ГоловнаОстанні новини23 Березня, 2018р.
 Версія для друку

На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

Опубліковано: 23.03.2018, 08:02

З 12 по 22 березня у Полтавській області проводилася комплексна перевірка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб, а також перевірка службової діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

22 березня в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, під головуванням очільника комісії - першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького відбулася підсумкова нарада. Участь у засіданні взяли заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, члени комісії з перевірки, регіональної комісії з ТЕБ та НС, керівники спеціалізованих служб.

Голова комісії Олег Мельчуцький зауважив, що мета перевірки досягнута. «Загальна оцінка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення – обмежено відповідає вимогам», - зазначив вів.

За його словами комісія виявила як недоліки, так і позитивні напрацювання. «Через рік у Полтавській області відбудеться контрольна перевірка, тож ще є час виправити виявлені недоліки», - наголосив Олег Мельчуцький.

В свою чергу, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь додав, що буде створено відповідний План усунення недоліків з конкретними термінами виконання та відповідальними особами. Також, він зауважив, що будуть зроблені висновки та прийняті відповідні рішення.

Після наради в облдержадміністрації перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький провів відповідну нараду з особовим складом Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

IMG_2778.JPG

IMG_2767.JPGIMG_2775.JPG

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
21 Листопада17:56 Житомирська область: рятувальники продовжують проводити протипожежні відпрацювання сільських населених пунктів
21 Листопада17:27 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Листопада17:24 Інженерна група ДСНС України розпочала роботи по демонтажу бліндажів на лінії розмежування
21 Листопада17:22 Фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів будівельного ліцею інтерактивний захід з безпеки життєдіяльності
21 Листопада17:18 Черкаська область: школярі познайомилися із представниками служб екстреного виклику
21 Листопада17:08 На Донеччині інженерна група ДСНС України розпочала роботи на лінії розмежування
21 Листопада16:39 Житомирська область: в області триває Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
21 Листопада16:35 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах до Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:30 Хмельницький: у День Гідності та Свободи школярі знайомились із героїчною професією
21 Листопада16:25 Дніпропетровська область: з вихователями дитячого закладу проведено протипожежні занять
21 Листопада16:20 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:15 Київська область: рятувальники допомагають виховувати дітей у безпеці
21 Листопада15:14 В НУЦЗУ стартувала міжнародна науково-практична конференція “Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика”
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
Останні новини