ГоловнаОстанні новини7 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: ведеться послідовна робота по створенню Центрів безпеки громадян

Опубліковано: 07.02.2018, 08:23

Сконцентрувати в одному місці усі повноваження і діяльність пов’язану з реагуванням на різноманітні ситуації будь-якого характеру – така головна задача центрів безпеки, які мають функціонувати у громадах Київщини. Створення таких осередків - одне із багаточисельних завдань, які працівники ДСНС допомагають втілити у життя на місцях.

Так, в Бородянському районі в приміщенні Немішаєвської селищної ради відбулось засідання круглого столу за участю рятувальників області, голови Немішаєської селищної ради, голів Микулицької, Козинцівської та Мироцької сільських рад. Було розглянуто питання про створення єхдиного Центру безпеки громадян в межах п’яти населених пунктів, а саме: смт Немішаєво, с. Микуличі, с. Козинці, с. Мироцьке та с. Діброва.

Під час зустрічі були обговорені основні питання та наголошено, що створення місцевих пожежних команд відіграє дуже важливу роль для гарантування безпеки населення, особливо у сільській місцевості, через досить значну відстань до найближчих пожежних частин. А залучення добровольців до пожежогасіння поряд з професіоналами – один з напрямків масштабної реформи ДСНС. За словами начальника управління організації заходів цивільного захисту Максима Комісарова найбільш важливим питанням при створенні центрів безпеки є питання їх фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки, ГУ ДСНС  пропонує відпрацювати питання створення Центрів безпеки громад на своїх територіях, зокрема і за рахунок: субвенцій, грантових проектів,місцевого бюджету.

По завершенню наради було надано методичну допомогу щодо впорядкування документації із підготовчих робіт, щодо створення підрозділу оперативно-рятувальної служби в межах вищезазначених населених пунктів.

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
3 Липня16:24 Запорізька область: рятувальники провели інструктажі у місцях збирання, зберігання та переробки врожаю
3 Липня15:53 Хмельницька область: рятувальники спільно з лісниками відточували дії у гасінні лісової пожежі
3 Липня14:57 Рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм (ВІДЕО)
3 Липня14:55 Чернігівська область: рятувальники спільно з лісокористувачами відпрацьовують дії щодо ліквідації лісових пожеж
3 Липня13:43 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
3 Липня13:03 Благодійний фонд «Допомагати просто» надав благодійну допомогу рятувальникам Прикарпаття
3 Липня12:35 Увага! Попередження про підвищення рівнів води!
3 Липня11:40 Кіровоградська область: під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники закликають громадян берегти зелені насадження від пожеж
3 Липня11:24 На Донеччині рятувальники ДСНС вже відновили 146 будинків у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
3 Липня11:20 На Донеччині рятувальники наполегливо закликають громадян дотримуватись правил безпеки
3 Липня11:15 Черкаська область: рятувальники продовжують інформувати населення про правила безпечного відпочинку на воді
3 Липня10:52 Дніпропетровська область: рятувальники роз’яснили мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті
3 Липня10:44 Прикарпаття отримало гуманітарну допомогу від Королівства Швеції
3 Липня10:11 Херсонська область: рятувальники продовжують заходи з запобігання поширенню коронавірусної інфекції
3 Липня10:03 Волинська область: тривають заходи із подолання пандемії
Останні новини