ГоловнаОстанні новини5 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Тендітні обличчя Служби порятунку — історія кінолога Аліни Хрустальової з Кіровоградської області

Опубліковано: 05.03.2018, 08:10

Вже традиційно, у вихідні говоримо про жінок. Сьогодні знайомимо вас із нашою чарівною колегою з Кіровоградщини, справжньою професіоналкою своєї справи — Аліною Хрустальовою. Більше п'яти років дівчина служить у лавах ДСНС на посаді командира відділення – інструктора службового собаківництва відділення спеціальних пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП Управління ДСНС України у Кіровоградській області.

Хоч після закінчення школи вона обрала зовсім іншу професію, пізніше зрозуміла, що навчати і тренувати службових собак їй більше до душі. Наразі Аліна пліч-о-пліч працює із німецькою вівчаркою Дереком. Чотирирічного красеня-рятувальника дівчина взяла на виховання ще цуценям. Відтоді зі своїм помічником вони не розлучаються.

Аліна Хрустальова має сертифікат інструктора-методиста з навчання собак, виданий Центральним клубом власників німецьких вівчарок України. На підставі даних Кінологічного клубу України, вона має статус інструкторки-дрессирувальниці першої категорії.

Ще у 2014 році, після проходження навчання у Кінологічному центрі ДСНС України у Ромнах, і Аліна, і її чотирилапий підопічний отримали посвідчення з відзнакою. Вони постійно удосконалюють свою майстерність під час навчань спеціалізованих служб цивільного захисту та різноманітних тренувань. Крім того, хвостатий рятувальник постійно підвищує свій професійний вишкіл під час щоденних занять і тренувань. У листопаді 2017 року Аліна Хрустальова брала участь у науково-практичній конференції кінологічних підрозділів системи МВС України, яка проходила на базі навчально-тактичного полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС.

Справжня красуня і досвідчений фахівець, дівчина добре знає усі психологічні тонкощі виховання німецьких вівчарок. Про те, що це нелегко, свідчить той факт, що за своєю природою німецька вівчарка є сторожовою собакою, і для того, щоб він під час розбору завалів або пошуку заблукалих людей просто підійшов до потерпілого і подав голосовий знак про успішний результат, не торкаючись при цьому людини лапою чи зубами, потрібно дуже кропітка і тривала робота. Та в Аліни Хрустальової є свій підхід до таких вибагливих учнів, тому їй завжди вдається досягати бажаних результатів.

У свою чергу, ми обіцяємо і надалі знайомити суспільство із нашими чарівними колегами, які обрали у своєму житті таку важку і відповідальну роботу — дбати про безпеку країни та своїх співвітчизників.

P1140053.JPG

DSC_0103-02.JPG

Прес-служба ДСНС

 


   
Останні новини
23 Квітня11:06 Черкаська область: рятувальники завітали до школярів
23 Квітня11:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
23 Квітня10:54 Житомирська область: попередження надзвичайних подій в пріоритеті у рятувальників
23 Квітня10:25 Волинська область: рятувальники проводять уроки безпеки у навчальних закладах
23 Квітня09:31 Миколаївська область: рятувальники нагадують священнослужителям правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
23 Квітня07:46 Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях!
23 Квітня07:46 Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах
23 Квітня07:44 В рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19, в ДСНС розпочалася кампанія з вакцинації
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про заморозки в Україні
22 Квітня18:06 Житомирська область: напередодні Великодня рятувальники контролюють пожежну безпеку культових споруд
22 Квітня18:03 Відбувся перший етап онлайн-семінару по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
22 Квітня17:18 На Кіровоградщині тривають превентивні заходи щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах
22 Квітня16:43 В НУЦЗ України триває онлайн візит експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
22 Квітня15:58 Рахівські рятувальники перевіряють як на АЗС дбають про пожежну та техногенну безпеку
22 Квітня15:29 Столичні рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в культових закладах
Останні новини