ГоловнаОстанні новини10 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Тендітні обличчя Служби порятунку: історія Еліни Лежненко з Миколаївської області

Опубліковано: 10.02.2018, 08:15

За гарною традицією, продовжуємо знайомити суспільство із нашими чарівними колегами, що нарівні з чоловіками виконують важку і відповідальну роботу — захищають українців і територію країни від надзвичайних ситуацій.

Сьогодні розповідаємо про Еліну Лежненко – медсестру аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

У своїй повсякденній роботі жінка заступає на чергування зі зміною аварійно-рятувальної частини і разом з хлопцями виїжджає на пожежі, а також інші надзвичайні події для надання першої допомоги постраждалим.

Напевно, відколи пані Еліна вдягнула форму рятувальниці, найважчим роком служби для неї став 2016-й, коли разом із колегами майже два місяці жінка провела на Сході України. Весь цей час Еліна Лежненко оберігала своїх хлопців, забезпечуючи медичний супровід піротехнічних підрозділів під час розмінування територій, а також надавала допомогу переселенцям та мирному населенню міста Бахмут Донецької області.

Повернувшись, жінка одразу ж поділилася із колегами своїми спогадами і відчуттями:Лише уявіть, гарна, мальовнича місцевість, а навкруги – порожнеча, майже над головою літають безпілотники, якісь військові літаки. Ти виходиш із спецавтомобіля, а кроку ступити не можеш, адже всюди можуть бути вибухонебезпечні предмети. І до тих пір, поки піротехніки не дадуть “добро”, стоїш нерухомо, а перед очима усе життя, рідні та близькі, які чекають на тебе вдома...” - згадує фельдшер.

Ще довго після відрядження пані Еліна не могла адаптуватися до буденного життя у рідному місті, з осторогою прислухалася до стороннього шуму та гуркоту. І вже зараз із упевненістю каже: “Людина звикає до всього: і хорошого, і поганого. Я також звикла. Зуміла опанувати себе, свій страх, адже розуміла, що це робота, і її необхідно виконувати на високому рівні”.

Усміхнені, позитивні і неймовірно сильні жінки із відкритими серцями, що оберігають і домашнє вогнище, і нашу країну від небезпек. Саме такими є українські рятувальниці. Саме такою є і Еліна Лежненко, яку люблять і поважають колеги.

Своїм прикладом наші тендітні рятувальниці надихають і мотивують, а також щоразу доводять, що здатні на рівні з чоловіками здолати усі труднощі відповідальної професії.

DSC_0111_1.jpgDSC_0113_1.jpg


   
Останні новини
23 Квітня11:06 Черкаська область: рятувальники завітали до школярів
23 Квітня11:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
23 Квітня10:54 Житомирська область: попередження надзвичайних подій в пріоритеті у рятувальників
23 Квітня10:25 Волинська область: рятувальники проводять уроки безпеки у навчальних закладах
23 Квітня09:31 Миколаївська область: рятувальники нагадують священнослужителям правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
23 Квітня07:46 Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях!
23 Квітня07:46 Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах
23 Квітня07:44 В рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19, в ДСНС розпочалася кампанія з вакцинації
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про заморозки в Україні
22 Квітня18:06 Житомирська область: напередодні Великодня рятувальники контролюють пожежну безпеку культових споруд
22 Квітня18:03 Відбувся перший етап онлайн-семінару по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
22 Квітня17:18 На Кіровоградщині тривають превентивні заходи щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах
22 Квітня16:43 В НУЦЗ України триває онлайн візит експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
22 Квітня15:58 Рахівські рятувальники перевіряють як на АЗС дбають про пожежну та техногенну безпеку
22 Квітня15:29 Столичні рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в культових закладах
Останні новини