ГоловнаОстанні новини25 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Одеська область: психологи ДСНС України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології реабілітації у різних моделях організації охорони здоров’я»

Опубліковано: 25.05.2018, 16:10

25 травня в Одеському лікувально-оздоровчому комплексі «Біла акація», під головуванням президента ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів», заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народного депутата України Ірини Сисоєнко розпочалася XVI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології реабілітації в різних моделях організації охорони здоров’я».

У конференції, що присвячена 20-ти річчю створення ГО «Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів», прийняли участь науковці та фахівці центральних органів виконавчої влади, сектору безпеки та оборони, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

«В час, коли наша країна вже 4 роки знаходиться в стані війни, вкрай важливо об’єднуватися навколо державних ініціатив щодо сучасних технологій фізичної та медичної реабілітації. Наша з вами задача – покращувати роботу системи реабілітації, щоб вона була зручна та ефективна для тих, хто її потребує», - розпочала конференцію Ірина Сисоєнко.

В свою чергу, начальник психологічної служби ДСНС України, доповів про стан психологічного захисту населення у сфері цивільного захисту та шляхи його покращення із залученням представників державних та недержавних організацій. Очільник екстремальних психологів зазначив, що в м. Одеса працює санаторій ДСНС України «Одеський», який має багаторічний досвід медико-психологічної реабілітації рятувальників, зокрема учасників АТО та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Учасники конференції були одностайні у тому, що система реабілітації має починатись із прийняття відповідного Закону і наразі відсутні альтернативи законопроекту «Про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні».

Конференція буде тривати до 27 травня.

21.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
18 Червня18:12 На Рівненщині стартували перші в Україні навчання “Rescue Days Ukraine 2019”
18 Червня17:43 м. Чернівці: команда Управління здобула «срібло» Чемпіонату ЧОО ФСТ «Динамо» з легкоатлетичного кросу
18 Червня16:52 У Черкасах рятувальники та представники ЗМІ провели профілактичний рейд міськими пляжами
18 Червня16:41 Рятувальники Донеччини попереджають про небезпеки під час відпочинку у спекотну погоду
18 Червня16:31 У двох районах Закарпаття рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
18 Червня16:19 На Донеччині рятувальники нагадують мешканцям правила безпечної поведінки у побуті та під час відпочинку
18 Червня16:16 м. Херсон: відбулись тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та порятунку людей на території торговельного центру «Епіцентр»
18 Червня16:12 Хмельницький: рятувальники активно долучаються до виконання національного плану дій «Жінки. Мир. Безпека.»
18 Червня16:08 Полтавська область: начальник Головного управління привітав випускників вищих навчальних закладів ДСНС України, які прибули для подальшого проходження служби
18 Червня16:05 Рятувальники Донеччини продовжують дбати про збереження нового врожаю від пожеж
18 Червня16:02 Чернігівська область: рятувальники провели інструктажі з дотримання правил безпеки життєдіяльності
18 Червня15:59 Ряди рятувальників Хмельниччини поповнились новими фахівцями
18 Червня15:54 м. Кропивницький: для дітей з особливими потребами рятувальники провели пізнавальний захід
18 Червня15:51 Одеська область: діти знову завітали в гості до вогнеборців
18 Червня15:29 Київська область: до рятувальників завітали в гості школярі
Останні новини