ГоловнаОстанні новини23 Травня, 2017р.
 Версія для друку

На Хмельниччині відбулося відкриття місцевої пожежної команди (ВІДЕО)

Опубліковано: 23.05.2017, 08:48

В Україні триває процес децентралізації влади, в ході якого відбувається також і реформа системи ДСНС. Одним із напрямків реформи є створення в регіонах місцевої пожежної охорони. Так, 22 травня у селі Ходорівці Кам`янець-Подільського району Хмельницької області за участю народного депутата України Володимира Мельниченка, керівників обласної, районної влади та ГУ ДСНС відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежно-рятувальної команди.

Підрозділ обслуговуватиме одразу 10 навколишніх сіл, а це понад 5 тисяч жителів. Це дозволить вдвічі скоротити час прибуття рятувальників до місця події.

Місцеву пожежну команду вдалося збудувати за півроку. Нині тут повноцінний рятувальний пост: гараж-стоянка на два виїзди, зручні кімнати відпочинку, їдальня, санвузол і побутова кімната.

Для забезпечення підрозділу було придбано усе необхідне: новий пожежний автомобіль, трактор, сучасне пожежно-рятувальне обладнання та захисний одяг на загальну суму понад 870 тисяч грн.

Народний депутат України Володимир Мельниченко наголосив, що перший крок задля відродження українського села - це забезпечення людей надійним захистом та створення безпечних умов проживання. Проект в умовах децентралізації вдалося втілити за рахунок субвенції з держбюджету, коштів Державного фонду регіонального розвитку та громади на загальну суму понад 2 млн 400 тис грн.

Під час урочистостей начальник ГУ ДСНС у Хмельницькій області Едуард Братко віддав перший наказ: "Місцевій пожежній команді села Ходорівці заступити на бойове чергування та забезпечити безпеку населення у ввіреному районі виїзду", а також подарував два комплекти пожежних рукавів. Усі пожежники Ходорівців – колишні працівники ДСНС України, тож із нелегкою роботою справлятимуться на відмінно.

Окрім пожежно-рятувального підрозділу громада отримала ще й доступ до якісного медичного обслуговування. Там урочисто відкрили нову, збудовану за європейськими стандартами, амбулаторію сімейної медицини. Об`єкт обслуговуватиме щонайменше 5 навколишніх сіл. Тож відсьогодні для жителів територіальної громади і медицина, і безпека стали набагато ближчими та якіснішими.

 

1.JPG5.JPG14.JPG9.JPG10.JPG13.JPG2.jpg

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 


   
Останні новини
3 Липня15:53 Хмельницька область: рятувальники спільно з лісниками відточували дії у гасінні лісової пожежі
3 Липня14:57 Рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм (ВІДЕО)
3 Липня14:55 Чернігівська область: рятувальники спільно з лісокористувачами відпрацьовують дії щодо ліквідації лісових пожеж
3 Липня13:43 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
3 Липня13:03 Благодійний фонд «Допомагати просто» надав благодійну допомогу рятувальникам Прикарпаття
3 Липня12:35 Увага! Попередження про підвищення рівнів води!
3 Липня11:40 Кіровоградська область: під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники закликають громадян берегти зелені насадження від пожеж
3 Липня11:24 На Донеччині рятувальники ДСНС вже відновили 146 будинків у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
3 Липня11:20 На Донеччині рятувальники наполегливо закликають громадян дотримуватись правил безпеки
3 Липня11:15 Черкаська область: рятувальники продовжують інформувати населення про правила безпечного відпочинку на воді
3 Липня10:52 Дніпропетровська область: рятувальники роз’яснили мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті
3 Липня10:44 Прикарпаття отримало гуманітарну допомогу від Королівства Швеції
3 Липня10:11 Херсонська область: рятувальники продовжують заходи з запобігання поширенню коронавірусної інфекції
3 Липня10:03 Волинська область: тривають заходи із подолання пандемії
3 Липня08:11 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
Останні новини