ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю в галузі електронного урядування

Опубліковано: 05.10.2017, 08:00

4 жовтня Державна служба з надзвичайних ситуацій зробила потужний крок вперед на шляху до реалізації затвердженої Урядом Концепції розвитку електронного урядування в Україні. Адже у цей день відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між ДСНС, Державним агентством з питань електронного урядування України, Фондом «Євразія» та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в галузі електронного урядування.

Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, фонд “Євразія” Леся Чміль, Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях, керівники структурних підрозділів та представники апарату ДСНС України.

Як зазначив Микола Чечоткін, Державна служба України з надзвичайних ситуацій однією з перших підписує Меморандум про співробітництво у цій галузі.

“На цей час нами вже мінімізовано кількість адміністративних послуг, що надаються ДСНС та її територіальними підрозділами, а також суттєво спрощено процедуру їх отримання. Водночас підписання Меморандуму про співпрацю допоможе зменшити корупційні ризики при отриманні цих послуг за рахунок відкритості та прозорості”, - зауважив Микола Чечоткін.

Він також додав, що сьогодні Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюються важливі для бізнес-клімату в Україні послуги, які потребують якнайшвидшої трансформації в електронну форму. Це подання та реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання до вимог законодавства з питань пожежної безпеки, а також ліцензування господарської діяльності з виконання робіт та надання послуг протипожежного призначення.

В свою чергу, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко подякував учасникам зустрічі за політичну волю та підтримку в реалізації проекту співпраці в галузі електронного урядування, який у підсумку має призвести до зменшення бюрократії в Україні.

Водночас, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” Фонду “Євразія” Леся Чміль висловила слова підтримки органам державної влади, які стають чемпіонами у боротьбі з корупцією, а також наближують надання послуг громадянам та бізнесу у найбільш легкій та зручній формі.

У заключному слові Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях зазначив, що електронне урядування — це ключ до реформ.

Вже найближчим часом сторони розпочнуть реалізацію завдань, визначених Меморандумом щодо запровадження електронних інструментів управління в адміністративних процесах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що дозволить як спростити процес надання послуг, так і реалізувати цілі Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

2017-0199-016.jpg

2017-0199-024.jpg

2017-0199-026.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
20 Липня12:37 Кіровоградська область: рятувальники закликали громадян берегти приватні обійстя від вогню
20 Липня11:22 Чернігівські рятувальники отримали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі МАЗ
20 Липня07:58 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
20 Липня07:58 Рятувальники ДСНС дбають про збереження врожаю
20 Липня07:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
20 Липня07:53 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
20 Липня07:52 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій другий рік поспіль лідирує у рейтингу інформаційної прозорості
19 Липня17:14 Полтавська область: відбулася робоча зустріч очільника обласної Служби порятунку «101» та радника міністра внутрішніх справ
19 Липня16:21 Рятувальники Миколаївщини навчають відпочиваючих на узбережжі Чорного моря правилам поведінки на воді
19 Липня16:05 Хмельниччина: рятувальники закликають подолян не ризикувати власним життям під час відпочинку на воді
19 Липня16:00 Закарпатська область: рятувальники взяли участь у спеціальних антитерористичних навчаннях СБУ
19 Липня15:42 Миколаївська область: в дитячому спортивному таборі “Спортіум” відбулась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” (ВІДЕО)
19 Липня15:37 Донеччина: психологи Головного управління вчили рятувальників, що чергують на КПВВ, як надати першу психологічну допомогу громадянам при різноманітних емоційних станах
19 Липня15:33 Миколаївська область: дітлахи, що відпочивають у таборі «Вітрила» м. Очаків зустрічали рятувальників з інформаційною програмою
19 Липня15:30 На Донеччині рятувальники обстежили всі об’єкти та приміщення, де розташовані виборчі дільниці (ВІДЕО)
Останні новини