ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю в галузі електронного урядування

Опубліковано: 05.10.2017, 08:00

4 жовтня Державна служба з надзвичайних ситуацій зробила потужний крок вперед на шляху до реалізації затвердженої Урядом Концепції розвитку електронного урядування в Україні. Адже у цей день відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між ДСНС, Державним агентством з питань електронного урядування України, Фондом «Євразія» та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в галузі електронного урядування.

Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, фонд “Євразія” Леся Чміль, Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях, керівники структурних підрозділів та представники апарату ДСНС України.

Як зазначив Микола Чечоткін, Державна служба України з надзвичайних ситуацій однією з перших підписує Меморандум про співробітництво у цій галузі.

“На цей час нами вже мінімізовано кількість адміністративних послуг, що надаються ДСНС та її територіальними підрозділами, а також суттєво спрощено процедуру їх отримання. Водночас підписання Меморандуму про співпрацю допоможе зменшити корупційні ризики при отриманні цих послуг за рахунок відкритості та прозорості”, - зауважив Микола Чечоткін.

Він також додав, що сьогодні Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюються важливі для бізнес-клімату в Україні послуги, які потребують якнайшвидшої трансформації в електронну форму. Це подання та реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання до вимог законодавства з питань пожежної безпеки, а також ліцензування господарської діяльності з виконання робіт та надання послуг протипожежного призначення.

В свою чергу, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко подякував учасникам зустрічі за політичну волю та підтримку в реалізації проекту співпраці в галузі електронного урядування, який у підсумку має призвести до зменшення бюрократії в Україні.

Водночас, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” Фонду “Євразія” Леся Чміль висловила слова підтримки органам державної влади, які стають чемпіонами у боротьбі з корупцією, а також наближують надання послуг громадянам та бізнесу у найбільш легкій та зручній формі.

У заключному слові Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях зазначив, що електронне урядування — це ключ до реформ.

Вже найближчим часом сторони розпочнуть реалізацію завдань, визначених Меморандумом щодо запровадження електронних інструментів управління в адміністративних процесах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що дозволить як спростити процес надання послуг, так і реалізувати цілі Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

2017-0199-016.jpg

2017-0199-024.jpg

2017-0199-026.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
19 Лютого18:29 Операція «Увага! Спецсигнал!» дісталася Черкащини (ВІДЕО)
19 Лютого18:16 Сумська область: рятувальники ознайомили школярів із професією вогнеборці та правилами безпеки
19 Лютого18:10 В Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (ЛДУБЖД) відбулись збори представників Національної гвардії України на чолі із генерал-лейтенантом Ярославом Сподарем
19 Лютого18:04 Сумська область: рятувальники провели в технікумі навчання з пожежної безпеки
19 Лютого17:59 Житомир: рятувальники розпочали цикл занять для дітей з вивчення вибухонебезпечних предметів та правил безпеки при їх виявленні
19 Лютого17:33 Сумська область: працівники Служби порятунку провели профілактичну роботу в житловому секторі
19 Лютого17:28 Закарпатська область: рятувальники вчили жителів та місцевих працівників основам пожежної безпеки
19 Лютого17:22 Луцьк: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у катедральному соборі
19 Лютого17:18 Житомирська область: рятувальники продовжують роз’яснювати селянам правила безпеки у побуті для запобігання виникнення пожеж
19 Лютого17:13 Рятувальники навчали студентів Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова діям у разі пожежі
19 Лютого17:07 Київська область: свідоме відношення до пожежної безпеки формують з дитинства
19 Лютого16:56 Сумська область: в рамках проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей рятувальники навчали дітей правилам безпечної поведінки
19 Лютого16:46 Кіровоградська область: рятувальники навчали місцевих жителів правилам безпеки на зимових водоймах
19 Лютого16:36 м.Хмельницький: рятувальники відточували дії під час гасіння умовної пожежі у приміщенні школи
19 Лютого16:30 Кіровоградська область: надзвичайники розповіли жителям райцентру правила пожежної безпеки у побуті
Останні новини