ГоловнаОстанні новини23 Березня, 2018р.
 Версія для друку

На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

Опубліковано: 23.03.2018, 08:02

З 12 по 22 березня у Полтавській області проводилася комплексна перевірка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб, а також перевірка службової діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

22 березня в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, під головуванням очільника комісії - першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького відбулася підсумкова нарада. Участь у засіданні взяли заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, члени комісії з перевірки, регіональної комісії з ТЕБ та НС, керівники спеціалізованих служб.

Голова комісії Олег Мельчуцький зауважив, що мета перевірки досягнута. «Загальна оцінка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення – обмежено відповідає вимогам», - зазначив вів.

За його словами комісія виявила як недоліки, так і позитивні напрацювання. «Через рік у Полтавській області відбудеться контрольна перевірка, тож ще є час виправити виявлені недоліки», - наголосив Олег Мельчуцький.

В свою чергу, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь додав, що буде створено відповідний План усунення недоліків з конкретними термінами виконання та відповідальними особами. Також, він зауважив, що будуть зроблені висновки та прийняті відповідні рішення.

Після наради в облдержадміністрації перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький провів відповідну нараду з особовим складом Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

IMG_2778.JPG

IMG_2767.JPGIMG_2775.JPG

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
3 Липня14:57 Рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм (ВІДЕО)
3 Липня14:55 Чернігівська область: рятувальники спільно з лісокористувачами відпрацьовують дії щодо ліквідації лісових пожеж
3 Липня13:43 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
3 Липня13:03 Благодійний фонд «Допомагати просто» надав благодійну допомогу рятувальникам Прикарпаття
3 Липня12:35 Увага! Попередження про підвищення рівнів води!
3 Липня11:40 Кіровоградська область: під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники закликають громадян берегти зелені насадження від пожеж
3 Липня11:24 На Донеччині рятувальники ДСНС вже відновили 146 будинків у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
3 Липня11:20 На Донеччині рятувальники наполегливо закликають громадян дотримуватись правил безпеки
3 Липня11:15 Черкаська область: рятувальники продовжують інформувати населення про правила безпечного відпочинку на воді
3 Липня10:52 Дніпропетровська область: рятувальники роз’яснили мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті
3 Липня10:44 Прикарпаття отримало гуманітарну допомогу від Королівства Швеції
3 Липня10:11 Херсонська область: рятувальники продовжують заходи з запобігання поширенню коронавірусної інфекції
3 Липня10:03 Волинська область: тривають заходи із подолання пандемії
3 Липня08:11 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
2 Липня17:40 У Києві відбулися спільні навчання рятувальників столиці щодо ліквідації лісових пожеж ( ВІДЕО)
Останні новини