ГоловнаОстанні новини7 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: ведеться послідовна робота по створенню Центрів безпеки громадян

Опубліковано: 07.02.2018, 08:23

Сконцентрувати в одному місці усі повноваження і діяльність пов’язану з реагуванням на різноманітні ситуації будь-якого характеру – така головна задача центрів безпеки, які мають функціонувати у громадах Київщини. Створення таких осередків - одне із багаточисельних завдань, які працівники ДСНС допомагають втілити у життя на місцях.

Так, в Бородянському районі в приміщенні Немішаєвської селищної ради відбулось засідання круглого столу за участю рятувальників області, голови Немішаєської селищної ради, голів Микулицької, Козинцівської та Мироцької сільських рад. Було розглянуто питання про створення єхдиного Центру безпеки громадян в межах п’яти населених пунктів, а саме: смт Немішаєво, с. Микуличі, с. Козинці, с. Мироцьке та с. Діброва.

Під час зустрічі були обговорені основні питання та наголошено, що створення місцевих пожежних команд відіграє дуже важливу роль для гарантування безпеки населення, особливо у сільській місцевості, через досить значну відстань до найближчих пожежних частин. А залучення добровольців до пожежогасіння поряд з професіоналами – один з напрямків масштабної реформи ДСНС. За словами начальника управління організації заходів цивільного захисту Максима Комісарова найбільш важливим питанням при створенні центрів безпеки є питання їх фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки, ГУ ДСНС  пропонує відпрацювати питання створення Центрів безпеки громад на своїх територіях, зокрема і за рахунок: субвенцій, грантових проектів,місцевого бюджету.

По завершенню наради було надано методичну допомогу щодо впорядкування документації із підготовчих робіт, щодо створення підрозділу оперативно-рятувальної служби в межах вищезазначених населених пунктів.

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
21 Листопада17:27 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Листопада17:24 Інженерна група ДСНС України розпочала роботи по демонтажу бліндажів на лінії розмежування
21 Листопада17:22 Фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів будівельного ліцею інтерактивний захід з безпеки життєдіяльності
21 Листопада17:18 Черкаська область: школярі познайомилися із представниками служб екстреного виклику
21 Листопада17:08 На Донеччині інженерна група ДСНС України розпочала роботи на лінії розмежування
21 Листопада16:39 Житомирська область: в області триває Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
21 Листопада16:35 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах до Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:30 Хмельницький: у День Гідності та Свободи школярі знайомились із героїчною професією
21 Листопада16:25 Дніпропетровська область: з вихователями дитячого закладу проведено протипожежні занять
21 Листопада16:20 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:15 Київська область: рятувальники допомагають виховувати дітей у безпеці
21 Листопада15:14 В НУЦЗУ стартувала міжнародна науково-практична конференція “Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика”
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
21 Листопада10:38 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
Останні новини