ГоловнаОстанні новини30 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

«Підрозділи ДСНС докладуть максимум зусиль задля того, аби гарантувати кожному паломнику безпечні умови перебування в Умані», - Микола Чечоткін

Опубліковано: 30.08.2017, 09:09

З 17 по 27 вересня до Умані для святкування Іудейського Нового року Рош а-Шана прибудуть десятки тисяч паломників з усього світу. Саме тому з метою узгодження всіх заходів щодо гарантування безпеки брацлавських хасидів під час перебування в Україні 29 серпня відбулася зустріч Голови ДСНС Миколи Чечоткіна з Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, а також представниками поліції та Бюро з питань протидії тероризму Держави Ізраїль.

«Хочу запевнити, що підрозділи ДСНС докладуть максимум зусиль задля того, аби гарантувати кожному паломнику безпечні умови перебування в Умані. Спільними зусиллями зробимо все від нас залежне, щоб свято пройшло без надзвичайних ситуацій», - зазначив Голова ДСНС України.

Зокрема, ДСНС спільно з місцевими органами влади, Національною поліцією, Службою безпеки України розробила комплекс заходів взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, подій, а також План реагування. Так, у період проведення заходів весь Черкаський гарнізон знаходитиметься у посиленому режимі готовності. З 17 по 27 вересня в м. Умань буде розгорнуто зведений загін у складі 92 чоловік особового складу та 19 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазне відділення, хімічна та піротехнічна групи. Крім того, у місцях масового перебування паломників передбачено цілодобове чергування особового складу та пожежно-рятувальної техніки. Аби запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій, була також проведена перевірка протипожежного і техногенного стану об'єктів, де прогнозується найбільше скупчення людей: зокрема будівлі над похованням рабі Нахмана, синагоги та навчального центру. Загалом, сили і засоби ДСНС готові гарантувати пожежну безпеку брацлавських хасидів під час святкування Рош а-Шана.

У свою чергу, Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські подякував рятувальникам за плідну взаємодію і відзначив високий рівень підготовки підрозділів ДСНС до гарантування безпеки паломників впродовж 17-27 вересня.

«Ізраїль дуже високо цінує нашу співпрацю, адже щороку під час свята наші співвітчизники відчувають себе в Україні комфортно. Впевнений, що цей людський міст між нашими країнами є надійним фундаментом для плідного співробітництва», - зазначив Еліав Бєлоцерковські.

2017-0188-019.jpg 2017-0188-006.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Гол.фото. 2017-0188-002.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
21 Листопада10:38 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
21 Листопада10:09 Полтавська область: рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
21 Листопада10:07 м. Херсон: у гуртожитку музичного училища відбувся масштабний профілактичний захід з пожежної безпеки
21 Листопада09:25 Рятувальники Донеччини нагадують мешканцям, що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета
21 Листопада08:26 Хмельницька область: рятувальники навчалися ліквідовувати пожежу на атомній електростанції
21 Листопада08:02 Піротехнічні розрахунки ДСНС України продовжують роботи з розмінування в районі розведення сил (ВІДЕО)
21 Листопада08:02 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
21 Листопада08:01 Увага! Попередження про пориви вітру
21 Листопада08:00 ДСНС співпрацюватиме з країнами ЄС у сфері обміну інформацією про транскордонні аварії
20 Листопада17:26 Житомирська область: рятувальники з нагоди Всесвітнього дня дитини провели найрізноманітніші пізнавальні заходи в різних районах
20 Листопада17:23 Чернівецька область: вогнеборці вдосконалювали навики з гасіння пожеж на різних об’єктах
20 Листопада17:20 Закараптська область: Як надавати долікарську допомогу відтепер знають і школярі, й студенти
20 Листопада17:18 У Центральному районі м. Миколаєва відбувався семінар із працівниками соціальної служби
Останні новини