ГоловнаОстанні новини23 Травня, 2017р.
 Версія для друку

На Хмельниччині відбулося відкриття місцевої пожежної команди (ВІДЕО)

Опубліковано: 23.05.2017, 08:48

В Україні триває процес децентралізації влади, в ході якого відбувається також і реформа системи ДСНС. Одним із напрямків реформи є створення в регіонах місцевої пожежної охорони. Так, 22 травня у селі Ходорівці Кам`янець-Подільського району Хмельницької області за участю народного депутата України Володимира Мельниченка, керівників обласної, районної влади та ГУ ДСНС відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежно-рятувальної команди.

Підрозділ обслуговуватиме одразу 10 навколишніх сіл, а це понад 5 тисяч жителів. Це дозволить вдвічі скоротити час прибуття рятувальників до місця події.

Місцеву пожежну команду вдалося збудувати за півроку. Нині тут повноцінний рятувальний пост: гараж-стоянка на два виїзди, зручні кімнати відпочинку, їдальня, санвузол і побутова кімната.

Для забезпечення підрозділу було придбано усе необхідне: новий пожежний автомобіль, трактор, сучасне пожежно-рятувальне обладнання та захисний одяг на загальну суму понад 870 тисяч грн.

Народний депутат України Володимир Мельниченко наголосив, що перший крок задля відродження українського села - це забезпечення людей надійним захистом та створення безпечних умов проживання. Проект в умовах децентралізації вдалося втілити за рахунок субвенції з держбюджету, коштів Державного фонду регіонального розвитку та громади на загальну суму понад 2 млн 400 тис грн.

Під час урочистостей начальник ГУ ДСНС у Хмельницькій області Едуард Братко віддав перший наказ: "Місцевій пожежній команді села Ходорівці заступити на бойове чергування та забезпечити безпеку населення у ввіреному районі виїзду", а також подарував два комплекти пожежних рукавів. Усі пожежники Ходорівців – колишні працівники ДСНС України, тож із нелегкою роботою справлятимуться на відмінно.

Окрім пожежно-рятувального підрозділу громада отримала ще й доступ до якісного медичного обслуговування. Там урочисто відкрили нову, збудовану за європейськими стандартами, амбулаторію сімейної медицини. Об`єкт обслуговуватиме щонайменше 5 навколишніх сіл. Тож відсьогодні для жителів територіальної громади і медицина, і безпека стали набагато ближчими та якіснішими.

 

1.JPG5.JPG14.JPG9.JPG10.JPG13.JPG2.jpg

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 


   
Останні новини
21 Листопада17:56 Житомирська область: рятувальники продовжують проводити протипожежні відпрацювання сільських населених пунктів
21 Листопада17:27 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Листопада17:24 Інженерна група ДСНС України розпочала роботи по демонтажу бліндажів на лінії розмежування
21 Листопада17:22 Фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів будівельного ліцею інтерактивний захід з безпеки життєдіяльності
21 Листопада17:18 Черкаська область: школярі познайомилися із представниками служб екстреного виклику
21 Листопада17:08 На Донеччині інженерна група ДСНС України розпочала роботи на лінії розмежування
21 Листопада16:39 Житомирська область: в області триває Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
21 Листопада16:35 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах до Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:30 Хмельницький: у День Гідності та Свободи школярі знайомились із героїчною професією
21 Листопада16:25 Дніпропетровська область: з вихователями дитячого закладу проведено протипожежні занять
21 Листопада16:20 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:15 Київська область: рятувальники допомагають виховувати дітей у безпеці
21 Листопада15:14 В НУЦЗУ стартувала міжнародна науково-практична конференція “Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика”
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
Останні новини