ГоловнаОстанні новини29 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Відважні рятувальниці: історія Оксани Легкоступ з Дніпропетровщини

Опубліковано: 29.01.2018, 08:10

Вже традиційно розповідаємо про прекрасну половину Держслужби з надзвичайних ситуацій. Кожна така історія — це про жінок, про безпеку, мир і прозоре суспільство. Саме такі головні принципи резолюції Ради Безпеки ООН 1325, що має на меті забезпечити рівні можливості для жінок та чоловіків. Такі ж принципи є пріоритетними і для Служби порятунку.

Сьогодні знайомимося із Оксаною Легкоступ — начальницею Томаківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Життя пані Оксани — це і екстремальні ситуації, і щоденні ненормовані трудові будні, а ще — безліч моментів, коли за лічені хвилини потрібно знайти правильне рішення, щоб врятувати життя людини. Але свій професійний вибір жінка зробила виважено і свідомо.

Колеги розповідають, що їм дуже пощастило з керівником. Адже Оксана Легкоступ з легкістю може і згуртувати колектив, і правильно його скерувати до виконання поставлених завдань, а також завжди вислухає і дасть слушну пораду. Дисципліна у підрозділі залізна, однак базується вона виключно на платформі взаєморозуміння, поваги та підтримки один одного.

Головне завдання, яке ставить перед собою жінка — не ліквідувати наслідок якогось лиха, а попередити його. Так, про високий рівень профілактичної роботи серед населення Томаківського району красномовно свідчать наступні показники: якщо у 2016 році було зафіксовано 171 виклик на пожежі, то у 2017 їх кількість суттєво знизилась і склала 119. А ще пані Оксана мріє, щоб якомога швидше на території громад, розташованих на території району, були створені місцеві пожежні команди для забезпечення безпеки людей та належного реагування на надзвичайні події у найвіддаленішому від підрозділу місці.

Загалом, своїм прикладом Оксана Легкоступ надихає та мотивує чималу кількість рятувальниць, які обрали таку відповідальну і важу професію. А також в черговий раз доводить, що та спеціальність, яку найчастіше асоціюють із чоловіками — у жіночій долі також цілком можлива.

tomak1.jpg tomak2.jpg


   
Останні новини
23 Квітня10:25 Волинська область: рятувальники проводять уроки безпеки у навчальних закладах
23 Квітня09:31 Миколаївська область: рятувальники нагадують священнослужителям правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
23 Квітня07:46 Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях!
23 Квітня07:46 Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах
23 Квітня07:44 В рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19, в ДСНС розпочалася кампанія з вакцинації
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про заморозки в Україні
22 Квітня18:06 Житомирська область: напередодні Великодня рятувальники контролюють пожежну безпеку культових споруд
22 Квітня18:03 Відбувся перший етап онлайн-семінару по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
22 Квітня17:18 На Кіровоградщині тривають превентивні заходи щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах
22 Квітня16:43 В НУЦЗ України триває онлайн візит експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
22 Квітня15:58 Рахівські рятувальники перевіряють як на АЗС дбають про пожежну та техногенну безпеку
22 Квітня15:29 Столичні рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в культових закладах
22 Квітня14:26 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища у Києві та Київській області
22 Квітня12:26 м. Хмельницький: ДСНСівці перевіряють стан пожежної безпеки культових споруд
Останні новини