ГоловнаОстанні новини19 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаські рятувальники перевірили стан боєздатності місцевої пожежної команди

Опубліковано: 19.03.2018, 13:46

Аналіз пожеж у Катеринопільському районі свідчить, що майже 80% від їх загальної кількості виникає в сільській місцевості. В середньому у районі, кожен рік реєструється понад три десятки пожеж, вогонь забирає життя 2 громадян, ще 3 особи отримують травми. Матеріальні збитки від пожеж становлять кілька мільйонів гривень. В окремих селах Катеринопільського району гасіння пожеж ускладнено через значну віддаленість від пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС. Зважаючи на це, важливе значення у забезпеченні оперативного реагування на пожежі в сільській місцевості мають підрозділи місцевої пожежної охорони.

З метою покращення роботи, спрямованої на запобігання та мінімізацію негативних наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій та пожеж у населених пунктах сільської місцевості, співробітники Катеринопільського районного сектору разом з представниками органів місцевого самоврядування, 19 березня провели спільну перевірку бойової готовності підрозділу місцевої пожежної команди у селі Лисича Балка.

Під час перевірки, особливу увагу рятувальники звернули на стан утримання приміщень, наявність телефонного зв’язку, справність та готовність до експлуатації пожежно-рятувального автомобіля, забезпечення персоналу спеціальним одягом, спорядженням, перевірили знання і навички сільських вогнеборців.

За результатами перевірки, рятувальники залишилися задоволені рівнем підготовки місцевої пожежної команди. Водночас вони висловили методичні рекомендації щодо вдосконалення існуючої системи роботи місцевої пожежної команди.

У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
28 Травня14:47 Хмельницька область: фахівці ДСНС закликають краян не провокувати пожеж в екосистемах
28 Травня14:27 Донецька область: фахівці Служби порятунку розповіли громадянам про основні правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі
28 Травня14:15 Дніпропетровська область: відбулись навчання із працівниками будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К»
28 Травня13:36 На Дніпропетровщині рятувальники та правоохоронці проводять спільне рейдове патрулювання
28 Травня12:40 Увага! Попередження про пориви вітру
28 Травня11:52 Дніпропетровська область: проведено профілактичну роботу із трудовим колективом
28 Травня11:49 На Донеччині рятувальники нагадують, що вибухонебезпечні предмети несуть значну загрозу для життя та здоров’я громадян
28 Травня11:15 Черкаська область: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу серед жителів сільської місцевості
28 Травня11:03 Миколаївська область: рятувальники Вознесенщини провели протипожежний інструктаж з трудовим колективом
28 Травня10:54 Луцьк: рятувальники продовжують заходи для дезінфекції будинків
28 Травня09:48 На Волині відбулися просвітницькі заходи для запобігання пожежам у житлі та в екосистемах
28 Травня09:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України!
28 Травня09:38 Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил перебування у природних екосистемах
28 Травня09:37 Донецька область: рятувальники спільно із представниками Національної поліції провели профілактичний рейд серед населення Дружківки
28 Травня09:24 Херсонщина: за минулу добу проведено дезінфекцію 60 об’єктів соціальної сфери
Останні новини