ГоловнаОстанні новини30 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

Тендітні рятувальниці ДСНС України: історія кінолога Галини Брильової

Опубліковано: 30.12.2017, 12:16

З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW), Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 з питань становища жінок, миру і безпеки.

Тож, вже традиційно, сьогодні ми продовжуємо знайомити українців із прекрасною половиною Держслужби з надзвичайних ситуацій. Галина Брильова - курсантка Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. Родом дівчина з невеликого містечка Кам'янське Дніпровської області. Професійне становлення Галини розпочалося ще в 2013 році зі вступу у навчальний заклад, де вона й зрозуміла, що хоче стати рятувальником-кінологом.

Тренувати свою улюбленицю - німецьку вівчарку Есту, Галина почала, ще коли собаці було 2 місяці, а сьогодні їй уже майже 3 роки.

Наразі курсантка – досвідчений рятувальник-кінолог, який має цілу низку необхідних якостей. Галина розуміє, що слід володіти досить твердим характером, адже доводиться бути авторитетом для власної собаки та ідеально знати особливості породи, з якою працюєш. На своєму прикладі дівчина доводить, що кінологи – терплячі і працьовиті фахівці своєї справи. Галина не шкодує вільного від занять часу, і щодня займається зі своєю собакою. Їх спільна робота та наполегливість мають неабиякий успіх: Галина з Естою беруть участь у всеукраїнських турнірах з кінологічного спорту, виступають на різних чемпіонатах області.

Кінологічний розрахунок двічі вдало брав участь у пошуку зниклих людей.

Цікаво, що й власну наукову роботу Галина теж присвячує обраній справі: бере участь у міжвузівських, всеукраїнських та міжнародних конференціях. Не дивно, що і дипломна робота дівчини теж стосується теми розвитку кінологічної служби.

Загалом, приклад талановитої курсантки-кінолога доводить, що Служба порятунку може мати два обличчя і та професія, яку найчастіше асоціюють саме з чоловіками, у жіночій долі також цілком можлива. Навіть попри всі її складності. А ми, в свою чергу, і надалі будемо ламати стереотипи та знайомити вас із відважними українськими рятувальницями.

БРИЛЕВА Г В.jpg


   
Останні новини
23 Квітня10:25 Волинська область: рятувальники проводять уроки безпеки у навчальних закладах
23 Квітня09:31 Миколаївська область: рятувальники нагадують священнослужителям правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
23 Квітня07:46 Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях!
23 Квітня07:46 Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах
23 Квітня07:44 В рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19, в ДСНС розпочалася кампанія з вакцинації
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
23 Квітня07:43 Увага! Попередження про заморозки в Україні
22 Квітня18:06 Житомирська область: напередодні Великодня рятувальники контролюють пожежну безпеку культових споруд
22 Квітня18:03 Відбувся перший етап онлайн-семінару по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
22 Квітня17:18 На Кіровоградщині тривають превентивні заходи щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах
22 Квітня16:43 В НУЦЗ України триває онлайн візит експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
22 Квітня15:58 Рахівські рятувальники перевіряють як на АЗС дбають про пожежну та техногенну безпеку
22 Квітня15:29 Столичні рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в культових закладах
22 Квітня14:26 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища у Києві та Київській області
22 Квітня12:26 м. Хмельницький: ДСНСівці перевіряють стан пожежної безпеки культових споруд
Останні новини