ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю в галузі електронного урядування

Опубліковано: 05.10.2017, 08:00

4 жовтня Державна служба з надзвичайних ситуацій зробила потужний крок вперед на шляху до реалізації затвердженої Урядом Концепції розвитку електронного урядування в Україні. Адже у цей день відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між ДСНС, Державним агентством з питань електронного урядування України, Фондом «Євразія» та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в галузі електронного урядування.

Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, фонд “Євразія” Леся Чміль, Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях, керівники структурних підрозділів та представники апарату ДСНС України.

Як зазначив Микола Чечоткін, Державна служба України з надзвичайних ситуацій однією з перших підписує Меморандум про співробітництво у цій галузі.

“На цей час нами вже мінімізовано кількість адміністративних послуг, що надаються ДСНС та її територіальними підрозділами, а також суттєво спрощено процедуру їх отримання. Водночас підписання Меморандуму про співпрацю допоможе зменшити корупційні ризики при отриманні цих послуг за рахунок відкритості та прозорості”, - зауважив Микола Чечоткін.

Він також додав, що сьогодні Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюються важливі для бізнес-клімату в Україні послуги, які потребують якнайшвидшої трансформації в електронну форму. Це подання та реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання до вимог законодавства з питань пожежної безпеки, а також ліцензування господарської діяльності з виконання робіт та надання послуг протипожежного призначення.

В свою чергу, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко подякував учасникам зустрічі за політичну волю та підтримку в реалізації проекту співпраці в галузі електронного урядування, який у підсумку має призвести до зменшення бюрократії в Україні.

Водночас, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” Фонду “Євразія” Леся Чміль висловила слова підтримки органам державної влади, які стають чемпіонами у боротьбі з корупцією, а також наближують надання послуг громадянам та бізнесу у найбільш легкій та зручній формі.

У заключному слові Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях зазначив, що електронне урядування — це ключ до реформ.

Вже найближчим часом сторони розпочнуть реалізацію завдань, визначених Меморандумом щодо запровадження електронних інструментів управління в адміністративних процесах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що дозволить як спростити процес надання послуг, так і реалізувати цілі Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

2017-0199-016.jpg

2017-0199-024.jpg

2017-0199-026.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
8 Грудня15:51 На Хмельниччині рятувальники попередили рибалок про небезпеку перебування на кризі
8 Грудня12:20 Українські рятувальники вшанували загиблих в одеській трагедії
8 Грудня07:46 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
7 Грудня12:29 Представники ДСНС та НУЦЗ України взяли участь у практичній конференції щодо нагальних тенденцій розвитку гендерної політики органів системи МВС
7 Грудня12:25 Про пожежну безпеку в побуті розповідають рятувальники Миколаївщини мешканцям осель під час рейдів
7 Грудня11:24 На базі ТОВ «Кривоозерський комбікормовий завод» рятувальники провели тактико-спеціальні навчання
7 Грудня07:26 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! Практичні поради як вберегти свою оселю від вогню
6 Грудня17:01 Хмельниччина: сапери ГУ ДСНС вдосконалювали свою майстерність у підводному розмінуванні
6 Грудня15:39 Рятувальники Донеччини отримали нові пожежні автомобілі
6 Грудня14:46 м. Дніпро: рятувальники провели відкриту перевірку вищого навчального закладу
6 Грудня13:54 Полтавська область: рятувальники вдосконалюють професійні навики та навчають працівників установ правилам пожежної безпеки
6 Грудня13:41 Черкаська область: рятувальники провели практичні заняття в димокамері
6 Грудня09:36 Донеччина: рятувальники разом з представниками поліції проводять рейди серед незахищених верств населення
5 Грудня17:58 У Чернігові рятувальники ліквідували умовну пожежу в медичному закладі
5 Грудня17:13 Рятувальники Миколаївщини спілкуються з підростаючим поколінням стосовно безпеки
Останні новини