ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю в галузі електронного урядування

Опубліковано: 05.10.2017, 08:00

4 жовтня Державна служба з надзвичайних ситуацій зробила потужний крок вперед на шляху до реалізації затвердженої Урядом Концепції розвитку електронного урядування в Україні. Адже у цей день відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між ДСНС, Державним агентством з питань електронного урядування України, Фондом «Євразія» та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в галузі електронного урядування.

Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, фонд “Євразія” Леся Чміль, Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях, керівники структурних підрозділів та представники апарату ДСНС України.

Як зазначив Микола Чечоткін, Державна служба України з надзвичайних ситуацій однією з перших підписує Меморандум про співробітництво у цій галузі.

“На цей час нами вже мінімізовано кількість адміністративних послуг, що надаються ДСНС та її територіальними підрозділами, а також суттєво спрощено процедуру їх отримання. Водночас підписання Меморандуму про співпрацю допоможе зменшити корупційні ризики при отриманні цих послуг за рахунок відкритості та прозорості”, - зауважив Микола Чечоткін.

Він також додав, що сьогодні Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюються важливі для бізнес-клімату в Україні послуги, які потребують якнайшвидшої трансформації в електронну форму. Це подання та реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання до вимог законодавства з питань пожежної безпеки, а також ліцензування господарської діяльності з виконання робіт та надання послуг протипожежного призначення.

В свою чергу, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко подякував учасникам зустрічі за політичну волю та підтримку в реалізації проекту співпраці в галузі електронного урядування, який у підсумку має призвести до зменшення бюрократії в Україні.

Водночас, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” Фонду “Євразія” Леся Чміль висловила слова підтримки органам державної влади, які стають чемпіонами у боротьбі з корупцією, а також наближують надання послуг громадянам та бізнесу у найбільш легкій та зручній формі.

У заключному слові Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях зазначив, що електронне урядування — це ключ до реформ.

Вже найближчим часом сторони розпочнуть реалізацію завдань, визначених Меморандумом щодо запровадження електронних інструментів управління в адміністративних процесах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що дозволить як спростити процес надання послуг, так і реалізувати цілі Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

2017-0199-016.jpg

2017-0199-024.jpg

2017-0199-026.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
22 Вересня17:42 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття провели профілактичні рейди з метою недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах
22 Вересня17:23 Дніпропетровська область: в обласному центрі пройшли змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро - 2020»
22 Вересня17:07 У Вінниці рятувальники провели навчання на об’єкті енергетики (ВІДЕО)
22 Вересня16:08 Херсонщина: олешківські рятувальники під час обстежень виборчих дільниць наголошують про відповідальність за дотримання пожежної безпеки
22 Вересня16:04 Львівська область: надзвичайники нагадують населенню правила пожежної безпеки в побуті
22 Вересня15:32 У Кіровоградській області проводяться перевірки відповідності виборчих дільниць протипожежним нормам
22 Вересня14:31 На Донеччині представники ДСНС закликають громадян не порушувати правила пожежної безпеки
22 Вересня14:19 Працівники Інституту державного управління та наукових досліджень з ЦЗ провели виїзні заняття з охорони праці з рятувальниками Харківщини
22 Вересня14:13 У Кропивницькому на вогневій смузі психологічної підготовки вогнеборці тренувались в екстремальних умовах
22 Вересня12:40 Керівник рятувальників Хмельниччини відзначений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України
22 Вересня12:29 Навчання психологів ДСНС щодо надання психологічного супроводу учасників АТО/ООС базі НУЦЗУ триває
22 Вересня12:17 Одеська область: рятувальники провели профілактичний рейд задля попередження виникнення пожеж в природних екосистемах
22 Вересня12:04 Чернігівські рятувальники проводять профілактичні рейди з метою попередження пожеж у житловому секторі громадян та екологічних системах
22 Вересня10:34 Житомирська область: рятувальники області закликають громадян бути обережними у повсякденному житті
22 Вересня10:23 Психолог Головного управління ДСНС України у Донецькій області бере участь у тренінговому курсі «Психологічний супровід (психологічна реабілітація) в екстремальних ситуаціях»
Останні новини