ГоловнаОстанні новини11 Травня, 2017р.
 Версія для друку

Близько 530 рятувальників та понад 120 одиниць техніки щодня гарантують безпеку у столиці та на місцях проведення Євробачення

Опубліковано: 11.05.2017, 08:00

Відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» та з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, з 28 квітня по 16 травня сили і засоби Київського гарнізону ДСНС України переведено на посилений варіант несення служби.

Щоденно, у Києві на бойовому чергуванні знаходиться близько 400 рятувальників та понад 100 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки. Крім того, щодня, у період підготовки та проведення пісенного конкурсу, 126 рятувальників та 18 одиниць техніки ДСНС забезпечують посилений моніторинг стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах проведення «Євробачення», у готелях та інших місцях тимчасового проживання учасників та гостей пісенного конкурсу, на об’єктах транспортної інфраструктури м. Києва та Київської області.

Організована робота піших патрулів. Під час обходів об’єктів проведення «Євробачення», рятувальники постійно нагадують персоналу та працівникам об’єктів про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, правил використання вогнегасників, а також звертають увагу на шляхи евакуації, аби вони не були захаращеними.

Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення «Євробачення», на допомогу столичним рятувальникам до міста Києва направлено рятувальників із Житомирського, Сумського, Вінницького, Черкаського, Чернігівського, Полтавського, Львівського та Тернопільського гарнізонів ДСНС України, Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України, ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України», Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни).

Крім того, організовано взаємодію із правоохоронними та іншими державними органами, які забезпечують безпеку і правопорядок під час проведення «Євробачення», а також із службами цивільного захисту на випадок спільних дій при виникненні аварій, надзвичайних ситуацій і подій.

IMG_2181.JPG IMG_2186.JPG

IMG_2150.JPG IMG_2158.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2173.JPG

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
21 Листопада17:56 Житомирська область: рятувальники продовжують проводити протипожежні відпрацювання сільських населених пунктів
21 Листопада17:27 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
21 Листопада17:24 Інженерна група ДСНС України розпочала роботи по демонтажу бліндажів на лінії розмежування
21 Листопада17:22 Фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів будівельного ліцею інтерактивний захід з безпеки життєдіяльності
21 Листопада17:18 Черкаська область: школярі познайомилися із представниками служб екстреного виклику
21 Листопада17:08 На Донеччині інженерна група ДСНС України розпочала роботи на лінії розмежування
21 Листопада16:39 Житомирська область: в області триває Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
21 Листопада16:35 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах до Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:30 Хмельницький: у День Гідності та Свободи школярі знайомились із героїчною професією
21 Листопада16:25 Дніпропетровська область: з вихователями дитячого закладу проведено протипожежні занять
21 Листопада16:20 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада16:15 Київська область: рятувальники допомагають виховувати дітей у безпеці
21 Листопада15:14 В НУЦЗУ стартувала міжнародна науково-практична конференція “Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика”
21 Листопада12:03 Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на контрольному пункті в'їзду-виїзду “Станиця Луганська”
21 Листопада11:30 Івано-Франківська область: рятувальники проводять комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів області
Останні новини