ГоловнаОстанні новини3 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

В Україні проходять перевірки об'єктів із масовим перебуванням людей (ВІДЕО)

Опубліковано: 03.04.2018, 07:43

Минулого тижня в Україні офіційно стартувала масштабна кампанія щодо перевірок об'єктів із масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки.

Тож, рятувальники з усіх регіонів країни вирушили до торговельно-розважальних центрів, аби перевірити як власники приміщень та закладів дбають про безпеку відвідувачів. Для того, щоб важлива інформація була доступна якомога більшій аудиторії, до участі у заходах запрошували журналістів та волонтерів.

У центрі уваги рятувальників - система раннього виявлення та оповіщення про пожежу, наявність засобів пожежогасіння, а також доступність шляхів евакуації.

Так, 31 березня рятувальники області спільно з представниками ЗМІ здійснили перевірки п'яти торговельно-розважальних закладів у містах Черкаси та Умань. В ході відпрацювань особлива увага фахівців ДСНС приділялася перевірці технічного стану та справності автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, аварійного освітлення та керування евакуацією, утримання внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, а також евакуаційних шляхів та виходів. Водночас, із посадовими особами, співробітниками і орендарями розважальних центрів були проведені спеціальні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки і користування первинними засобами пожежогасіння.

Цього ж дня в один із найбільших торговельно-розважальних комплексів Ужгорода завітали із перевіркою рятувальники на чолі із заступником голови Закарпатської ОДА – головою комісії ТЕБ та НС Володимиром Колесніковим та заступником начальника Управління ДСНС із запобігання надзвичайним ситуаціям Робертом Варгою. Під час перевірки працівники ДСНС проінспектували приміщення центру, площа якого становить майже 9 тис. кв.м. Також на практиці було перевірено технічний стан сповіщувачів, датчиків та звукових сигналів. Для того, щоб дізнатись, чи знає персонал та відвідувачі ТРЦ, як правильно діяти при виникненні пожежі, було зімітовано її виникнення у приміщенні розважальної секції для дітей та у приміщенні кінотеатру. Після спрацювання пожежної сигналізації, працівники організували евакуацію відвідувачів з кінозалу та малечі з дитячої зони. Окрему профілактичну роботу надзвичайники провели і зі співробітниками торговельного центру.

Одразу 19 об’єктів із масовим перебуванням людей перевірили 31 березня у Волинській області.

В свою чергу, рятувальники Донеччини провели тактико-спеціальні навчання з відпрацюванням гасіння умовної пожежі та евакуації громадян в одному з найбільших торгово-розважальних центрів міста Маріуполь.

Водночас на Житомирщині, фахівці ДСНС перевірили справність підземних пожежних гідрантів, що знаходяться навколо торговельного закладу на території Житнього ринку в обласному центрі.

Подібні заходи відбулися цими днями також у Запорізькій, Одеській, Кіровоградській, Сумській, Київській, Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та інших областях України.

Загалом, відповідно до чинного законодавства, за результатами перевірок за суттєві порушення правил пожежної безпеки, що можуть спричинити виникнення пожежі чи перешкодити евакуації людей, рятувальники склали протоколи про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Керівникам закладів були вручені обов’язкові для виконання приписи з термінами для усунення порушень правил пожежної безпеки, а також роз’яснено, що головною метою перевірок та обстежень є виключно приведення громадських закладів до належного рівня протипожежного захисту.

ФОТОАЛЬБОМ

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
19 Червня17:11 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Червня15:01 На Запоріжжі у рамках Фестивалю сім’ї рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
19 Червня14:05 Кіровоградська область: рятувальники закликають громадян берегти лісові насадження від вогню
19 Червня13:11 Закарпатська область: рятувальники провели нічні пожежно-тактичні навчання на об'єкті зберігання нафтопродуктів
19 Червня12:58 Черкаська область: рятувальники Черкащини вийшли на патрулювання узбережжя Дніпра
19 Червня12:35 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації та її розвиток на водоймах країни
19 Червня12:08 Дніпропетровська область: рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
19 Червня11:23 Житомирська область: упродовж тривалих вихідних рятувальники посилюють превентивну роботу
19 Червня09:18 На Полтавщині триває кампанія з вакцинації співробітників ДСНС
19 Червня08:00 Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив державні та відомчі нагороди працівникам системи МВС
19 Червня08:00 Третьому сезону улюбленого серіалу про рятувальників бути! На знімальному майданчику «Виклика» розбили символічну тарілку
19 Червня07:57 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
19 Червня07:51 Рятувальники закликають громадян до безпечного святкування Дня Святої Трійці
18 Червня19:50 Допомога закарпатським рятувальникам в рамках проєкту SECINCARP
18 Червня18:56 Рятувальники Закарпаття дбають, аби Зелені свята пройшли безпечно
Останні новини