ГоловнаОстанні новини15 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Представники Польщі ознайомилися із функціонуванням Центрів безпеки громадян на Донеччині

Опубліковано: 15.02.2018, 08:35

Наразі в Україні із реформуванням системи органів місцевого самоврядування та децентралізації державної влади поступово починають реалізовуватися й інші, пов’язані з цими процесами, реформи – медична, освітня тощо. А створення сучасних центрів безпеки на базі об’єднаних територіальних громад – це один із напрямків, який сьогодні впроваджується в громадах.

Останнім часом Польща активно здійснює діяльність, спрямовану на підтримку процесу створення добровільної пожежної охорони в Україні. Зокрема, у Рівненській області активно реалізується проект щодо вишкілу та закупівлі екіпірування для підрозділів добровільної пожежної охорони в трьох територіальних громадах. У цьому відношенні Донеччина представляє особливий інтерес. Адже саме тут було відкрито перший в Україні Центр безпеки громадян. Створення подібних центрів передбачено реформуванням Державної служби з надзвичайних ситуацій.

14-15 лютого делегація з Республіки Польщі на чолі з генералом Мареком Ковальські прибула на Донеччину. Під час перебування представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області продемонстрували нещодавно створені Центри безпеки громадян на території Черкаської, Іллінівської та Лиманської об’єднаних громадах. Гості отримали можливість оцінити переваги функціонування подібних Центрів. Гості ознайомилися із технікою та оснащенням, що знаходяться на озброєнні у Центрах безпеки, поспілкувалися із фахівцями та провели зустрічі із керівництвом громад.

Підбиваючи підсумки, члени польської делегації висловили слова подяки за надану можливість оцінити перспективи розвитку добровільних пожежних служб та ознайомитися з потребами українських партнерів. Представники Головного управління виловили сподівання на подальшу плідну працю та позитивні результати.

 

IMG_0384.JPGIMG_0387.JPG

IMG_0427.JPGIMG_0499.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
21 Листопада17:56 Житомирська область: рятувальники продовжують проводити протипожежні відпрацювання сільських населених пунктів
21 Листопада17:27 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Листопада17:24 Інженерна група ДСНС України розпочала роботи по демонтажу бліндажів на лінії розмежування
21 Листопада17:22 Фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів будівельного ліцею інтерактивний захід з безпеки життєдіяльності
21 Листопада17:18 Черкаська область: школярі познайомилися із представниками служб екстреного виклику
21 Листопада17:08 На Донеччині інженерна група ДСНС України розпочала роботи на лінії розмежування
21 Листопада16:39 Житомирська область: в області триває Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
21 Листопада16:35 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах до Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:30 Хмельницький: у День Гідності та Свободи школярі знайомились із героїчною професією
21 Листопада16:25 Дніпропетровська область: з вихователями дитячого закладу проведено протипожежні занять
21 Листопада16:20 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:15 Київська область: рятувальники допомагають виховувати дітей у безпеці
21 Листопада15:14 В НУЦЗУ стартувала міжнародна науково-практична конференція “Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика”
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
Останні новини