ГоловнаОстанні новини29 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Черкаська область: рятувальники готуються  до зустрічі хасидів

Опубліковано: 29.08.2017, 11:40

Щороку у вересні місяці під час святкування іудейського Нового року (Рош-га-Шана) хасиди з усього Світу поспішають до могили свого духовного наставника цадика Нахмана. Масове паломництво брацлавських хасидів до міста Умані Черкаської області цього року відбудеться в період з 17 по 27 вересня. За попередніми оцінками, цього року до районного центру Черкаської області очікується прибуття близько 35-40 тисяч хасидів.

На думку фахівців з питань аналізу та моделювання надзвичайних ситуацій, серед найбільш вразливих щодо ймовірних надзвичайних подій об’єктів є будівля над похованням цадика Р. Нахмана, синагога, наметове містечко та Осташівський став. Що не дивно, адже саме на цих  об’єктах під час проведення релігійних заходів очікується найбільша концентрація людей. До того ж у випадку будь-якої надзвичайної події на зазначених об’єктах може счинитися серед прочан паніка, а відтак і тиснява із непередбачуваними наслідками.

З метою підвищення готовності пожежно-рятувальних підрозділів до дій в складних умовах релігійного свята, ще до прибуття прочан, рятувальники проводять комплекс заходів спрямованих на попередження та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Зокрема, з урахуванням досвіду минулих років розробляється спеціальний план розташування техніки, схеми пересування мобільних груп та патрулів, перевіряються шляхи евакуації, системи внутрішнього та зовнішнього водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння. Проводиться перевірка важливих об‘єктів, навчання на них.

28 серпня чергові подібні навчання були проведені на Синагозі з навчальним центром. Під час тренувань, рятувальниками із застосуванням апаратів на стиснутому повітрі були відпрацьовані дії в умовах сильного задимлення. Ланки газодимозахисної служби вивчали планування будівлі, а також відпрацювали нормативи з пошуку та евакуації потерпілих.

Водночас фахівці ДСНС перевірили гідранти та інші джерела протипожежного водопостачання.

До участі в навчаннях залучалися 2 одиниці спецтехніки та 11 чоловік особового складу.

З метою ознайомлення паломників з правилами пожежної безпеки в Україні та навчання їх основним правилам життєдіяльності, Уманським районним відділом на англійській мові та івриті розроблені спеціальні пам’ятки, які будуть вручатися прочанам під час їхньої реєстрації. 

4.JPG3.JPG

1.JPG2.JPG

 

У ДСНС України у Черкаській області


   
Останні новини
5 Березня16:59 Кропивницькі рятувальники здобули «срібло» в змаганнях з гирьового спорту у рамках «Динаміади 2021»
5 Березня14:37 У Сумах рятувальники поспілкувалися із кадетами про правила безпеки
5 Березня14:33 Житомирська область: рятувальники посилюють роботу по дезінфекції об’єктів різного призначення у період карантину
5 Березня14:31 На Одещині рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення
5 Березня12:56 Полтавська область: психолог Головного управління провела тренінг «Лідерство та комунікація»
5 Березня12:37 Луганська область: під час ліквідації пожежі у житловій п’ятиповерхівці рятувальники евакуювали п’ять громадян
5 Березня12:26 Житомир: рятувальники спільно з поліцейськими розповіли мешканцям обласного центру про небезпеку тонкої криги
5 Березня12:08 У Подільському районі столиці рятувальники проводять навчання в багатоповерхівках
5 Березня12:06 Львівська область: рятувальники проводять цільові перевірки стану готовності територіальних громад до пропуску льодоходу, повені та паводків
5 Березня12:03 Полтавська область: відбулася нарада з інспекторами з державного нагляду та контролю
5 Березня11:04 Луганська область: лисичанські рятувальники навчали ліцеїстів основам безпеки життєдіяльності
5 Березня11:00 Закарпатські рятувальники закликають усіх громадян не палити сухотрав'я
5 Березня10:48 Курсантка Черкаського інституту пожежної безпеки - дипломантка конкурсу «Бути першою»
5 Березня10:22 м. Херсон: рятувальники провели профілактичний рейд з метою недопущення пожеж в екосистемах
5 Березня10:08 м. Хмельницький: надзвичайники продовжують проводити оперативно-тактичне вивчення багатоповерхівок обласного центру (ВІДЕО)
Останні новини