ГоловнаОстанні новини28 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія Ірини Подашевської - заступниці начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області

Опубліковано: 28.05.2018, 08:05

Вважається, що професія пожежного-рятувальника – це суто чоловіча робота. Однак у сучасному суспільстві існує достатньо прикладів, які руйнують цей стереотип.

Ірина Подашевська – заступниця начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Жінка розпочала свою службу в органах внутрішніх справ із посади радіотелефоністки. Тоді саме від неї залежало, як швидко до місця пожежі чи аварії прибуде допомога. Вже тоді пані Ірина зрозуміла, що більшість нещасних випадків – це здебільшого результат людської недбалості. Отже, коли випала нагода стати інспектором групи пожежної профілактики, жінка отримала шанс вплинути на свідомість громадян, попереджуючи їх про наслідки легковажного ставлення до правил безпеки. Працювати Ірині Подашевській довелося у Горлівці. Це місто вважалося одним із найбільш техногенно-навантаженим у регіоні. Щодня, сумлінно виконуючи свої службові обов’язки, жінка крок за кроком, здобувала любов і шану серед колег та повагу керівництва.

У 2008 році пані Ірина отримала вже другу вищу освіту, а ще через кілька років, у 2013 році, стала начальницею управління техногенної безпеки Головного управління ДСНС України у Донецькій області. На новому місці Ірину Тарасівну колеги зустріли з насторогою. Адже ця посада вимагала неабиякої сили волі та витримки. Жінка гідно справлялася з покладеними на неї обов’язками, до неї зверталися по допомогу, а до її рекомендацій прислухалося. Здавалося б, що може бути краще — робота в одному із найрозвиненіших міст країни, у Донецьку, яка приносить справжнє задоволення.

Однак, все змінилося у 2014-му, коли Головне управління було захоплене незаконними збройними формуваннями. Разом з колегами Ірина Подашевська була вимушена залишити рідну домівку. І на новому місці вона була однією із небагатьох, хто гідно зміг розпочати все з початку. Жінка добре розуміла, що у складний для країни час не можна опускати руки, не можна здаватися. І, цілком очікувано, що її цілеспрямованість та лідерські якості дозволили у 2015 році зайняти посаду заступниці начальника Головного управління.

Сьогодні Ірина Подашевська — одна із небагатьох жінок на керуючих посадах у Службі порятунку. Вона має активну життєву позицію та залюбки бере участь у різноманітних суспільних заходах. Зокрема, завдяки їй на Донеччині активно проводяться «Ігри добровольців-вогнеборців», спрямовані на формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до власного життя. Власним прикладом пані Ірина щоразу демонструє, що у житті можна досягти абсолютно будь-якої мети, якщо прикласти достатньо зусиль.

в текст.jpg


   
Останні новини
23 Квітня11:06 Черкаська область: рятувальники завітали до школярів
23 Квітня11:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
23 Квітня10:54 Житомирська область: попередження надзвичайних подій в пріоритеті у рятувальників
23 Квітня10:25 Волинська область: рятувальники проводять уроки безпеки у навчальних закладах
23 Квітня09:31 Миколаївська область: рятувальники нагадують священнослужителям правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
23 Квітня07:46 Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях!
23 Квітня07:46 Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах
23 Квітня07:44 В рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19, в ДСНС розпочалася кампанія з вакцинації
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про заморозки в Україні
22 Квітня18:06 Житомирська область: напередодні Великодня рятувальники контролюють пожежну безпеку культових споруд
22 Квітня18:03 Відбувся перший етап онлайн-семінару по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
22 Квітня17:18 На Кіровоградщині тривають превентивні заходи щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах
22 Квітня16:43 В НУЦЗ України триває онлайн візит експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
22 Квітня15:58 Рахівські рятувальники перевіряють як на АЗС дбають про пожежну та техногенну безпеку
22 Квітня15:29 Столичні рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в культових закладах
Останні новини