ГоловнаОстанні новини27 Грудня, 2016р.
 Версія для друку

На Рівненщині відкрито нову місцеву пожежну команду

Опубліковано: 27.12.2016, 07:54

На території Рівненської області триває процес формування розвинутої мережі місцевої пожежної охорони. Відтепер у центральному районі регіону на захисті пожежної безпеки мешканців населених пунктів цілодобово перебуватиме вже чотири місцеві пожежні команди.

Четверту з них відкрили у грудні цього року в селі Велика Омеляна Рівненського району завдяки спільним зусиллям керівництва місцевої влади та ДСНС. Сільські вогнеборці на пожежному автомобілі ЗІЛ-130 гарантуватимуть безпеку громади, що налічує більше десяти тисяч мешканців. Ще три команди у Рівненському районі успішно функціонують у селах Грушвиця, Нова Українка та Верхівськ.

Загалом, впродовж цього року вогнеборці місцевих пожежних команд Рівненщини більше 200 разів виїжджали на ліквідацію пожеж та допомогу населенню.

Робота щодо створення розвинутої мережі місцевої пожежної охорони в Україні триває. Більше інформації про це можна знайти на офіційному сайті ДСНС у розділі “Діяльність”, де створено рубрику “Реформування. Також інформація розміщується на сторінці ДСНС у соціальній мережі “Фейсбук”.

303.JPG302.JPG304.JPG

 

Прес-служба ДСНС України

 


   
Останні новини
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
1 Грудня14:01 Черкаська область: Рятувальники отримали нову сучасну техніку (ВІДЕО)
1 Грудня13:45 На Закарпатті дотримуватись правил пожежної безпеки закликали іршавські рятувальники
1 Грудня12:20 У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД відкрили новий тренажер “Вогневий модуль”
1 Грудня11:53 Донецька область: громадян закликають дотримуватись правил безпеки заради власної безпеки
1 Грудня11:37 Кіровоградська область: з настанням зими рятувальники попереджають громадян про нові небезпеки у побуті
1 Грудня11:06 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
1 Грудня10:01 Луцьк: рятувальники провели дезінфекцію 43 будинків
1 Грудня09:47 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня09:20 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
30 Листопада15:31 Чернігівська область: рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
30 Листопада15:10 Хмельниччина: рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей
Останні новини