ГоловнаОстанні новини30 Травня, 2017р.
 Версія для друку

На Львівщині відкрито ще одну нову місцеву пожежну команду

Опубліковано: 30.05.2017, 17:14

30 травня, у Львівській області, на території Гніздичівської об’єднаної територіальної громади відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в смт. Гніздичів. Ця подія стала результатом реалізації реформи ДСНС, що відбувається в рамках процесу децентралізації влади. Одним із напрямків реформи є, власне, створення в регіонах підрозділів місцевої пожежної охорони.  Відсьогодні рятувальники МПК гарантуватимуть безпеку 6 населених пунктів, у яких проживає близько 7 тисяч мешканців.

Участь у представленні пожежної команди взяли керівники Жидачівської районної ради та районної державної адміністрації, місцеві депутати, керівництво ГУ ДСНС України у Львівській області, представники громадськості, засобів масової інформації, а також керівництво ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», місцевого комунального підприємства.

Місцева пожежна команда створена на території місцевого приватного підприємства ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», яке із власної ініціативи запропонувало приміщення для несення служби рятувальниками. Тут створений повноцінний рятувальний пост: гараж для пожежного автомобіля, зручні кімнати відпочинку, кухня, санвузол і побутова кімната. Водії, що працюють на підприємстві, добровільно забажали бути членами МПК. То ж відсьогодні 5 водіїв позмінно чергуватимуть разом із рятувальниками.

Гарантувати безпеку мешканців у Гніздичівській пожежній команді будуть  четверо рятувальників. Для них уже закуплено формений одяг та взуття. 

Очолить МПК начальник місцевого комунального підприємства, а в його підпорядкуванні будуть рятувальники, які поза чергуванням є працівниками цього ж комунального підприємства. Усі члени МПК пройшли відповідні фахові навчання й готові до бойових виїздів та порятунку людей.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області  вручили рятувальникам місцевої пожежної команди ключі від пожежного автомобіля із усім необхідним пожежно-технічним обладнанням та побажати їм гідно виконувати свій професійний обов'язок на благо українського народу. 

Нагадаємо, що Львівська область входить до числа 5-ти областей України, де реалізуються Пілотні проекти щодо організації заходів цивільного захисту населення в об'єднаних територіальних громадах.

20170530_104244.jpg20170530_104126.jpg

ГУ ДСНС України у Львівській області


   
Останні новини
3 Липня16:24 Запорізька область: рятувальники провели інструктажі у місцях збирання, зберігання та переробки врожаю
3 Липня15:53 Хмельницька область: рятувальники спільно з лісниками відточували дії у гасінні лісової пожежі
3 Липня14:57 Рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм (ВІДЕО)
3 Липня14:55 Чернігівська область: рятувальники спільно з лісокористувачами відпрацьовують дії щодо ліквідації лісових пожеж
3 Липня13:43 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
3 Липня13:03 Благодійний фонд «Допомагати просто» надав благодійну допомогу рятувальникам Прикарпаття
3 Липня12:35 Увага! Попередження про підвищення рівнів води!
3 Липня11:40 Кіровоградська область: під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники закликають громадян берегти зелені насадження від пожеж
3 Липня11:24 На Донеччині рятувальники ДСНС вже відновили 146 будинків у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
3 Липня11:20 На Донеччині рятувальники наполегливо закликають громадян дотримуватись правил безпеки
3 Липня11:15 Черкаська область: рятувальники продовжують інформувати населення про правила безпечного відпочинку на воді
3 Липня10:52 Дніпропетровська область: рятувальники роз’яснили мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті
3 Липня10:44 Прикарпаття отримало гуманітарну допомогу від Королівства Швеції
3 Липня10:11 Херсонська область: рятувальники продовжують заходи з запобігання поширенню коронавірусної інфекції
3 Липня10:03 Волинська область: тривають заходи із подолання пандемії
Останні новини