із найвіддаленіших у районі», – зазначив начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук. Також головний рятувальник області під час урочистостей передав на озброєння вогнеборців двох МПК бойовий одяг та каски.

Привітати громаду сіл з відкриттям новостворених команд приїхали керівники району та депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір, яка в свою чергу, керівникам команд вручила грошові сертифікати.

IMG_7326.JPG11IMG_7360.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

 

 


   
Останні новини
3 Липня15:53 Хмельницька область: рятувальники спільно з лісниками відточували дії у гасінні лісової пожежі
3 Липня14:57 Рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм (ВІДЕО)
3 Липня14:55 Чернігівська область: рятувальники спільно з лісокористувачами відпрацьовують дії щодо ліквідації лісових пожеж
3 Липня13:43 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
3 Липня13:03 Благодійний фонд «Допомагати просто» надав благодійну допомогу рятувальникам Прикарпаття
3 Липня12:35 Увага! Попередження про підвищення рівнів води!
3 Липня11:40 Кіровоградська область: під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники закликають громадян берегти зелені насадження від пожеж
3 Липня11:24 На Донеччині рятувальники ДСНС вже відновили 146 будинків у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
3 Липня11:20 На Донеччині рятувальники наполегливо закликають громадян дотримуватись правил безпеки
3 Липня11:15 Черкаська область: рятувальники продовжують інформувати населення про правила безпечного відпочинку на воді
3 Липня10:52 Дніпропетровська область: рятувальники роз’яснили мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті
3 Липня10:44 Прикарпаття отримало гуманітарну допомогу від Королівства Швеції
3 Липня10:11 Херсонська область: рятувальники продовжують заходи з запобігання поширенню коронавірусної інфекції
3 Липня10:03 Волинська область: тривають заходи із подолання пандемії
3 Липня08:11 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
Останні новини